Сектата на ковидитите

Айде още един със синдрома на кой е по-по-най...
Абе едни други потребители се хвалеха, че срещу тях да тичаме, не можем да ги стигнем, че сме “мишкували” на заплатка и т.н. Накрая единия го е срам да си покаже портфолиото, другия се оказа надзорник на чистачите на мизерна заплата.
 
Червен е до мозъка на костите си... Напълно убеден комунист.

Ако бях червен, щях да съм фен на тулупа. Ама не съм. Точно защото съм краен капиталист, както знаеш, го мразя тоя червен буклук в червата. Парадокса е че комунисти като теб, дето мразят търговците и капиталистите, демек долните експлоататори и чорбаджии - изедници са им набили в празните глави, че се борят с някакви измислени комунисти.... Ама не е нещо ново, твоето поколение е известно с това, че сте много лесни за лъжене....
 
Абе едни други потребители се хвалеха, че срещу тях да тичаме, не можем да ги стигнем, че сме “мишкували” на заплатка и т.н. Накрая единия го е срам да си покаже портфолиото, другия се оказа надзорник на чистачите на мизерна заплата.
Само след като мишлето печелещо повече от всички останали в темата взети заедно си покаже фишчето :D
До сега освен абсолютна некомпетентност друго от теб не сме видели.
 
Майчето освен 2-3 ма заблудени пенсионера , кой ще я покрепи. Ти си избрал по смешен образ и от Волен , което си е трудно :)

Шегувам се бе, така като гледам ще решавам в деня на изборите. До тук няма нищо със смисъл. В краен случай за най малката формация с шансове.
 
Последно редактирано:
Слави ? Марешки ?

Едва ли. Мисля си за партията на Божков, ако успее да я прекара през процедурата. Искам зрелища на политическата арена, ако Божков влезе, ще стане страшно.
 
Последно редактирано:
Абе едни други потребители се хвалеха, че срещу тях да тичаме, не можем да ги стигнем, че сме “мишкували” на заплатка и т.н. Накрая единия го е срам да си покаже портфолиото, другия се оказа надзорник на чистачите на мизерна заплата.
Ами още не можеш. До колкто си спомням ти и Бурнито почнахте да искате да си ги мерите с другите.

Наясно съм, че тук всички сте мега бизнесмени. Един с автопарк с линейки, друг работи за най-най ИТ компании на частно ама не излизат от форума....
 
Шегувам се бе, така като гледам ще решавам в деня на изборите. До тук няма нищо със смисъл. В краен случай за най малката формация с шансове.
Значи тъкмо Маяма.
Мисля си за партията на Божков, ако успее да я прекара през процедурата.
Че си прост го знае целия форум, ама чак пък толкова никой не е очаквал.

Не се крий, всички знаем, че си яко червен и ще гласуваш за БСП. Въпросът е защо се срамуваш от това. То че всеки който гласува за БСП трябва да се срамува, трябва, ама не ти отива, че то играеш мн отворен.
 
Значи тъкмо Маяма.

Че си прост го знае целия форум, ама чак пък толкова никой не е очаквал.

Не се крий, всички знаем, че си яко червен и ще гласуваш за БСП. Въпросът е защо се срамуваш от това. То че всеки който гласува за БСП трябва да се срамува, трябва, ама не ти отива, че то играеш мн отворен.

Марш от тука бе, комунист долен. Гледай си вижда какво те омайва от жипката, не се бутай, където не ти е работа. Разбираш от политика, колкото и от икономика, демек отрицателна стойност някаква... Когато съм писал по форума против Бсп, си бил някъде 3 ти клас.
 
Марш от тука бе, комунист долен. Гледай си вижда какво те омайва от жипката, не се бутай, където не ти е работа. Разбираш от политика, колкото и от икономика, демек отрицателна стойност някаква... Когато съм писал по форума против Бсп, си бил някъде 3 ти клас.
Биарка, моите уважения, ама Волен, Мая, Божков и т.н. са тежко червени кадри.
 
Биарка, моите уважения, ама Волен, Мая, Божков и т.н. са тежко червени кадри.

Това с мая беше шега, това с Волен беше преди 10 години, не мога да разбера къде ги бутате в разговора. Исках да влезе в парламента, бърни ще потвърди, че бях за коалиция атака-герб, само да не са бсп - груба грешка, признавам Най червения кадър е Борисов. Баща тежък комунист, офицер от службите, самия тулуп, все още е член на БКП, никога не се е отрекъл от тях, напротив, имитира Живков и прилага култ към личноста и тн. чисто комунистически прийоми. Напуска МВР, когато приемат закона за деполитизиране на службите. Какво повече ви е нужно за да разберете нещата! Това са проверими факти, не е някаква конспирация. Самия факт, че постоянно ги споменавате тея комунисти е показателен, че тоя гъз наистина ви е промил мозъците и ви е напълнил главите с нереални неща. Пълни глупости. Пораснете най-после - КОМУНИСТИ НЕ СЪЩЕСТВУВАТ! Това е първото, което пише в книгите за управление на тълпата - създай си враг, с който да се бориш! Това и направи тулупа. Как не разбирате, че ви работят с тея комунисти, не мога да разбера, чесно....

Божков, защото наистина не знам за кого друг....
 
Последно редактирано:
Това с мая беше шега, това с Волен беше преди 10 години, не мога да разбера къде ги бутате в разговора. Исках да влезе в парламента, бърни ще потвърди, че бях за коалиция атака-герб, само да не са бсп - груба грешка, признавам Най червения кадър е Борисов. Баща тежък комунист, офицер от службите, самия тулуп, все още е член на БКП, никога не се е отрекъл от тях, напротив, имитира Живков и прилага култ към личноста и тн. чисто комунистически прийоми. Напуска МВР, когато приемат закона за деполитизиране на службите. Какво повече ви е нужно за да разберете нещата! Това са проверими факти, не е някаква конспирация. Самия факт, че постоянно ги споменавате тея комунисти е показателен, че тоя гъз наистина ви е промил мозъците и ви е напълнил главите с нереални неща. Пълни глупости. Пораснете най-после - КОМУНИСТИ НЕ СЪЩЕСТВУВАТ! Това е първото, което пише в книгите за управление на тълпата - създай си враг, с който да се бориш! Това и направи тулупа. Как не разбирате, че ви работят с тея комунисти, не мога да разбера, чесно....

Божков, защото наистина не знам за кого друг....
Божков какво ще промени в България? Та той няма да може повече да се върне тук?!?
 
Божков какво ще промени в България? Та той няма да може повече да се върне тук?!?

Не знам в неговия случай дали няма да хване някой имунитет, ако влезе. Идеята е да се върне в България, да влезе в парламента и да разкаже на света за цялата схема по оста Борисов-Доган-Пеевски-Гешев. Залагам на това, че е зло отмъстително копеле, което има много да си връща на тулуп и компания. Друг шанс да се разтури тая кочина тук не виждам. Най добре да се срине всичко и на ново. Целта ми е разруха на пумийната яма, която е в момента държавата ни. Тоя мач с гласуването за наличните партии го играем 30 години, винаги с един и същ резултат. Дефакто всички играчи на терена са наредени от един и същ треньор, който и да избереш, все е грешно.
 
Не знам в неговия случай дали няма да хване някой имунитет, ако влезе. Идеята е да се върне в България, да влезе в парламента и да разкаже на света за цялата схема по оста Борисов-Доган-Пеевски-Гешев. Залагам на това, че е зло отмъстително копеле, което има много да си връща на тулуп и компания. Друг шанс да се разтури тая кочина тук не виждам. Най добре да се срине всичко и на ново. Целта ми е разруха на пумийната яма, която е в момента държавата ни. Тоя мач с гласуването за наличните партии го играем 30 години, винаги с един и същ резултат. Дефакто всички играчи на терена са наредени от един и същ треньор, който и да избереш, все е грешно.
Тези избори ще ги пропусна. Няма за кого да гласувам.
 
Тези избори ще ги пропусна. Няма за кого да гласувам.

Ми да, може би най-сложните последните 30 години. Досега не ми се е случвало да нямам ясна позиция 1 месец преди изборите....
 
Пораснете най-после - КОМУНИСТИ НЕ СЪЩЕСТВУВАТ!
Много добре знаеш какво се разбира под “комунистите” в България. Комунистите начертаха прехода и го изпълняват и до ден днешен, благодарение на такива като тебе, които 30 години гласуват за тях и различните им проекции,

Не знам кой колко разбира от икономика и политика, ама ти твърдеше, че идва някаква невиждана финансова криза, но индикации за такава няма, а пазари, банки, държави и големите бизнеси са все така стабилни. Истината е, че “кризата” е само в главите на такива като тебе, които цял живот са свикнали някой да им дава нещо.

Бил капиталист той.... Капиталист никога не би отрекал кризата от 97 година. Отричат я само комунистите които я създадоха и се облажиха, а сега станаха най-големите капиталисти, обаче всяка вечер се кланят портрена на Бай Тошо у тях.
 

Горе