Сектата на ковидитите

Признавам властите са адски изобретателни. Новия цирк в Англия е следния. Ако имаш апа за ковид от Г плей и някога си бил диагностициран с ковид или дал положителен тест, когато влезеш в контакт с друг човек с инсталиран на телефона ап той или и двамата директно получавате съобщение за изолация :D :D :D :D :D До 24 часа може ако желаете да си направите тест.

Контакта може да бъде и просто само защото сте били в едно помещение, разминали сте се в коридора или сте се возили в едно такси, автобус, влак...

И най-веселото е, че тези получили това съобщение автоматично влизат в статистиката за ковди случай.... без значение последващия резултат от тест.
 
Получих страничен ефект от модерна! Два дена вече след първа игла от 17 см на 19 см, дано на втората игла няма, че си еба....
 
Получих страничен ефект от модерна! Два дена вече след първа игла от 17 см на 19 см, дано на втората игла няма, че си еба....
Боцни още 3 игли и ставаш негро :D
 
Ти със сигурност няма да станеш.
Ти какво мрънкаш. От 5 си минал на 7 санта. Още 5-6 дози и ще го докараш :D
 
Нали го знаете вица "един отгоре на любимата..и бавноо.. бавноо.. бавноо.. А тя - АРЕ БЕ, стига си се правил на негър :D
 
Майтапа на страна, дори не се разбира, че са ти сложили ваксината :) Цялото ми семейство е ваксинирано и няма никакви оплаквания от нещо :)

Виками сестрата само, да не тренирам 1-2 дена. Малко ме попипа по бицепса :)
 
Цялото ми семейство е ваксинирано и няма никакви оплаквания от нещо :)
Трябва ли да ви благодарим на цялото семейство за дето сте склонили, с което давате още една зелена светлинка на терористите да преследват останалите все още невъвлечени в този експеримент?

И трябва ли да кажем уау на това че не сте усетили нищо, сякаш нормалното е всяка ваксина веднага да дава странични ефекти? Между другото трябва да ти кажа, майтапа настрана, че и аз нищо не съм усетил, защото нищо не са ми сложили.

Голям страх трябва да е след година и половина многоглавия змей дето магически от ден на ден става само по-страшен да не те захапе за топчетата. Истината е, че просто сте едни страхливци, цялото семейство, от най-малкия до най-големия.
 
И най-веселото е, че тези получили това съобщение автоматично влизат в статистиката за ковди случай.... без значение последващия резултат от тест.
Това ако е така, обяснява защо английската статистика е толкова разбалансирана - супер много случаи и почти никакви умрели.

Забележи обаче как се върнахме във времената когато най-страшното бяха новите случаи, а от шепата умрели никой не се интересуваше. Ееех, добрите стари времена, когато ни плашеха, че ако случаите стигнат 100 на ден, ще затварят ресторанти и какво ли не. Сега същата песен на нов глас. Че даже сега са толкова убедени в нестихващата ярост на вирОса, че ни подготвят за поредната вълна още преди вирОса да е дал каквито и да е сигнали че има намерение да се появява. Сякаш са му първи приятели и мистър ВирОс им е казал намеренията си да продължава да напада. Аз щях да си помисля, че за година и половина трябваше да сме развили стадния имунитет, даже няколко пъти. Но не. Вече колко седмици през ден някой загатва за вълна през зимата, даже през есента, даже през Септември, даже през Август, даже вече е започнала. С вятърни мелници се борим, а свободата, Санчо, отива по дяволите.
 
Трябва ли да ви благодарим на цялото семейство за дето сте склонили, с което давате още една зелена светлинка на терористите да преследват останалите все още невъвлечени в този експеримент?

И трябва ли да кажем уау на това че не сте усетили нищо, сякаш нормалното е всяка ваксина веднага да дава странични ефекти? Между другото трябва да ти кажа, майтапа настрана, че и аз нищо не съм усетил, защото нищо не са ми сложили.

Голям страх трябва да е след година и половина многоглавия змей дето магически от ден на ден става само по-страшен да не те захапе за топчетата. Истината е, че просто сте едни страхливци, цялото семейство, от най-малкия до най-големия.ста
А трябвали, да си такова щубе от една тънка игла? И трябвали да спираме убиеца да те застреля понеже ще му ограничим личната свобота, крадеца да те ограби, изнасилвача да те изнасили? Защо му ограничаваш свободата а?

Ваксината трябва да е задължителна, след като сте такива шубета :) странични ефекти щяла да дава смях...
 
А трябвали, да си такова щубе от една тънка игла? И трябвали да спираме убиеца да те застреля понеже ще му ограничим личната свобота, крадеца да те ограби, изнасилвача да те изнасили? Защо му ограничаваш свободата а?

Ваксината трябва да е задължителна, след като сте такива шубета :) странични ефекти щяла да дава смях...
Прочети внимателно и двата си поста и лесно ще намериш наченките на страничните ефекти.
 
А трябвали, да си такова щубе от една тънка игла? И трябвали да спираме убиеца да те застреля понеже ще му ограничим личната свобота, крадеца да те ограби, изнасилвача да те изнасили? Защо му ограничаваш свободата а?

Ваксината трябва да е задължителна, след като сте такива шубета :) странични ефекти щяла да дава смях...
Не бе, остави ги да се гърчат, ама като дойде Ковида и минем 10 000 на ден ще искат болнична помощ и ще псуват, че отделенията пълни.
 
Не бе, остави ги да се гърчат, ама като дойде Ковида и минем 10 000 на ден ще искат болнична помощ и ще псуват, че отделенията пълни.
Лошото е, че се пръкват нови щамове! Иначе нямам проблем да умират хора от собствената си глупост, защото ги е СТРАХ от една игличка :)

НО за да се спре с тази идиотия трябва да се спре възможността да се разпространява вируса! А това вече не виждам как ще стане с добри намерения!
 
Две години да се връзваш на един и същи цирк, въпреки очевидните пропуски в пропагандата. Е, колкото трябва да си тъп???
СТРАХ от една игличка
Много иглички са ни вкарвали. Многократно изтъкнахме, че всички имаме всички задължителни ваксини, а някои и допълнителни.
Въпросът е дали искаш да си необикновена мишка - опитна мишка.

Та вирусът е правен по-дълго от ваксините срещу него!!! И вероятно при спазването на добрите медицински практики. Тоест, имаме всички причини да се доверяваме повече на вируса, отколкото на ваксините, за които не се знае нито дали са опасни, нито дали са ЕФИКАСНИ.
 
Само да не почнете ваксинираните да се редите пред болниците, че тогава ще е резил. Аз препълнени болници не съм виждал през така наречената пандемия, даже по коридорите човек няма. Ама нали така казали по тивито, ще вярваме, ко да се прай...
 
Само да не почнете ваксинираните да се редите пред болниците, че тогава ще е резил. Аз препълнени болници не съм виждал през така наречената пандемия, даже по коридорите човек няма. Ама нали така казали по тивито, ще вярваме, ко да се прай...
Не си виждал, защото не ти е се налагало да идваш до болниците в София, Благоевград или Кюстендил. Може и в други градове, не знам. Но по-добре да не ти се налага. На никого да не се налага. Аз имам познати лекари, които са ми разказвали ужасии от първо лице. Даже аз не искам да ги слушам, дано не се повторят отново.
Колкото до това дали ваксинирани се хоспитализират - със сигурност ще има и такива, но според мен те ще са изключение. Не може един препарат да влияе еднакво на всеки организъм, няма как.
 

Горе