Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

v1ppers0nn

Member
Здравейте,
попаднах на един евент във FB. Ето и описанието му:

"Ще научите как да печелите като използвате най-големите сайтове за онлайн търговия eBay и Amazon.
Научете как да получавате пасивни доходи или как да ви се заплаща многократно за еднократно свършена работа.
През опита си ще говори един от най-успешните онлайн търговци Миро Петров, който генерира оборот от над $40 000/месец от платформата на eBay.

За пасивния доход ще говори Валентина Василева, която цял живот се занимава с бизнес и има дългогодишен опит в изграждането на екипи. Тя ще сподели формулата си за успех в афилиет маркетинга."

Линк към евента: Тук
 
Последно редактирано:
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

ти нали пишеш книга за SEO? За да си на тоя lvl, начи 2500/месец отдавна си ги минал :) За кво ти е тоя семинар?

пп (доходите от амазон и ебей не са пасивни, защото е онлайн търговия. Пасивни са ти доходите от реклами и афф, където си пускаш сайта и нищо не правиш, може да ме цитираш в книгата)
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

ти нали пишеш книга за SEO? За да си на тоя lvl, начи 2500/месец отдавна си ги минал :) За кво ти е тоя семинар?

пп (доходите от амазон и ебей не са пасивни, защото е онлайн търговия. Пасивни са ти доходите от реклами и афф, където си пускаш сайта и нищо не правиш, може да ме цитираш в книгата)

Ти луд ли си? Не мога да споделям, че има семинар ли к'во? Какво общо има книгата, seo и тнт с това?
 
Повръща ми се вече от тея простотии. Всички тея чекиджии споделят колко "оборот" правят, ама никъде не казват, че печалбата им е по 1%. Айде блъскай като индиец по 500 обяви в ибей на ден, че да си докараш 2-300лв на месец.

А и разбира се, отидете на семинара, че да се регистрирате под афилиейтите им...

П.С.: И ако си мислите, че това е "дропшипинг", то вземете попрочетете малко из тоя форум, защото няма нищо общо. Това е селско тарикатско схемаджийчство на дребно.
 
От: Re: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Повръща ми се вече от тея простотии. Всички тея чекиджии споделят колко "оборот" правят, ама никъде не казват, че печалбата им е по 1%. Айде блъскай като индиец по 500 обяви в ибей на ден, че да си докараш 2-300лв на месец.

А и разбира се, отидете на семинара, че да се регистрирате под афилиейтите им...

Аз имам чувството, че всички станаха учители. Вече всеки 3-ти организира семинар за нещо. O_O
 
Re: От: Re: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Аз имам чувството, че всички станаха учители. Вече всеки 3-ти организира семинар за нещо. O_O

Не бе естествено... За сол не могат да изкарат по 2 стотинки, обаче всички са лектори, меринджеи, обучават...
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Ти луд ли си? Не мога да споделям, че има семинар ли к'во? Какво общо има книгата, seo и тнт с това?

На въпрос 1: Някой хора казват, че съм луд, но това го приемам по скоро като комплимент, мерси :)

На въпрос 2: Първо, всеки човек с опит, знае, че от семинар няма как да се научиш да правиш по 2500/месец, за това се изискват много повече умения и опит - първи червен флаг

Второ, хлъзгаш го, сякаш нямаш нищо общо и си трето лице, а линка е към група, която ти си админ - втори червен флаг

Трето, книгата има общо, защото поста ми беше саркастичен, свързан с предните неща, които беше писал.

И четвърто - ти да не си на 15? тия червени и зелени репутации във форума са някъв геймификейшън, на който зрял човек не обръща внимание...казвам го, да имаш предвид колко се впечатлих от тая червена репутация :D
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Наемаш зала за 30 мин, каниш 300 човека вземаш им по 10$ вход и и готов с 3000 $.

Единствените които печелят от тези ала бала са организаторите, останалите лапни шарани чакащи някой да им даде ключа за нефтения кладенец остават след това с леко глуповат вид на преебани магарета и горчив привкус в устата. С усещането, че за 10 лева са могли да дъвчат луканка а не глупостите на поредния "гуру"
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

На въпрос 1: Някой хора казват, че съм луд, но това го приемам по скоро като комплимент, мерси :)

На въпрос 2: Първо, всеки човек с опит, знае, че от семинар няма как да се научиш да правиш по 2500/месец, за това се изискват много повече умения и опит - първи червен флаг

Второ, хлъзгаш го, сякаш нямаш нищо общо и си трето лице, а линка е към група, която ти си админ - втори червен флаг

Трето, книгата има общо, защото поста ми беше саркастичен, свързан с предните неща, които беше писал.

И четвърто - ти да не си на 15? тия червени и зелени репутации във форума са някъв геймификейшън, на който зрял човек не обръща внимание...казвам го, да имаш предвид колко се впечатлих от тая червена репутация :D

Наистина си луд и безработен...
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

или имам пасивни доходи(тва дето не го знаеш какво е)? :D

радвам се, че имаш :) давай да трупаме мнения и спам (ти знаеш как)
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

радвам се, че имаш :) давай да трупаме мнения и спам (ти знаеш как)

хахах ето, даже зелен картон ти дадох, нали си ги събираш :D
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

хахах ето, даже зелен картон ти дадох, нали си ги събираш :D

Трогнат съм... :-o
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

радвам се, че имаш :) давай да трупаме мнения и спам (ти знаеш как)

Да спами човек в собствената си тема може само много привилегирована особа. :D
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Да спами човек в собствената си тема може само много привилегирована особа. :D

Погледни го над мен... няма си работа човека и иска да спами, за това казвам да спамим поне да е мирен :)
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

MlM схема. Най-горе в пирамидата печелят най-много. Загуба на време и пари. Акаунта ви в Ebay ще бъде лимитиран много скоро.
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

@GeorgeG - Ти колко профила имаш, че раздаваш червени картони без обяснение???

ох не, не мога :D до колкото си спомням зелен ти дадох хахах, явно някой е решил да коригира...но пък поне е забавно. ае бягай да играеш :*
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

ох не, не мога :D до колкото си спомням зелен ти дадох хахах, явно някой е решил да коригира...но пък поне е забавно. ае бягай да играеш :*

Якото е, че всичките са някакви фалшиви профили :D (ако си падаш по момченца, няма нужда да се хвалиш)
 
От: Семинар на тема "Как да печелиш $2500 на месец"

Че и спами на ЛС...
 

Горе