Сектата на ковидитите

Чорбанов се объркал, че е бил болен от Ковид миналата година?
И това е вашият гуру? Човекът, който прави ваксина? Дали пък не се е объркал и за някои други неща?
Поне разбрахме, че не обича да кара ски...
 
Сектантите се подиграваха колко налудничави били конспиративните теории като пръскането със самолети и чипирането. Сега се редят на опашки да им инжектират ГМО в кръвта и да получат заветния чип под формата на QR код. В същото време Кил Бил се заема със затъмняване на слънцето:


Конспиративните теории от близкото минало не само са активирани (с нови имена), а са добавени и някои нови. Каквото беше New World Order, сега е The Great Reset. Каквото беше чипиране, сега е ГМО паспорт (както и да го наричат). Каквото беше Chemtrails, сега е SCoPEx. Само гущери не са появили още, ама с това ГМО знае ли се.
 
Те и за ваксинационните паспорти не вярваха, а скоро и това ще се окаже реалност. Всеки, който не е ваксиниран, няма да бъде считан за човек. Иначе целият свят е абсолютна демокрация :confused:
 
Чорбанов се объркал, че е бил болен от Ковид миналата година?
И това е вашият гуру? Човекът, който прави ваксина? Дали пък не се е объркал и за някои други неща?
Поне разбрахме, че не обича да кара ски...
Дяволът отново чете евангелието. А истината е малко по-различна. Единственото вярно в поста ти е за ските. ;)

 
След 6-та минута
Това сега го пробвах. Действително такива тъмни власинки като се извадят на сухо и изглеждат като живи за малко, но и власинка от панталона ми реагира по подобен начин. Май е нещо свързано с температурата и изстиването. Във водата нищо не мърда така.
 
Бърз анализ na продължаващия цирк

На преден план отново излиза версията за изпуснатия в Китай коронавирус ( удобно да се измести центъра на общ. внимание )

И ваксинираните прихващат COVID, но го карат по-леко ( скоро ще се окаже и, че са били заразни )

"АстраЗенека" сменя името на ваксината, вече ще се нарича "Ваксзеврия" ( каква изненада...)



 
Последно редактирано:
След 6-та минута
Нематод някакъв. От много места може да дойде. Евентуално и от водопровода. Няма общо с вируси или маски.
 
Дяволът отново чете евангелието. А истината е малко по-различна. Единственото вярно в поста ти е за ските. ;)

Истината е точно такава:
Превъртете на 2:30 сек от интервюто и ще видите, че ви прави на маймуни
 
Последно редактирано:
Истината е точно такава:
Превъртете на 2:30 сек от интервюто и ще видите, че ви прави на маймуни
Ма, къде, бе пиле шарено, видя, че ни прави на маймуни? Нищо нередно в казаното и със сигурност Чорбанов продължава да стои зад думите си.

Забележи, че професорът не казва "имам антитела" (напротив, отново потвърди, че е глупост неземна тва с анти-телите), а казва "преболедувах". Не казва да се е тествал и да знае със сигурност - допуска го, както повечето от нас, които боледувахме наскоро. Явно всеки вижда и чува това, което се припокрива с тезата му, та и ти така...

Иначе дай да коментираме тия "защитените" от ваксините ако искаш? Щото май и вас ви правят на маймуни. :)

 
Забележи, че професорът не казва "имам антитела" (напротив, отново потвърди, че е глупост неземна тва с анти-телите), а казва "преболедувах".
Щом не правиш разлика между категоричното "преболедувах" от интервюто и извъртването "вероятно съм го прекарал" от вчера, няма какво да говорим.
 
Последно редактирано:
Щом не правиш разлика между категоричното "преболедувах" от интервюто и извъртването "вероятно съм го прекарал" от вчера, няма какво да говорим.
Разликата е в моментното усещане и тя категорично не подрива репутацията на проф. Чорбанов. И аз смятам, че го изкарах, но без допълнителни изследвания няма как да знам със сигурност. Важно е да отбележим, че тези, които не сме от сектата, не ходим постоянно да се тестваме, за да си мерим, броим и поименно да си проверяваме анти-тЕлото.
 
Ето още една щура идея на глобалистите, която не е хрумвала дори на най-заклетите конспиратори - да хапваме гъсенички и буболечки. Нали искат да заменят месото със синтетични заместители, та явно ще си набавяме естествени протеини от инсектите.

 
Ковидитите нещо съвсем капитулираха в тая тема.
Чакай да допринеса малко за баланса - ето според тоя учен чичо стадният имунитет е глупава идея и всички трябва да се ваксинираме!


ПП: Има и специално включване от Бил Гейтс за по-убедително...
 
Последно редактирано:
Ето още една щура идея на глобалистите, която не е хрумвала дори на най-заклетите конспиратори - да хапваме гъсенички и буболечки. Нали искат да заменят месото със синтетични заместители, та явно ще си набавяме естествени протеини от инсектите.

Дам
 
Разликата е в моментното усещане и тя категорично не подрива репутацията на проф. Чорбанов. И аз смятам, че го изкарах, но без допълнителни изследвания няма как да знам със сигурност. Важно е да отбележим, че тези, които не сме от сектата, не ходим постоянно да се тестваме, за да си мерим, броим и поименно да си проверяваме анти-тЕлото.
Добре, стигнахме до единомислие, че е нормално човекът който прави ваксина да си няма и понятие дали е изкарал или не това, за което е ваксината.
 
Добре, стигнахме до единомислие, че е нормално човекът който прави ваксина да си няма и понятие дали е изкарал или не това, за което е ваксината.
Когато имаш истинска и важна работа, не висиш по кабинетите да се тестваш. Това е занимание за пенсионерите и по-младите хипохондрици. Вторите така ми липсват в темата. :)
 

Горе