Сйта ми стара за pr0 - Защо?

penev75

Member
сайта bgimoti . info от няколко дни е с PR0.
Като цяло сайта ми е стар и беше достигнал PR5. През последните няколко месеца ранга ми падна до PR2. Предположих, че имам някакво наказание, но ето, че сега ранга ми падна до нула. Някой може ли да погледне сайта и да изкаже каква е причината.
Като цяло имам само 2 външни линка без nofollow атрибут.
 
и при нас един така ама трафика е същият даже малко се качи да не са решили че продаваш линкове??? знам ли нас ни вълнува трафика по принцип ПРа е бонус но когато става дума за смяна на линкове или сел си трабва...

имам съмнение за ръчно едитване само на пр защото беклинкс са си същите... как са при теб
 
От: Сйта ми стара за pr0 - Защо?

Имам чувството че гугъл имат хора, които бродят из интернет и гледат дали не продаваш реклами, и ако продаваш ти режар пр-а
 
за скрити линкове и други неща изхвърчаш от индекса.... а нашият гб флагман като излетя от индекса без причина си остана с туллбар ПР до следващият ъпдеит... така че мисля не е от това...
 
От: Сйта ми стара за pr0 - Защо?

Че има хора, които обикалят и гледат за сайтове, които продават линкове е сигурно, че има. То дори не е наложително да обикалят. Просто се регистрират в tla или tnx като купувач и веднага те хващат. Само се чудя защо големите сайтове, които продават линкове не горят, а само малките.
 
кофти ситуация бате за съжаление незнам схема как да го оправиш стъпка по стъпка оставяш този да печели от трафика и почваш следващия и ние като излетяхме от индекса беше по кофти .... диверсифицирасно портфолио му е майката дори да стане нещо с някои сайт другите остават....
 
От: Re: Сйта ми стара за pr0 - Защо?

и при нас един така ама трафика е същият даже малко се качи да не са решили че продаваш линкове??? знам ли нас ни вълнува трафика по принцип ПРа е бонус но когато става дума за смяна на линкове или сел си трабва...

забранено ли е да се продават линкове?!
 
От: Re: Сйта ми стара за pr0 - Защо?

ами гугъл не обича платените линкове да забранено е по принцип

под платен линк предполагам че се има предвид сайта дето е продал .. а не този който е купил линк ...:(

@ penev75 сори за офф-а
 
Последно редактирано:
От: Сйта ми стара за pr0 - Защо?

Май и двете страни ги лови. Но както казаха едни колеги в другия форум - рускуваш с мярка, иначе го ду.....ш
 
От: Сйта ми стара за pr0 - Защо?

Май и двете страни ги лови. Но както казаха едни колеги в другия форум - рускуваш с мярка, иначе го ду.....ш

щото ако е само едната страна лесна работа .. продаваш и купуваш .. ....и колко е мярката ...един , два , десет ..колко
 
аз се мисля в менуал едит защото имат съмнения че продаваш линкове

аз не бих се занимавал да питам щом трафика и ранкинга е същия незнам да не почне да става и нещо с него... че тогава става лошо
 
От: Сйта ми стара за pr0 - Защо?

Не мога да се примиря и да не знам защо е така. Имаше един тул, който прави анализ на всички изходящи линкове от сайта, но нещо не можах да го намеря. Ще направя и анализ на беклинковете - да не би и на тях да им е паднал ранга.
 
От: От: Сйта ми стара за pr0 - Защо?

Не мога да се примиря и да не знам защо е така.


както се казва също тоже :)
и ма мен ми се случи - единия ми блог си имаше ПР и после изчезна , но то ще стане ясно един ден защо ...

дано Герганчето от Г. ти даде насока поне :(
надявам се че ще постнеш отговора тук :wink:
 

Горе