Сектата на ковидитите

Те пишат ефектвиност 60 процента ама кат разбереш как се смята ефектвиност на ваксина и въобще няма да ги гледаш тези данни

Примерно
на 5000 души слагат противогрипна ваксина на другите 5000 плацебо после гледат ако от тези с плацебото има 150 болни от грип а от тези с истинската ваксина 30 казват 80% ефективност ...

Като трябва да да са уцелени конкретните щамове който са плъзнали за годината

Значи като страничен ефект може да имаш грипоподбно заболяване (аз нямах ама това пишеш на листовката) след като си сложиш имунитета ти е малко отслабен и може да прихванеш нещо друго (трябва да се пазиш отначало) в последсвие уж се засилва като цяло (зависи на кои статии вярваш)

Аз лично на двапъти в бях в ситуация в която доколкото си познавам организма щях да олепя нещо (да се намръзна като куче) и мисля че подобрения ми имунитет се дължи на противогрипната ваксина (може и да си го внушавам)

Догодина мисля да си сложа пак
Дай по-просто, като за прост човек - опази ли те от грипа ваксината? Ако сложиш на кантара полза/вреда от ваксинирането срещу грип..., какво показва лично при теб?

Не мисли, че искам агитация. Просто ми е любопитно. Аз не бих се ваксинирала срещу грип, въпреки че не ме пропуска нито една година. С тия експериментални ваксини срещу кови пък съвсем не бих рискувала. И не защото много треперя за живота си - не. Просто не искам да ставам бурма в схемата на The Big Pharma. :)
 
Не съм боледувал откакто си я сложих, на два пъти се намръзнах много (предишни пъти) като съм се намръзвал така винаги съм бил болен след това. Смятам че ми е помогнала като ми е повишила цялостния имунитет.

Ще си я сложа пак (съвсем клаисческа врерсия на ваксина)
 
Много добър анализ на истински експерт за "управлението на пандемията" у нас. На фитнес или в кафене не може, ама на опашки за ваксини няма проблем. Бутайте се, че няма да има за всички..

Не е нормално да чакаме електронния регистър като подарък за 3 март. Той трябваше да е готов по времето на сключване на електронните договори, които между другото са за над 18 млн. ваксини, т.е. за над 9 млн. души в България, колкото ние нямаме", отбеляза проф. Кожухарова. Тя отправи критики и към математиците в щаба, които биха били по-полезни, "ако се занимаят с това, а не с анализ на ефективността на ваксините, което не е тяхна работа".

 
Не мисли, че искам агитация.
30 хил. ваксинирани за 3 дни. Дори по 20-30 човека минавали нощем в пунктовете.... Очаквайте хора и ръченици в след няколко дни пред пунктовете. Всенародно веселие...
 
Не съм боледувал откакто си я сложих, на два пъти се намръзнах много (предишни пъти) като съм се намръзвал така винаги съм бил болен след това. Смятам че ми е помогнала като ми е повишила цялостния имунитет.

Ще си я сложа пак (съвсем клаисческа врерсия на ваксина)
Ех тая продажна Нанди, много бързо си обърна мнението. Мазниш се на админчето...грозно и селско поведение.
 
Ех тая продажна Нанди, много бързо си обърна мнението. Мазниш се на админчето...грозно и селско поведение.
Айде още един, дето симулира, че ме е сложил в игнора. :)

Къде съм си обърнала мнението, бе? Разпитвам го с откровено любопитство, защото изобщо не вдявам концепцията на тва ваксиниране срещу хълцане и урочасване, дето го правите някои хора.
Дали му се мазня - тцъ! Изпитвам реална симпатия към него още от времето (през далечната 2014г.), когато заедно хранехме тиквун из политическите теми.

Грозно и селско поведение + бонус педерастко, е да се изцепваш злобно, без да си разбрал за какво става въпрос, пък и твърдейки, че си ме игнорирал във всеки свой пост през последните седмици.
 
Виц на деня:

Кунчев каза, че ще можете да правите секс след ваксиниране.

Лъжа!! Ако преди това не сте могли, пак няма да можете.
 

Тази година полупроводници, догодина - цели проводници
 

Това твърдение на въпросната "лекарка" разбира се не нейно лично, то е copy-paste от савнително нова пропаганда, че "преболедувалите" май също ще трябва да се боцнат, но след 90 дни:

  • The CDC suggests waiting 90 days after a COVID-19 infection to get the vaccine.
Започвам да предусещам криза в PCR тестването. Не знам как, но тестовете трябва да намалеят, или поне да не се правят на всички желаещи, а само на спешните. Защо? Ами хората с положителни PCR тестове представляват контингент от потенциално нежелаещи да участват в биологичния експеримент с инжекциите, просто защото знаят че имат вече имунитет, и то естествен, първо качество. Колкото повече положителни тестове, толкова повече нежелаещи да се боцнат през следващите 90 дни, а и въобще. Те може да ги таргетират с пропаганда като статиите по-горе, но един "излекуван" и особено безсимптомен няма вече от какво да го е страх.

Освен ако вече не се въведе официално дългочаквания Кромид-21. Така контингента от собственици на старата версия Кромид-19 ще останат на сухо и даже няма да трябва да чакат никакви 90 дни. Но за целта новия Кромид-21 трябва да бъде представен като много по-страшен от предишния, че иначе за какво да се защитаваш от същото безобидно нещо с различен номер.
 

Това твърдение на въпросната "лекарка" разбира се не нейно лично, то е copy-paste от савнително нова пропаганда, че "преболедувалите" май също ще трябва да се боцнат, но след 90 дни:


Започвам да предусещам криза в PCR тестването. Не знам как, но тестовете трябва да намалеят, или поне да не се правят на всички желаещи, а само на спешните. Защо? Ами хората с положителни PCR тестове представляват контингент от потенциално нежелаещи да участват в биологичния експеримент с инжекциите, просто защото знаят че имат вече имунитет, и то естествен, първо качество. Колкото повече положителни тестове, толкова повече нежелаещи да се боцнат през следващите 90 дни, а и въобще. Те може да ги таргетират с пропаганда като статиите по-горе, но един "излекуван" и особено безсимптомен няма вече от какво да го е страх.

Освен ако вече не се въведе официално дългочаквания Кромид-21. Така контингента от собственици на старата версия Кромид-19 ще останат на сухо и даже няма да трябва да чакат никакви 90 дни. Но за целта новия Кромид-21 трябва да бъде представен като много по-страшен от предишния, че иначе за какво да се защитаваш от същото безобидно нещо с различен номер.
Майко мила, как ти ги ражда главата тия неща...
 
Ама да вземете да се мотивирате, а? Кое е лудост - твърдението в статията или това, че Асенчо я е постнал? Всъщност цитирани са два източника с подобно твърдение + СЗО - айде да оборите поне един от тях, щом сте толкова велики.
 
Ама да вземете да се мотивирате, а? Кое е лудост - твърдението в статията или това, че Асенчо я е постнал? Всъщност цитирани са два източника с подобно твърдение + СЗО - айде да оборите поне един от тях, щом сте толкова велики.
Не могат, милите. Камен може да сметне моята заплата ама го срам да постне своята :) Такива са им и опроните точки да се зиразя по-модерно.

Знаят си само Мангъров, Радев, Фсички Ша Омрем и Ваксини, ваксини които не боде, няма голям да му порасте :D
 
...Броят на самоубийствата в Брюксел е нараснал с 20 на сто от началото на епидемията, съобщиха местни медии, като се позоваха на данни от столичната прокуратура...

...Броят починали, вследствие на усложненията, предизвикани от новия коронавирус, е почти равен на броя на американците, загинали през Втората световна война, Корейската война и Виетнамската война, взети заедно, отбеляза Асошиейтед прес...

Ехаааа, на човек му идва да се запише доброволец някъде...
 
Ама да вземете да се мотивирате, а? Кое е лудост - твърдението в статията или това, че Асенчо я е постнал? Всъщност цитирани са два източника с подобно твърдение + СЗО - айде да оборите поне един от тях, щом сте толкова велики.
Да вземат малко и да поразсъждават. Аз така стигнах до извода дето съм написал. Нали са ЗА мерките, ЗА маските, ЗА ваксините и най-общо ЗА всичко, което глобалистите им сервират. Не е ли истина, че искат да ваксинират възможно най-много хора, над 70% за да не кажа всички? Лъжа ли е?

Bill Gates has been big on vaccines since before the start of the coronavirus pandemic, but in a new blog posting, the Microsoft co-founder and billionaire philanthropist says the only way to end the pandemic for good is to offer a vaccine to almost all of the planet’s 7 billion inhabitants.

Herd immunity against the novel coronavirus could require vaccination rates approaching as high as 90%, Dr. Anthony Fauci, the most prominent U.S. infectious disease expert, said in an interview published on Thursday.

Измислям ли си, пак да попитам??

И как точно си представяте 90% до 100% да поискат да бъдат ваксинирани, не смятате ли че тук има малко разминаване между мокрите сънища и реалността? Хайде аз като съм луд за връзване, поразсъждавайте вие и кажете какво точно трябва да се направи за да се накара цялата планета да се ваксинира. Дори и лично да не смятате че това е нужно, представете си че сте Гейтс или Фаучи и желанието ви е такова. Е, как да стане?
 
Да вземат малко и да поразсъждават. Аз така стигнах до извода дето съм написал. Нали са ЗА мерките, ЗА маските, ЗА ваксините и най-общо ЗА всичко, което глобалистите им сервират. Не е ли истина, че искат да ваксинират възможно най-много хора, над 70% за да не кажа всички? Лъжа ли е?





Измислям ли си, пак да попитам??

И как точно си представяте 90% до 100% да поискат да бъдат ваксинирани, не смятате ли че тук има малко разминаване между мокрите сънища и реалността? Хайде аз като съм луд за връзване, поразсъждавайте вие и кажете какво точно трябва да се направи за да се накара цялата планета да се ваксинира. Дори и лично да не смятате че това е нужно, представете си че сте Гейтс или Фаучи и желанието ви е такова. Е, как да стане?
Най-абсурдното в цялата история е, че Бил Гейтс продължава да бъде наричан "филантроп". Бухааа..
 
Най-абсурдното в цялата история е, че Бил Гейтс продължава да бъде наричан "филантроп". Бухааа..
То и емблемата на Хитлер, свастиката, е символизирала само положителни неща преди него, ама ей на.

Абе чувах напоследък за 2, 3 и даже 4 маски, но все го възприемах на майтап. Дано и чехите така го възприемат, защото:
 

Горе