Сериозен проблем с adsense

Здравейте,

И при мен е така. От 3 год съм при тях и за първи път ми излиза такъв проблем.
Помослих си да не е от tyxo и промените им, но явно не.
 
Да вече се оправи. Но от 3 дена PRM e по-нисък. Реално не мога да се оплаквам от тях и PRM, защото алтернатива няма, която и друга мрежа да сложа за втора на сайтовете си, то тя генерира 1/3 от прихода, който дава гоогле. Това е най-големия проблем!

Ако се намери поне още една мрежа, която да дава поне 80% от приходите на гоогле всичко ще си тръгне на горе. Просто си е за протести - на 100 000 човека посетили сайт БГ рекламните мрежи да ти дават приход от 40-50лв. това е жива подигравка.
 
На мен ми е 1,43 евро на страница и 0,26 на импресии. Тъй като съм новак, нямам представа дали това може да се класифицира като ниско или ок.
 
На мен ми е 1,43 евро на страница и 0,26 на импресии. Тъй като съм новак, нямам представа дали това може да се класифицира като ниско или ок.

За български сайт ли или чуждоезичен?
 
Ами то зависи и от разнообразието на реклами. Ако приемем, че страницата ви е някаква специална и събира аудитория, която отговаря на някакъв таргет, то най-вероятно интересите са сходни и рекламите ще са подобни. А пък фб феновете ви като всеки път попадат на едни и същи залъгалки е нормално да е зле кликаемостта.
Например, ако страницата е за игри, то аудиторията ще има такъв интерес и рекламите ще са в тая насока.
 
Моя е 0.60 PRM средно за месеца + 20% Невалидни кликове средно на месец това е положението за последните 3 месеца
 
1 евро е супер но как става това нз. Сега единия ми сайт е 1.77 но там имам по 2-3 000 човека на основния сайт ми е 0.52 в момента при 40 000 човека
 
Абе, при вас как са парите тия дни? от събота насам... парите са 2 пъти по-слабо от предната седмица... направо ужас... дори вчера бяха 3 пъти по-слаби.. смених банери, промених местоположения ... махнах плъгини за коментари, фейсбук страници и каквото в допълнение съм слагал и същата работа...
 
Абе, при вас как са парите тия дни? от събота насам... парите са 2 пъти по-слабо от предната седмица... направо ужас... дори вчера бяха 3 пъти по-слаби.. смених банери, промених местоположения ... махнах плъгини за коментари, фейсбук страници и каквото в допълнение съм слагал и същата работа...
Последните 2 месеца вървят само надолу. Затова и спрях да местя банери в опити да търся по добра позиция. Спрямо резултатите от преди 3 месеца примерно , резултатите са 3 пъти по-ниски доходи за същите позиции при идентичен трафик.
 
Забелязвам някаква закономерност, миналата година, също е имало спад около 2.5 спрямо предходен период. Спадът започна някъде от началото на септември, но сета върви най-зле.
 
Значи и тях ще изритам накрая... само те останаха, но задържи ли до края на месеца с тия жълти стотинки.. де с тях, там и без тях ! ...
 

Горе