Система за онлайн магазин?

KingstonWD

New Member
Здравейте ! Интересува ме някой знае ли добра система за онлайн магазин, която е пробвал или знае, че си струва.
Понеже не съм сигурен дали трябва да минавам през дългата задача да създам собствена.:rolleyes:

Много бих бил благодарен ако някой наистина знае добра такава система.

Поздрави!

П.С: Ако е платена да не струва много :D
 
От: Система за онлайн магазин?

Не само системата/платформата е важна а и самата тема, която ще се използва на нея.
WordPress и съответно WooCommerce ... OpenCart ... всяко има своите плюсове и минуси.

Аз лично съм луд фен на WordPress, но от две седмици работя с много, много добра тема на OpenCart - Lexus Market, всичко което можеш да искаш от една тема си го има... и струва само $45.

Ако те заинтригува самата тема ми пиши, вече имам направен превод на 100% на Bg, на администраторския панел на темата и всичките и 15 модула ...

Успех!
 
Последно редактирано:
От: От: Система за онлайн магазин?

Не само системата/платформата е важна а и самата тема, която ще се използва на нея.
WordPress и съответно WooCommerce ... OpenCart ... всяко има своите плюсове и минуси.

Аз лично съм луд фен на WordPress, но от две седмици работя с много, много добра тема на OpenCart - Lexus Market, всичко което можеш да искаш от една тема си го има... и струва само $45.

Ако те заинтригува самата тема ми пиши, вече имам направен превод на 100% на Bg, на администраторския панел на темата и всичките и 15 модула ...

Успех!

С тоя русичкия, дето ми прави thumb up как да не си я купи човек.... ахахахах.


Магенто, Престашоп, Опенкарт, други - това под ред на шукарии и екстри. Аз не бих използвал някаква CMS система, на която някой е написал плъгин, за магазин. Все едно да използваш двигател на ЗАЗ в Ауди, не става... Пак е кола и върви, ама не е същото...
 
От: От: Система за онлайн магазин?

С тоя русичкия, дето ми прави thumb up как да не си я купи човек.... ахахахах.


Магенто, Престашоп, Опенкарт, други - това под ред на шукарии и екстри. Аз не бих използвал някаква CMS система, на която някой е написал плъгин, за магазин. Все едно да използваш двигател на ЗАЗ в Ауди, не става... Пак е кола и върви, ама не е същото...


woocommerce не е тозно плъгин, а почти завършен допълнителен framework. Лошото в тази къращисана инсталация WordPress + woocommerce е, че при инсталация на други плъгини трябва да се съобразяваш с изискванията не само на ядрото на WP но и на WC и става манджа с грозде. Да не говорим за performance impact-а, който правят sql заявките и другите "допълнения". Но повярвай ми, има пациенти за всеки доктор.
 
От: Система за онлайн магазин?

Не искам да използвам тема, кодвам си сам сайта по принцип и дизайна с малко помощ за идея от едно приятелче, като цяло сайтът няма да е само магазин.
Магазинът ще е като допълнение към него, тоест няма да е нещо много голямо, но и не малко(средно :D)

Мисля че за сега се насочих горе-долу какво ще правя. Благодаря отново ! :)
 
От: Система за онлайн магазин?

Според мен пробвай като за начало WordPress + WooCommerce, хем няма да е само магазин, хем магазина ще ти е към сайта, а и е лесно за управление :)
 
От: Система за онлайн магазин?

Зависи какъв онлайн магазин си решил да правиш - практиката показва, че за по-малки магазини (малък асортимент, не особено сложна функционалност) се използва WordPress + Woocommerce, OpenCart или PrestaShop, а за голям един от най-добрите избори е Magento.
 
От: Система за онлайн магазин?

Аз ти препоръчвам Opencart пробвал съм я няколко пъти . Много е добра, освен това е писана за онлайн магазин. Не ти препоръчвам да ползваш нещо дето е писано за блог па после някой се сетил да го преправя на магазин ....
 

Горе