Система за обяви

stanipetrova

New Member
Добра вечер, интересувам се от система за обяви. Имам идея , която искам да реализирам чрез такъв сайт. Търся нещо семпло, но в същото време надеждно.

Ако раздела е грешен се извинявам. Приемам оферти на е-поща ,която ще споделя на лично съобщение понеже не ми дава да я публикувам тук. Ще помоля да ми пишат хора, които имат опит и знаят какво правят (с реализирани проекти).

Лека и спокойна на всички.
 
От: Система за обяви

Добра вечер, интересувам се от система за обяви. Имам идея , която искам да реализирам чрез такъв сайт. Търся нещо семпло, но в същото време надеждно.

Ако раздела е грешен се извинявам. Приемам оферти на е-поща ,която ще споделя на лично съобщение понеже не ми дава да я публикувам тук. Ще помоля да ми пишат хора, които имат опит и знаят какво правят (с реализирани проекти).

Лека и спокойна на всички.

Добър вечер. Система за управление на съдържанието Wordpress + темплейт за обяви, според мен ще Ви свърши работа. :)
 
От: Система за обяви

Да , показаха ми два сайта на тази платформа,обаче вида им куцаше и сякаш бяха някак си празни (много празно място по самия сайт). Попадах на тема от тук,в която се споменава за задъхване на wordpress при определен (достигнат лимит) и леко се замислих за тази система. Ще изчакам още предложения и ще реша как да действам.
 
От: Система за обяви

Wordpress + оптимизиран VPS сървър или подходящ хостинг. Това е най-лесното решение. Иначе има още доста други, аз съм фен на Osclass.
 
От: Система за обяви

Не си вкарвай автогол с Wordpress - може и да става за блог, но не става за всичко :).

Виж http://osclass.org/ би трбявало да ти съври работа.
 
От: От: Система за обяви

Ти пък, VPS още при старта направо ме лудна.

По темата ако те интересува къстъм, мога да ти покажа една моя.

Wordpress + оптимизиран VPS сървър или подходящ хостинг. Това е най-лесното решение. Иначе има още доста други, аз съм фен на Osclass.
 
От: Система за обяви

AMitrev;Би трябвало, ако бях наясно. Темата е за да се свържа със знаещ и можещ човек, който да направи сайт. Може би след време (години предполагам) ще мога сама да си правя сайтове , но до тогава ще ползвам платените услуги на друг .
 
От: Система за обяви

@stanipetrova ако не си наясно какво искаш - никой не може да ти помогне.
Не е нужно да разбираш за да прочетеш възможностите на osclass и да решиш дали отговаря на нуждите ти (поне от написаното до момента това е системата за теб).
 
От: Система за обяви

Наясно съм , че искам сайт за обяви. Наясно съм, че си търся човек и оферти за изработка на такъв сайт. Показаха ми вече един osclas , но визията беше...
 
От: Система за обяви

Ами виж, получаваш това за което в крайна сметка плащаш. Ако искаш читава визия със сайт за обяви, oclass е специализиран софтуер точно с тази цел. Не се оправдавам, но не смятам, че срещу минимално заплащане, достатъчно само за инсталация на wordpress и безплатна тема, който и да било ще направи дори това, което ти показах :)
Изпратих ти на email линк към други сайтове на тази система, само че там вложените средства са много повече.
 
От: Система за обяви

Дефинирайте минимално заплащане и къде казах , че искам някой да ми направи сайт за 32лв. и 16ст.? Споменах , че искам сайт за обяви и искам оферти, нали така? Показаното от вас не ме устройва , ако имате нещо готово (работещо) и класно покажете и можем да коментираме какво, как, кога, къде и т.н.
 
От: Система за обяви

О, съжалявам. Пощата сега ще я погледна...

Сега имах възможност да си отворя пощата. Да, това вече е друго , а не първата връзка от личното съобщение. Ще изчакам и други предложения , пък ще видим с кой ще се работи.
 
От: Система за обяви

Благодаря, за подаръка. Обаче, освен да го закача (подаръка) на картина и да си го гледам с влажен поглед ... Мисълта ми е, че сама няма как (нямам познанията) да го използвам. За това е и самата тема, очаквам оферти (предложения срещу заплащане разбира се) за направа на сайт за обяви. Отделно ще помоля предложения да не ми пишете с уебдизайнерски термини, някой ги разчитам с мъка.
 
Здравейте, инсталирах си Osclass.
Хресва ми, искам да си направя сама превода, ако някой има опит в преводи да пише.
Ръчно направих, където ми даде достъп. И частично с по-ниска версия.
 
Аз тъкмо зарязах алмонд...според мен горе мнението че получаваш това което плащаш е вярно. Не знам дали си стува да пробваш нещо за 1,000 щото то е почти същото като това от 100.
 
  • Like
Реакции: Dea3

Горе