Сектата на ковидитите

А той за кога прави БАН-ската ваксина? За след пандемия ли?
Менгеле хубаво каза, че ковид се ползва и за политически цели. Той покрай него и глупостите, които дрънкаше стана известен, а след това влезе и в листата, подобно и на цитирания господин по-горе. Дърпат кокъла към тях, а на вас ви казват това, което искате да чуете.

Казах ваксинация не е правена никога в условия на епидемия или на болни хора. Къде съм споменавал Чорбанов или съм говорил за политика!? Аман от герберски номера.... Коментирай това, не ми извъртай, да не ти казвам както какво.
 
Имам 3 броя ваксинирани. :) Наистина сме отлагали ваксинации, дори заради хрема, или дребни наразположения. Обаче също е вярно, че никога не сме си правили ваксини за сезонен грип.

За това говоря, и моите са с всички ваксини, връща ли са ме няколко пъти и не за някакви болни деца. Връща ли са ме за съмнения, не за нещо по сериозно.
 
Има го и протича доста по-тежко при повечето хора, защото е нов.
Само с това ти изказване няма да се съглася. При повечето протича леко до средно тежко, както всеки сезонен грип. Тежките са под 1%, просто на тях се акцентира, за да вържат сектантите. Нали ги виждаш - всеки ден в статистиките се вижда, че броят на оздравелите е много по-голям от този на починалите, но те виждат само мъртвите, щото така по-хубаво успяват да оцапат гащите.
 
Биарка, ваксинации по време на грипна епидемия се отлагат, за да не задължават децата и родителите да ходят да се тъпчат сред болните. Много е близко до ума. Защото това са планови, а не спешни манипулации.

Пред ваксинационните кабинети в момента ходят здрави хора, а не вече заболели. Колко по-рано и масово се провежда ваксинацията, толкова по-добре.

Защото едва ли едно 3-6 месечно бебе ще се разболее от нещо смъртоносно за 1-2 седмици, докато мине грипната епидемия, като това е именно благодарение на груповия имунитет. Който доказано е невъзможно да се състави по естествен път, но не го разбрахте това.

Друго си е да слушаме пишман-професора от чалгяджийската партия и пишман-политика доктор по глисти.
 
Биарка, ваксинации по време на грипна епидемия се отлагат, за да не задължават децата и родителите да ходят да се тъпчат сред болните. Много е близко до ума. Защото това са планови, а не спешни манипулации.

Пред ваксинационните кабинети в момента ходят здрави хора, а не вече заболели. Колко по-рано и масово се провежда ваксинацията, толкова по-добре.

Защото едва ли едно 3-6 месечно бебе ще се разболее от нещо смъртоносно за 1-2 седмици, докато мине грипната епидемия, като това е именно благодарение на груповия имунитет. Който доказано е невъзможно да се състави по естествен път, но не го разбрахте това.

Друго си е да слушаме пишман-професора от чалгяджийската партия и пишман-политика доктор по глисти.

Ама и за това ли ще ми обясняваш :D Човек удари дъното, пак нямаш представа какво говориш, ама се правиш на компетентен. Нямаш представа какви глупости написа, отново.
 
Биарка, ако съм настинал, логично е да не се ваксинирам и да отложа, докато не съм напълно здрав.
 
Само с това ти изказване няма да се съглася. При повечето протича леко до средно тежко, както всеки сезонен грип. Тежките са под 1%, просто на тях се акцентира, за да вържат сектантите. Нали ги виждаш - всеки ден в статистиките се вижда, че броят на оздравелите е много по-голям от този на починалите, но те виждат само мъртвите, щото така по-хубаво успяват да оцапат гащите.
Аз от сезонен грип не помня да съм боледувл, така че не мога да го сравня. Но близките ми го изкараха по- тежко от обичайните грипове.
 
Еха, свидетели сме на края на израелската нация, това което не успя да направи Хитлер го направи собственото им правителство.
Когато евреите се превърнат в зомбита ще настъпи световен мир и палестинците ще се ширят спокойно в своите земи.

Свидетел си на анализ от официална статистика, а дали ще го тълкуваш със зомбита или извънземни си е твое право. Още не мога да разбера защо се правите на коне с капаци. Това не е спор, в който искам да кажа на всяка цена "аз съм прав", даже напротив дано като се набоцкате, всички да заживеем щастливо без вируси. Обаче когато има специалисти, които алармират, че са възможни по-опасни мутации след ваксинацията, е хубаво да им се обърне внимание.
 
Изканно грешно твърдение паказващо колко не разбираш обстановката.
Значи твърдиш, че всички умрели (над ниво 2000) през Ноември и Декември са умрели само и единствено от Ковид. И все пак, какво ако тези от тях дето не са записани от Ковид всъщност са наистина жертва на истерията? Можеш ли въобще да го разгледаш това като вариант или просто ти звучи крайно неправдоподобно и няма смисъл да се разглежда?

Като мине масовата ваксинация аз лично предлагам здравната каса да спре да плаща ковид пътека и който не е ваксиниран да си плаща лечението. Да видим тогава. така хем ще отпадне мнението, че болниците пишат фалшиви ковид пациенти.
Аз предлагам още сега на коронясани да бъде забранено да влизат в болница, освен тези които видимо не са добре. Който може сам да носи короната си тоалетната и обратно - да си се лекува вкъщи. Иначе казано, да се гледа на тях коронясаните както се е гледало преди 2020 на грипавите.
 
Аз от сезонен грип не помня да съм боледувл, така че не мога да го сравня. Но близките ми го изкараха по- тежко от обичайните грипове.
Ти си щастливец, тогава. Благородно ти завиждам. :)

Аз познавам хора, които го изкараха само със загуба на обоняние, което си е кофти също, но не е смъртоносно.

Биарка, ваксинации по време на грипна епидемия се отлагат, за да не задължават децата и родителите да ходят да се тъпчат сред болните. Много е близко до ума. Защото това са планови, а не спешни манипулации.
Боже, боже, боже... Камене, и аз нямам деца, но знам много добре защо децата се ваксинират само когато са здрави. За целта се прави преглед преди детето да се ваксинира срещу каквото и да е.
 
Мутации възникват при разпространение на вируса. Колкото повече се разпространява, толкова повече мутира. Елементарна биология. Отново, колкото по-бързо се пресече разпространението на заразата, толкова по-нисък шанс за мутации - по-леки или по-опасни. Така че ваксинацията помага и за това.
 
Биарка, ако съм настинал, логично е да не се ваксинирам и да отложа, докато не съм напълно здрав.

И правилно, така се прави. Кажи сега как става това, при положение, че Кови се кара безсимптомно от повечето хора? Ваксинираме масово евентуално заразени хора, което е тотално грешно, както се знае от както се ползват ваксини. Не те ли притеснява това?
 
Значи твърдиш, че всички умрели (над ниво 2000) през Ноември и Декември са умрели само и единствено от Ковид. И все пак, какво ако тези от тях дето не са записани от Ковид всъщност са наистина жертва на истерията? Можеш ли въобще да го разгледаш това като вариант или просто ти звучи крайно неправдоподобно и няма смисъл да се разглежда?


Аз предлагам още сега на коронясани да бъде забранено да влизат в болница, освен тези които видимо не са добре. Който може сам да носи короната си тоалетната и обратно - да си се лекува вкъщи. Иначе казано, да се гледа на тях коронясаните както се е гледало преди 2020 на грипавите.
То не се и налага да се забранява. Болниците са пълни и връщат по-леките случаи, защото просто няма къде да ги настанят. Така че стига си плямпал глупости
 
Ама и за това ли ще ми обясняваш :D Човек удари дъното, пак нямаш представа какво говориш, ама се правиш на компетентен. Нямаш представа какви глупости написа, отново.
Изказа се експерта по всичко, който не може на 2 магарета сламата да раздели... Не мога просто.
 
Казах ваксинация не е правена никога в условия на епидемия или на болни хора.
И в космоса никога не е било летяно. И на Марс никога не е било кацано.

Пък това за герберастията не знам как мислиш, че ще обидиш човек, който никога не е гласувал за тях, но в теб отдавна не търся някаква логика. :D
 
Последно редактирано:
Изказа се експерта по всичко, който не може на 2 магарета сламата да раздели... Не мога просто.

Пак бъркаш. На трите магарета в темата раздавам храна вече цяла година. Да, не е по равно, точно ти вземаш най-големия дял винаги! Разбира се, най-голямото магаре, заслужава най-много.
 
И правилно, така се прави. Кажи сега как става това, при положение, че Кови се кара безсимптомно от повечето хора? Ваксинираме масово евентуално заразени хора, което е тотално грешно, както се знае от както се ползват ваксини. Не те ли притеснява това?
Не ме.
 
Много ми е интересно колко ресторантьори са си ваксинирали персонала, за да карантират на клиентите си безопасност. Подозшрам, че клонят към 0.

Можем ли все още да разпространяваме болестта, след като сме ваксинирани?


Все още не знаем. Ще са необходими допълнителни оценки, включително на данни от клинични изпитвания и от използването на ваксините след издаването на разрешение, за да се прецени ефектът от ваксината за предотвратяване на асимптоматична инфекция.


Следователно засега ще е необходимо дори и ваксинираните лица да носят маски, да избягват струпването на хора в затворени помещения, да спазват физическа дистанция и т.н. Други фактори, сред които броят на ваксинираните хора и начинът на разпространение на вируса в общностите, може също да доведат до преразглеждане на тези насоки. ТУК

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

След ваксинация принципно си заразен до 10 дни
 
То не се и налага да се забранява. Болниците са пълни и връщат по-леките случаи, защото просто няма къде да ги настанят. Така че стига си плямпал глупости
Зададох ти въпрос в горния ми пост. Ще си го цитирам че да не го търсиш:
Значи твърдиш, че всички умрели (над ниво 2000) през Ноември и Декември са умрели само и единствено от Ковид. И все пак, какво ако тези от тях дето не са записани от Ковид всъщност са наистина жертва на истерията? Можеш ли въобще да го разгледаш това като вариант или просто ти звучи крайно неправдоподобно и няма смисъл да се разглежда?

Мутации възникват при разпространение на вируса. Колкото повече се разпространява, толкова повече мутира. Елементарна биология. Отново, колкото по-бързо се пресече разпространението на заразата, толкова по-нисък шанс за мутации - по-леки или по-опасни. Така че ваксинацията помага и за това.
Елементарната биология преди 100 години е показала, че при най-малко 10 пъти по-тежък грип (испански грип) е имало има-няма 3 вълни и после хората са мирясали. Сега големия зор това грипченце да се изкара и по-страшно, и по-заразно, и по-убиващо, и по-дълготрайно, и по-мутиращо. Разбираш ли, че това не е елементарната биология за която говориш. Това е зор, зор, як зор да се убедят хората на тая планета в неща, дето е очевадно че не са така. И на теб ти се иска нещата да са толко зле колкото се описват, но не са и няма нужда да стават. Много зле са в други отношения - политически, икономически и т.н.
 

Горе