Сектата на ковидитите

ДБ са внесли закон за нов 'Пандемичен план', който ще се ползва при бъдеща пандемия. Да не би да знаят нещо, след последното им посещение в американското посолство :)
 
Няма връзка с темата, ама тук е калабалък и някой ще ме светне :) Щото по "метро" не излиза нито една тема в предприемача, а няма да пускам тема за глупаво питане..

Ще ме светнете ли за метрото как се пътува ахаха Смисъл ако искам да го ползвам, вадя си билет на касата, ама там са 5 лъча поне и не ми се засичат с моето направление. Тоест като вляза, както по европата ли е- влизам един път и мога да се мотам по всички лъчове цел ден. Като вляза има ли прекачване на друг лъч "вътрешно" без да излизам от "системата", или трябва да изляза, да отида към другия лъч, тоест пак да минавам през касата :) Тия у метрополитена всякакви глупости, ама това не са го писали..
 
Значи е както в европата. Можеш да се прекачваш от лъч на лъч или да сменяш посоката. Има такива шорткъти там дето се влиза или излиза, но от вътрешната страна... само не трябва да излизаш през тия металните пръчки :)
 
ахахах е разгеле, нещо да сме копнали като хората от европата :)
А тия металните пръчки знам вече за тях, даже вече не правя опити да ги прескачам аахахах
 
Днес ми разказаха, че нямало вирус и пръскали със самолети бактерии на определени места. Водата за пиене и храната били заразни... Народът изтреще тотално...
 
"Искам да ви видя крадливите ваксинирани ръчички горе" - ааааа

 
"COVID не е особено опасно инфекция и никога не е била!"

Кой може да познае на кого са тези думи?
Мистър "чували за трупове" a. k. a. м-р Ботокс. Браво, господине, браво, Костадине

 
Мистър "чували за трупове" a. k. a. м-р Ботокс. Браво, господине, браво, Костадине


Найс, а? То все едно Мънги да каже, че всички ще Омрем.... Сега ли да им кажем - Казахме ли ви, или да изчакаме още малко?
 
Найс, а? То все едно Мънги да каже, че всички ще Омрем.... Сега ли да им кажем - Казахме ли ви, или да изчакаме още малко?
Когато Мънги го казваше, беше заклеймен като кръвожаден злодей. По-лошото е неадекватността на изказването. Когато той говореше за чували за трупове, нямахме дори грипоподобна епидемия. Сега, когато измряха наистина доста хора, той се изцепва с това. Любопитно е какво е предизвикало изказването?
Освен това дебелоочието на тоя драмон е нечовешко. Тоя е безочлив и с третото си око. След всички безумни разпоредби, затваряния и фалирани бизнеси, да се изцепи, че е нямало смисъл, е огромен цинизъм.

Да върнат тогава в бюджета парите, които разхвърляха за кови-пътеки и щабове с неадекватна функция.
 
Как се нарича събрание на видии?
 
Никой ли няма въображение? Айде де? Как се нарича събрание на видии?
 
Никой ли няма въображение? Айде де? Как се нарича събрание на видии?
Аз опитах, но не можах да го измисля. Давай го. :)
 
Аз опитах, но не можах да го измисля. Давай го. :)
Абе и аз го мисля от обяд :) Айде давай го, не ни мъчи....

Ковидии...

Това не е изцяло мое, имаше едно време една книжка с такива заплетеници. Какво било събрание на локви - колоквиум. Та така.
 
Ковидии...

Това не е изцяло мое, имаше едно време една книжка с такива заплетеници. Какво било събрание на локви - колоквиум. Та така.
Това беше първото, което ми хрумна, но си казах: "мне, не може да е чак пък толкова тъпо". :)
 
Това беше първото, което ми хрумна, но си казах: "мне, не може да е чак пък толкова тъпо". :)
Еми, понякога трябва да се довериш изцяло на инстинкта си, и аз не знам кога :)
 
1620195721547.png
 

Горе