Сектата на ковидитите

Е как! Само моля те ми кажи, че не мислиш, че ваксинираните заразяват! Ти си последният шанс!

С едното ухо чух, не знам кой го каза, че ваксинираните могат да се заразят и заразяват 10-15 дена след ваксинацията, поради НЕ изградените антитела или малкия им брой. Като периода е субективен и строго индивидуален. Може да е по-голям, може да е по-малък. Със сигурност ваксината не е магия с мигновен ефект. Това е, което знам по въпроса.
 
You can still get infected after you’ve been vaccinated.
Many people think vaccines work like a shield, blocking a virus from infecting cells altogether. But in most cases, a person who gets vaccinated is protected from disease, not necessarily infection.

Което автоматично значи, че може и да заразяваш...Можеш и сам да си намериш тази информация ако решиш да си извадиш главата от задника
Хахахахахах, ти си от тези, същите тъпаци. Хахахаха, сипвам си веднага!
 
Няма спасение за душите им. Няма смисъл да се бъхтим. Потресаващо прости са. Как може да си заразен за болест с която не си се срещал, не зная. Ама явно така им е казал "професора"
Чакай сега да изясним нещо. Нали уж можеше да имаш безсимтомен ковид ида сееш весело зараза без никой да знае? Или това е само когато е в ползва на вашата теза?

В същото врее може да носиш вируси, бактерии, спори и всякаки други по дрехите, ръцете, обувките и т.н без да имат ефект върху теб. След ваксинация по-всяко време може да се заразиш и да сееш зараза.

Светата Ви ваксина не пази от вируса изрично го има написано.
 
С едното ухо чух, не знам кой го каза, че ваксинираните могат да се заразят и заразяват 10-15 дена след ваксинацията, поради НЕ изградените антитела или малкия им брой. Като периода е субективен и строго индивидуален. Може да е по-голям, може да е по-малък. Със сигурност ваксината не е магия с мигновен ефект. Това е, което знам по въпроса.
Не, не, друго имам предвид. Все едно са ми инжектирали вирус и аз ставам преносител към другите хора. Това се тиражира из социалките.
 
Не, не, друго имам предвид. Все едно са ми инжектирали вирус и аз ставам преносител към другите хора. Това се тиражира из социалките.

Е не, това не може да е така, защото те даже вирус не ти инжектират. Инжектират някакво ГМО, което пречи на пипалцето на вируса да се закача за клетката, най просто казано. Активен Вирус няма в играта, поне при тези ваксини, които са тук.

Вероятно става въпрос за това, че докато подейства, можеш да пренасял вируса, което е така.
 
Е не, това не може да е така, защото те даже вирус не ти инжектират. Инжектират някакво ГМО, което пречи на пипалцето на вируса да се закача за клетката, най просто казано. Активен Вирус няма в играта, поне при тези ваксини, които са тук.

Вероятно става въпрос за това, че докато подейства, можеш да пренасял вируса, което е така.
Е то това е докато се образуват антителата, да. Но има други теории в момента, че тия, ваксинираните, пренасяли вируса повече от останалите...
 
Вероятно става въпрос за това, че докато подейства, можеш да пренасял вируса, което е така.
За точно обратното. Днес в София имаше протест на родителски организации. Имаше репортаж по 'Хоризонт'. Тезата им беше, че ваксинираните трябва да се карантинират, защото като им бият ваксината стават заразни за околните.
И покачването на бройките на заразените с ковид в последно време се дължи на започналата ваксинация.
 
За точно обратното. Днес в София имаше протест на родителски организации. Имаше репортаж по 'Хоризонт'. Тезата им беше, че ваксинираните трябва да се карантинират, защото като им бият ваксината стават заразни за околните.
И покачването на бройките на заразените с ковид в последно време се дължи на започналата ваксинация.
Не, наистина ли...Населението на България затъпява прогресивно... Ужас...
 
За точно обратното. Днес в София имаше протест на родителски организации. Имаше репортаж по 'Хоризонт'. Тезата им беше, че ваксинираните трябва да се карантинират, защото като им бият ваксината стават заразни за околните.
И покачването на бройките на заразените с ковид в последно време се дължи на започналата ваксинация.

Хоризонт записват всичко и го качват на сайта в реално време, би ли дал линк към репортажа да чуя какво точно са казали, че на тебе не ти вярвам? Не казвам, че лъжеш, просто не съм сигурен какво е казано и какво си разбрал.....
 
Не, наистина ли...Населението на България затъпява прогресивно... Ужас...
Е цял ден и аз това слушам, че ваксинираните заразявали с ковид. Страшна простотия.
 
Е то това е докато се образуват антителата, да. Но има други теории в момента, че тия, ваксинираните, пренасяли вируса повече от останалите...

На мен една свиня пред магазина ми разви теория, че това било мутирал вирус на спин, който бил изкуствено създаден, за да унищожи човечеството. На телевизията не трябва да се вярва, защото не ни казват цялата истина, за да не се предизвиква паника :)
 
На мен една свиня пред магазина ми разви теория, че това било мутирал вирус на спин, който бил изкуствено създаден, за да унищожи човечеството. На телевизията не трябва да се вярва, защото не ни казват цялата истина, за да не се предизвиква паника :)
Ех, това човечество, какво ли не го унищожи, пък то все цяло...
 
Ваксинираните могат да се заразяват и да заразяват.
Няма връзка с факта че са ваксинирани.
 
Хоризонт записват всичко и го качват на сайта в реално време, би ли дал линк към репортажа да чуя какво точно са казали, че на тебе не ти вярвам? Не казвам, че лъжеш, просто не съм сигурен какво е казано и какво си разбрал.....
Под картинката има плеър, на 2:57

Става въпрос за списък с въпроси от протестиращите към Заразното Министерство. И първите два въпроса са:

- Ръстът на заболеваемостта свързан ли е с ваксинирането? Днеска ваксинираме... се бием в гърдите... 20 хиляди души. Те съответно не са под карантина, излизат, щъкат... както се изразява г-н Мутафчийски... щъкат и заразяват минимум още 60 хиляди човека. Ето ви го пика.
- Ваксинираните заразоносители ли са? Искаме го писмено. Не само по брифингите.

Това са въпроси. Но нашия сектант ги е чул като твърдения, нещо такова:

- Ръстът на заболевамостта е свързан с ваксинирането... днеска ваксинираме 20 хиляди, те съответно не са под карантина, излизат да щъкат и заразяват минимум още 60 хиляди
- Ваксинираните са заразоносители...

Въобще каквото им изнася - това чуват, това мислят и това говорят.
 
Ваксините са виновни, нали?
 

Горе