Система за видеонаблюдение?

От: Система за видеонаблюдение?

Баце ти нишо няма купиш от мени или от други, ами си прайш вятър на устата,,, малко дъжд да ти пусна аааа
 
От: Система за видеонаблюдение?

Аз ползвам http://www.ispyconnect.com/download.aspx, с лаптоп и USB камери. Безплатна е и върши добра работа за 24 кв магазин.

Що сереш на метеното не мие ясно
Голям умник си сигур, ама някой ти забърсва гъза

Човек не може всичко да знае, особено за такива бързоразвиващи се технологии като видеонаблюдението
Ако искаш ефтино, може и от Метро да си купиш няква система, ама що ни занимаваш тогава се питам
 
От: Система за видеонаблюдение?

Аз ползвам http://www.ispyconnect.com/download.aspx, с лаптоп и USB камери. Безплатна е и върши добра работа за 24 кв магазин.

Хм ще ми е интересно да го видя това. Първо някакви web камерики закачени по тавана. Второ максимума на USB кабела е 7 метра, това значи, че стърчи от тук от там. И не на последно място, при слабо осветление(не говорим за без осветление) нищо няма да се вижда, освен ако не са от онези китайските дето като си сложиш ръката отпред святкат едни диодчета :lol:
 
От: Система за видеонаблюдение?

Хм ще ми е интересно да го видя това. Първо някакви web камерики закачени по тавана. Второ максимума на USB кабела е 7 метра, това значи, че стърчи от тук от там. И не на последно място, при слабо осветление(не говорим за без осветление) нищо няма да се вижда, освен ако не са от онези китайските дето като си сложиш ръката отпред святкат едни диодчета :lol:

Не ми отговори на запитванията, спасявай се
Не ме интересува твоята оферта, ако знаеш какво търсиш, може и да спечелиш нещо
Но аз не ти се меся, заовае и ти не се меси в моите задължения,,, ясно!!!
 
От: Система за видеонаблюдение?

Намерих нужната ми информация, благодаря на всички които ми помогнаха!
 
От: Система за видеонаблюдение?

Нека да внеса малко яснота! Изчетох повечето мнения отгоре - отгоре! Много изписано, но почти нищо казано!

Единствено колегата с този пост е дал някакво реално предложение:
Моята оферта е 140 лв за IP камера 1.3Mpx (1280x720px)
И 200 лв за FullHD IP камера (1980х1080px)

Реално нищо друго не ти трябва включваш лан кабела в компютъра и записваш с софтуера които идва в комплект...

Но да не забравяме да допълним някои основни неща! Казвам го от опит! Две 1.3Mx камери (1280x720px) при запис на motion, за три дена правят реално около 80GB чист запис, ако се пуснат директно да записват през софтуер на компютър! Друго много важно нещо е, че ако се пуснат да се гледат през NVR, ще се види реално осезаемата разлика на качеството на картината, докато през компютъра отново ще се вижда добре, но качеството не е така добро!

От друга страна, голям плюс на такъв тип наблюдение свързано към PC (особено в търговски обект), идва ниската цена. Още повече, че компютъра ако има малко по голям диск му заделяш например 300GB за записите на камерите, а остатъка може да се ползва примерно за търговски софтуер.

Успех с наблюдението.
 
От: Система за видеонаблюдение?

Софтура на камерите е достатъчно добър. Няма много смисъл да се ползва zoneminder
 
От: Система за видеонаблюдение?

DVR - 120 лв(до 4 камери). има си собствен софтуер, камера към 90лв., хард диск за DVR 100-120лв.

p.s. ако тепърва ще слагаш видеонаблюдение се запознай със закона за защита на личните данни и закона за сигнално-охранителната дейност защото има глоби...
 

Горе