Сериозен проблем с adsense

Като сменяте позиции изчаквайте поне 2-3 дена за резултат, няма да стане за 1 час. Съвет от мен, слагайте в сайта търсачка на Гугъл ;)
 
За EN сайтовете вдигнаха рпм-то напоследък. Последните 4-5 дни, откакто е новия дизайн, забелязвам покачване. Някой има ли по-висок рпм след редизайна, може да са правили и някакви промени по кода и да показват по-релевантни реклами?
 
За EN сайтовете вдигнаха рпм-то напоследък. Последните 4-5 дни, откакто е новия дизайн, забелязвам покачване. Някой има ли по-висок рпм след редизайна, може да са правили и някакви промени по кода и да показват по-релевантни реклами?
При мен ЕН леко покачване в последните 10-на дни на рпм, като заняколко дни беше необичайно висок (5-6 пъти над обичайното). Вероятно е свързано с промените в дизайна и накрая на месеца ще си ги ''приберат'' отново:)
 
Правеха промени по дизайна на въпросните дати.
Затова не са се ъпдейтвали статистиките.
Както и да е не са засегнати приходите само статистиките. Ако ст си свързали аналитикса с адсенс би трябвало да сте ги вждали там :)
 
Понеже не съм сигурен в коя тема да си задам въпроса, го правя тук.
Днес сме 21-ви, което ще рече, че би трябвало да ми преведат парите, ако съм разбрал правилно. Е, никакви транзакции не виждам. Благодаря предварително, ако някой може да даде някаква идея (готвят се да ми блокират акаунта ? :D закъсняват? не съм въвел някакви нужни данни? нормално е, случва се всекиму? ) Поздрави!
ПП Парите са от септември и навсякъде пише, че парите от предходния месец се изплащат следващия м. на 21-во число
 
Преди малко ми изписа "Предстоящо автоматично плащане: Western Union". Значи е време да пренасоча притесненията си към Фейсбук. Благодаря за бързия отговор!
 

Горе