Система за уроци

nsevimov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте, аз съм собственика на TUTORIALS-BG.COM продавам единствено системата без домейн, хостинг цената и е 80лв системата е изцяло авторска интегрирана е изцяло с форумната система phpBB има изградени защити. Ако сте заинтересован бих могъл да смъкна цената с 10-20лв.<br /><br /> Домейн Име | URL: http://tutorials-bg.com<br /><br />Приблизителна Цена: 80<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 500<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Къстъм<br /><br />Дизайн: Къстъм<br /><br />Начини на Плащане: Банков превод, EasyPay<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Система за уроци

Хаха, че то всеки който реши да купува ще се заинтересува демек, трябва да му свалиш 20 лева.

Здравей, въпроса не е до свалянето на цената въпроса опира до сериозния купувач а не да каже ще го закупя и след 20 минути да каже съжалявам отказвам се.
 
От: Система за уроци

Не си предприемач... ако можех да напиша такава система, бих я пуснал free и бих развил един CMS, който би имал доста хора като community:) , a от там benefits са много.
 
От: Система за уроци

Здравей, нямам намерение да пускам тази система за безплатно ползване тъй като съм хвърлил страшно много труд по нея! а относно да направя CMS и да го пускам за продажба + community сайт е чудесна идея но за да се осъществи тази идея ми трябва време което при мен е малко трудно да отделя време поради големият брой поръчки.
 
От: Система за уроци

Приблизителна Цена: 80
??!?!?!?
Senseless

Това, че я пускаш безплатно, не означава, че няма как да печелиш :)
теми, плъгини, добавки, съпорт, инстал хелп, етц, помисли си просто.
 
От: Система за уроци

След като ти си авторът, направи така, че уроците да се индексират от Г. Дори и да търся нещо в нета, за което при теб да има урок, няма как да ти попадна на сайта :)
Или можеш да видиш едно решение за скриване на част от поста тук
 
От: Система за уроци

Здравей, уеб сайта е на 3 дни просто няма как да направя така че урока да се индексира като уеб сайта е едва на 3 дни. Продавам системата му след като я продам я трия от хоста.
 
От: Система за уроци

Благодаря ви, ако не се намери купувач мисля да сменя дизайна и да го развия този уеб сайт.
 
От: Система за уроци

Здравей, уеб сайта е на 3 дни просто няма как да направя така че урока да се индексира като уеб сайта е едва на 3 дни. Продавам системата му след като я продам я трия от хоста.

Не ме разбра. Имаш изискване да си логнат за да видиш урока. Така режеш ботовете. И не се индексира нищо. И страда органичния трафик.
 
Re: От: Система за уроци

Не ме разбра. Имаш изискване да си логнат за да видиш урока. Така режеш ботовете. И не се индексира нищо. И страда органичния трафик.

Не е така, гугъл бота го вижда - http://webcache.googleusercontent.c...te:TUTORIALS-BG.COM&cd=12&hl=bg&ct=clnk&gl=bg
Друг е въпроса, че заглавие, описание, ключови думи е еднакво за всички страници, така, че някой ще си има доста сериозни главоблъсканици докато направи всичко да му работи като хората.
 
От: Система за уроци

Вижда само няколко урока, на мен ми се струва, че са постнати преди "защитата".
Теоретично Г може и да зачита урока преди редиректа, но дали няма да си отнесеш шамарите за него? Веднага след затварянето на head?

HTML:
.......
</head>

<body>
<div id="site">
 <div id="login_menu">

<form action="./forum/ucp.php?mode=login&amp;sid=956ae19546e95a5cc4ee1f421091b750" method="post">
	 <table border="0">
	  <tr>
	   <td><div id="login-margin"><div class="login-username-icon"></div><input type="text" name="username" class="login-input" /></div></td>
	   <td><div id="login-margin"><div class="login-password-icon"></div><input type="password" name="password" class="login-input" /></div></td>

	   <td><input type="submit" class="login-vhod" name="login" value=""/></td>
	   <td class="login-links"><a href="http://tutorials-bg.com/forum/ucp.php?mode=register" title="Регистрация в TUTORIALS-BG.COM">Регистрация</a></td>
	   <td>&nbsp;<font style="color: #a5c5ff;">|</font>&nbsp;</td>
	   <td class="login-links"><a href="http://tutorials-bg.com/forum/ucp.php?mode=sendpassword" title="Забравена парола в TUTORIALS-BG.COM">Забравена парола</a></td>
	  </tr>
	 </table>
<input type="hidden" name="redirect" value="index.php" />
</form>

 </div>
.........

При зареждането на урока имаш 1 секунда като потребител преди да захапе горния код. Реално г може да го прескочи и да индексира урока, но...
 
От: Система за уроци

Добре де, не зацепвам. Кое точно от тази система оценяваш за дадената цена? Не оспорвам сумата, тя може да бъде и по-висока, просто го сравнявам с разработени CMS-и. Дал си спецификация за сайта като обява за продажбата му, а не за техническите възможности на системата. Колегите ти казаха вече за това как може да реагират ботовете. Юзърите няма да ги спреш - редиректът се отменя с един прост Escape, натиснат по време на зареждането на страницата. Форумът е интегриран, ок. Обща търсачка в базата постинги на сайта и форума? Не виждам такава, има търсене само във форума. Системата на коя версия на PHP е писана? Външният вид как се управлява, поддържа ли някаква собствена система за шаблони или е HTML с интегрирано PHP? Админ панелът какви точно функции има? Ключови думи и описания - общи за сайта ли са или системата ти поддържа въвеждането им за всеки урок поотделно? А евентуалното им унаследяване от родителски категории? Някаква налична изписана документация за начина на работа със системата? Всичко това са въпроси, на които трябваше да отговориш още в първата си оферта.

"Ако сте заинтересован бих могъл да смъкна цената с 10-20лв"
Това доста се колебаех дали е етично да го коментирам изобщо, но за твое добро ще го направя. Истината е, че това изречение първо те прави да изглеждаш толкова закъсал, евтин и нискокачествен, че никой не би купил от теб, независимо от цената. И второ, какво значи на заинтересован човек да смъкнеш 10-20 лв от раз? А ако аз съм МНОГО заинтересован? Ще ми свалиш ли 30, за да има сделка? А ако съм УЖАСНО, адски заинтересован? Или дори съм на крачка от това да купя - само ми трябва да свалиш... примерно 50-60 лв от цената? Знам, че звуча гадно и може би дори ти провалям продажба за тези 80 лв. Но ме разбери добре - ако продаваш, без значение какво, такъв бисер веднага ти сваля цената и показва ниска самооценка.
 
От: Система за уроци

Тс.... Радва да.
Лошото е че голяма част от кода в системата е копиран и модифициран от един стар сайт който бях закупил преди време, знам му кода много добре и мога да го позная, след като изтече домейна ми, тази система бе качена в cms-bg.
Виж добре си го моднал, постарал си се, но бъди наясно че има дупки в сигурността и шел в него, тъй че имай си едно наум.
Цената която искаш за него е висока, безмислена.
АланФорт е много прав, пусни го с отворен код, така имаш много по-голям шанс да припечелиш, отколкото да го продаваш, след като нямаш лиценз за него всеки един който има повече акъл и знае как да използва гугъл може да си намери почти същия скрипт без заплащане и ти няма да можеш да му направиш нищо освен да му мрънкаш на главата.
Съвет, сега както е системата си направи един "subdomain", "opensource.tutorials-bg.com" и там създай една отворена общност която да спомага за разработката, така и идеите за нововъведения ще са повече и много хора ще помагат за реализацията им в код, промотирай го по блогове на програмисти, дизайнери или просто любители на уеб, след като се събере една добра общност тогава ще имаш шанс да спечелиш от услуги, като съпорт или инсталация на сървър било то, може да пишеш/правиш допълнителни платени теми, както спомена аланфорт и плугини, абе идеите идват с времето, както и печалбата, няма да успееш за 5 дена да направиш 3 милярда, изисква се време търпение и постоянство :)
 

Горе