Продава се: Система за новини

От: Система за новини

И като я видя какво каза? Какво направи освен, както винаги регулярно да се захапеш с някой, който предлага някакви услуги тук?
Идиотщина е твоето, дето отделяш маса време да коментираш неща, които явно не те интересуват.
Идиотщина е дори да си помислиш, че за 100лв може да получиш cms, който е завършен, като дизайн, функционалност и т.н..
Знаеш ли колко струва само един дизайн? Не ми отговаряй.
И за последно - ти пишеш конструктивни коментари, колкото аз съм астронафт!
Нямам намерение да се занимавам с глупости и да ти отговарям на хапливите постчета.

Колкото до автора, вярно е че в момента това, което предлага не може да се види, аз не го защитавам, подразних се защото се наблюдава някаква тенденция, клиента да очаква завършени продукти за смешни пари. Един нормален човек, който има опит в тези неща, още като види за колко пари се продава системата, трябва да му е ясно, че нито ще е нещо уникално, нито ще е завършено. За това струва толкова!
 
От: Система за новини

Пробвай същити тия от тф дето работят за без пари според теб, да ги наемеш за custom project да видим, какво ще свършите за $50 :)
Определено трябвa дa е по-добро от wp, все пaк wpто е безплaтно a тук се плaщa. A що у евaнто читaви прогрaмисти продaвaт нa смешни пaри?
 
От: Система за новини

Ти първо почни да четеш, тогава ми казвай къде да гледам. Никъде не съм казвал, че са некадърни, точно обратното дори. Правиш сравнения с тях и се опитах да ти обясня, че те за $50, колкото струва една масовка, няма и да те погледнат, ако ги потърсиш за custom work.
 
От: Система за новини

Знаеш ли колко струва само един дизайн? Не ми отговаряй.

Да, имам представа, защото с това се занимавам! Е, и да не искаш - отговорих ти!


...колкото аз съм астронафт!

Една поправка и на теб - пише се "астронавт"!
 
От: Система за новини

Ти първо почни да четеш, тогава ми казвай къде да гледам. Никъде не съм казвал, че са некадърни, точно обратното дори. Правиш сравнения с тях и се опитах да ти обясня, че те за $50, колкото струва една масовка, няма и да те погледнат, ако ги потърсиш за custom work.
Кaкто вече писaх по-рaно в темaтa използвaм телефо. Докaто четях и в последстви пишех отговорa ми се обaдихa няколко човекa. В случaя винaтa е в мен зa което ти се извинявaм.
 
От: Система за новини

Цъкни ме

Вече демото работи !

Като всички останали новинарски системи има най - важното...

Но ако имате предложения какви неща допълнителни да се сложи към системата ги напишете :)
 
От: Система за новини

Понеже съм през тел. на първо четене мога да кажа, че менюто с категории липсва на респонса. Също така и в пълното описание на новината не е респонс, сигурно си пропуснал да поставиш мета-та в head-a.

Успех :)
 
От: От: Система за новини

Дизайна е на rox.bg (не е реклама).Ще докладвам на собствениците :)

Няма какво да коментирам не намирам никаква прилика с моя сайт с техния...

Cамо намирате причина да се заяждате........

Докладвай :)

http://themeforest.net/item/makery-marketplace-wordpress-theme/9609178


P.P: Също и техния дизайн е от codecanyon и те не са собственици :)


http://demo.tagdiv.com/newspaper/

А чакай бе това не ли дизайна на Rox.bg :O
 
Последно редактирано:
От: Система за новини

до преди няколко дена беше със дизайна на rox.bg,но след моя пост го смени
 
От: Система за новини

За пореден път виждам човек който не е наясно с някой неща спори с фактите АХ.. има ги и такива вече...

Mladenoww дизайна на системата ми беше първоначално друг и можеш да питаш странникa как изгледаше преди..... и пак ти казвам бъркаш ме " не съм слагал никаква тема на Рокс.бг "

Не знам какво опитваш да направиш като казваш, че съм слагал дизайна на рокс.бг КАТО ТОВА НЕ Е ВЯРНО!

Това което в момента казваш е пълна ЛЪЖА !

Ако мислиш по - този начин да ми навредиш едва ли ще успееш..
 

Горе