Системи и скриптове за запознанства

ReminD

Well-Known Member
Ако можете да помогнете - събирам информация за скриптове и CMS системи за запознанства и социални мрежи. Досега събрах информация за няколко такива ( тук ) ,но ми трябват още 5-6 такива системи.
Както и тук има да попълня скриптове и cms за социални мрежи.
Ако знаете някакви добавки, плъгини, модули за готови системи като друпал, джумла, уп - споделете.
Благодаря на отзовалите се.
 
От: Системи и скриптове за запознанства

BuddyPress - WP плъгина за социална мрежа

Top 40 Free Downloadable Open Source Social Networking Software

Код:
http://www.vivalogo.com/vl-resources/open-source-social-networking-software.htm
 
Последно редактирано:
От: Системи и скриптове за запознанства

да, мерси много, аз социалните са ми лесни за откриване, но по DATING нищо не намирам.
 
От: Системи и скриптове за запознанства

Тези май са за запознанства:
vldpersonals
joovili
Dolphin
OsDate

Не ги знам стават ли за нещо обаче.
 
Последно редактирано:
От: Системи и скриптове за запознанства

Мерси, тия ще ми стигнат, би трябвало да изкочи кадърно голям артикъл, имате зелени репутации от мене :)
 
От: Системи и скриптове за запознанства

Абледатинг

не струват нищо и поради тази причина не заслужаваха линк към тях,тъпите скамери

сори за офф ама не се здържах
 
От: Системи и скриптове за запознанства

Я разкажи какво е станало, може да скалъпя нещо.
 
От: Системи и скриптове за запознанства

оь дълга история , бившия свеж.нет ми излезе скъпо с тая система миксер + плащане за допълнителни модули (на някви руснаци по мъниграм)и след изтичане на 1 годишния фрее ъпдейт ме хакнаха,излезе ми доста солено вси4ко ,а те ми поискаха и пари за ъпдейт .как става така незнам : ето и тука гледам пищят още в първото търсене : http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1744772&page=2&highlight=abledating+scam

така че за тях може и допълнителен блог да се направи

НА МЕН ЛИЧНО МИ Е БОЛНА ТЕМА с над 5к лева назад ,това беше и първия ми сайт в близката 2008,но човек се учи от грешките си , е пак греша от време на време,но да не забравяме все пак съм човек...
 
От: Системи и скриптове за запознанства

А я споделете SOCIAL ENGINE много го хвалят, струват ли си парите? Гледам, че попринцип освен за скрипта, човек трябва да си направи сметка за още 200-300$ за модули и джаджи?
 
От: Системи и скриптове за запознанства

Погледнете това поне на мен ми изглежда добре...
Според мен е по-добро от долфина, едно че има Български и според мен е доста по-защитена от долфина, който е много нагрухан откъм функционалност, но само това....
Sharetronix-a даже има безплатна версия.
 

Горе