Сектата на ковидитите

През целият ми почти 40 годишен живот, нито един мой познат не се самоуби. От март месец до сега има трима самоубили се от познатите ми. Уж няма директна връзка с Ковид. Има и един, който се лекува от психически проблем. Но всичко това и цялото облъчване мисля, че в някаква степен засяга начина по който приемаме проблемите и се справяме с тях.
Това го напиши на тези, за които ковида е весело грипче.
Това с психичните проблеми и самоубийствата е част от спектъра на 'пост-ковид синдром'. Физическото увреждане на мозъка от преболедуването довежда да психични проблеми.
Ето едно полезно в това отношение видео на български академик, за когото неврологията е живота му
 
Това го напиши на тези, за които ковида е весело грипче.
Твърде заети са да гледат новините.
Това с психичните проблеми и самоубийствата е част от спектъра на 'пост-ковид синдром'. Физическото увреждане на мозъка от преболедуването довежда да психични проблеми.
Прав си. Аз и преди съм го казвал това, че Ковид не е вирус, а движението на пропагандистите, според които има някакъв вирус. Така че спокойно можем да кажем, че самоубийствата са причинени от Ковид. Даже няма нужда от представката "пост-", щото Ковид движението продължава да пропагандира.
 
Така е, но беше доброволно. Вече здравният министър говори за задължителна ваксинация по примера на Италия и Франция.

Ами аз тогава останах с впечатление, че не е останало неваксинирано медицинско лице, освен някой друг изкуфял като Мангъра.
Нямаше ден, в който знайни и незнайни доктори да на информират колко е важно да се ваксинираме, те вече го били направили... за пример били. Смисъл, що му на министъра да ги задължава?

Тва е от м. Март

"До момента бяхме почти приключили първа и втора фаза. Има изключително голямо желание от лекари, медицински сестри и санитари да се ваксинират. Те не са имали такова желание по време на стартиралата първа фаза, същото е и при учителите. Пренасочваме ваксини и натам. Бяхме стигнали до трета фаза, сега се връщаме пак на първа." Ангелов.

Всъщност, задължаването точно на здравните служители, не е лоша идея. Може да изкочат други мнения отностно ваксините тогава. :)

Иначе ако трее да отговорим на въпроса ти, Я съм партийно освободена личност. Винаги съм бил на мнение, че управляващата партия трее е народа. Т.е. всички миснистри трее си имат некъв капацитет обществено одобрение, падне ли под некъв минимум.. шута в гъза, без значение, на кой кво му е обещавано и коя партия го е турила там да бачка за мене и тебе. А, ако бая се е поосрал съд и затвор. Да вилза следващия.

Или накрато, че го препсуем всеки за всяко недомислено решение.
 
Това го напиши на тези, за които ковида е весело грипче.
Това с психичните проблеми и самоубийствата е част от спектъра на 'пост-ковид синдром'. Физическото увреждане на мозъка от преболедуването довежда да психични проблеми.
Ето едно полезно в това отношение видео на български академик, за когото неврологията е живота му
Вярването в тъпотии, медии, професори и пропаганди води до психични увреждания. Никоя болест не води до това. Менталното състояние на Бойковистите си има точно определение, потърси в нета;)
 
Вярването в тъпотии, медии, професори и пропаганди води до психични увреждания. Никоя болест не води до това. Менталното състояние на Бойковистите си има точно определение, потърси в нета;)
Не смей да подлагаш на съмнение точните медицински хипотези на някой щабен математик! :mad:

Редактирано. ;)
 
Последно редактирано:
Еха, тук всички по-умни и от един академик...
Мнее, просто не сме подкупни, какъвто е много вероятно да бъде един академик. ;)
 
Еха, тук всички по-умни и от един академик...
Я чакай малко. Нали според новата демократична религия на гeрбаджииски модернизъм всички български академици бяха изкуфели старци? Или за пореден път обръщаш палачинката според вятъра и миризмата?
 
Последно редактирано:
Еха, тук всички по-умни и от един академик...
Я кажи на коя минута точно той потвърждава теорията ти, че се създават такива психични проблеми след мега-грипа, които дори водят до самоубийства? Защото аз прегледах видеото и чух по-скоро опровержения.
 
В момента когато пиша това видеото отдолу показва наживо поредния протест в Лондон срещу локдауни, ваксини и т.н.


Много ми е странно обаче, твърди се че боцнатите с първа доза ГМО терапия в UK са над 70%, даже над 80%, а има доста хора на протеста. Всички тия хора да са представители на малцината останали не-боцнати... не ми се вижда много логично. Може би са платени актьори... не знам. И другия вариант е статистиките за бройката боцнати да са силно надвишени и неверни, което по обясними причини на мен ми се вижда най-логично.
 

Що стана тя... Тедката и Камен май пак няма да пият биричка... Ще чакат още игли :(
 
Нещо не мога да разбера какво става в UK. Значи се оказва, че уж били боцнали (хора над 18) цели 88% с една доза и 68.8% с две дози (източник), а графиките им за случаи и смърти изглеждат така:
1626855894811.png
За момент ще приема, че е възможно да има толкова много случаи. Макар че е леко странно как един зимен вирус магически се превръща в летен вирус, a също толкова зимния грип не е правил такова нещо с десетилетия. Явно просто поредната случайност.

Въпроса е, че за да има толкова случаи, значи трябва да има и много повече тествани. Т.е. опашки от стотици хиляди боцнати трябва да се редят всеки ден да се тестват. И това са хора без никакви симптоми, защото след като почти няма умрели, значи болестта на практика няма проявление. Но ние знаем, че обикновено хората се трупат да се тестват в периода, когато по новините пищят, че народа измира.

Повтарям: Боцнати, защитени, без страх да имат вирОс, без симптоми... са се втурнали да се тестват като за последно :oops:

Как?? Защо??
 
@AseasRoa, епа разбира се, че фармацевтичните компании и правителствата са изключително загрижени за здравето на хората. Те никога, ама никога не биха навредили на обикновения човек за пари - заедно или поотделно. ;)

 
Последно редактирано:

Повече от 5,100 жителя позитивни, въпреки ваксинацията срещу вируса и 80 мъртви. И отдолу казват, че са много редки случаите... Еми значи колкото смъртността при среща с ковид неваксинирани - 0.5% смъртност както Отделна по вирусология казаха.

Elg2mfiXgAAPwQg.jpg

Същото и в Калифорния и цяла Америка, както и 60% ваксинирани във Великобритания.
 
Последно редактирано:
Нещо не мога да разбера какво става в UK. Значи се оказва, че уж били боцнали (хора над 18) цели 88% с една доза и 68.8% с две дози (източник), а графиките им за случаи и смърти изглеждат така:
Виж файлът 21700
За момент ще приема, че е възможно да има толкова много случаи. Макар че е леко странно как един зимен вирус магически се превръща в летен вирус, a също толкова зимния грип не е правил такова нещо с десетилетия. Явно просто поредната случайност.

Въпроса е, че за да има толкова случаи, значи трябва да има и много повече тествани. Т.е. опашки от стотици хиляди боцнати трябва да се редят всеки ден да се тестват. И това са хора без никакви симптоми, защото след като почти няма умрели, значи болестта на практика няма проявление. Но ние знаем, че обикновено хората се трупат да се тестват в периода, когато по новините пищят, че народа измира.

Повтарям: Боцнати, защитени, без страх да имат вирОс, без симптоми... са се втурнали да се тестват като за последно :oops:

Как?? Защо??
И В Америка, 56% напълно ваксинирани и 49% с първа доза, пък позитивни и мрат кат мухи.
iEbf0GW.png
 
Повече от 5,100 жителя позитивни, въпреки ваксинацията срещу вируса и 80 мъртви.
Редно ли е да го наричаш ваксинация :)

По-конкретно 5,100 жителя на щата Масачузец. Тук има една карта, която в момента показва следните данни за щата:
1626908899218.png

Ето и за Illionois - там броят едва 500 случая. Но обърни внимание какво пише в статията:

The CDC transitioned from monitoring all reported breakthrough cases to only reporting hospitalizations or deaths on May 1, the agency says.

Т.е. тези 5,100 са силно орязана бройка и реалните позитивни биха били в пъти повече. Виж за сравнение UK, където пък явно правят обратното - вместо да орязват бройки, пишат колкото се може повече. Пълна анархия с тия числа, всеки си пише каквото му дойде на акъла.

Интересното е, че за глупавите всъщност няма разлика дали числото е 5, 50, 500, 5000 или 50000. За тях е важно не колко са нулите, а с какъв тон им се поднасят. Още повече, дори случаите да паднат трайно на 0 и това да се показва всеки ден, докато по медиите продължават да всяват страх и ужас от опасния вирОс, глупавите ще вярват и ще продължават да треперят.
Всъщност, подобно е положението в Австралия, където тия дни за сефте отчели някой умрял след 9 месеца на кръгла 0, и въпреки това пак им налагат баси мерките на хората там. Всичко е толкова малоумно, че не става дори за филм.
 

Що стана тя... Тедката и Камен май пак няма да пият биричка... Ще чакат още игли :(
Биричката си я пием, ама ти май още го дъвчеш ковида, явно те гложди нещо. За мен ковид е затворена страница. Вече не ме интересува.

Данните на тънкообидника го показват. Има пик на случаи, но умрелите са малко. Т.е ваксината те предпазва от тежка форма на заболяване и дори да се случи инфекция, то ще я прекараш на крак. ТолкоЗ по темата.

От познати лекари се информирам, че хоспитализираните заболели с преминала ваксинация в България са изключение.
 
За мен ковид е затворена страница. Вече не ме интересува.
Като болест за повечето хора е затворена страница още от миналата година по това време, даже по-рано.

Има пик на случаи, но умрелите са малко.
Има пик на числа. Всеки си пише когато каквото му дойде или както му наредят, и това е още от самото начало. Но както казах по-горе, няма значение какво пише в статистиките, важното е какво се казва по медиите.

Т.е ваксината те предпазва от тежка форма на заболяване и дори да се случи инфекция, то ще я прекараш на крак.
Или поне така трябва да си мислиш.

От познати лекари се информирам, че хоспитализираните заболели с преминала ваксинация в България са изключение.
Лято е. Сезонът на дините, не на настинките.
 
Маска носиш ли като си ваксиниран? Носиш, нали. Нормалните хора си ходят без маски и без ваксини, а наесен като треснат пак локдаун и те карат да се бодеш с 3, 4, 5 и нз коя си игла, пак си мисли, че си свободен ;)
 

Това пиянде явно го застигна същото, което той причиняваше на хората. Решил е да демонстрира нагледно какви са ефектите на психическия терор.
 

Горе