Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Това ми се вижда харакири от страна на Станишев и Орешарски. Много странен ход, може да са всякакви ама не са чак толкова тъпи и би трябвало да знаят, че ще си навлечат гнева на много избиратели така. От каквото чета по статиите, депутатите на БСП не са били съгласни като цяло и са били в неведение за това решение на лидерите им.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Вискяр единствено дебилно нещо е мисленето ти че слагаш всички дето имат по 6 апартамента под един знаменател с доказан крадец като Цвинокио - и дай понеже и други имат по 6 апартамента да приемем за нормално че един крадец може да бъде вътрешен министър.

Димитър до колкото виждам тук реват на умрело само фенове на ГРОБ едва ли някой фен на БСП ще си смени политическите убеждения само заради Пеевски и то преди да е направил каквото и да е.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Вискяр единствено дебилно нещо е мисленето ти че слагаш всички дето имат по 6 апартамента под един знаменател с доказан крадец като Цвинокио - и дай понеже и други имат по 6 апартамента да приемем за нормално че един крадец може да бъде вътрешен министър.

Димитър до колкото виждам тук реват на умрело само фенове на ГРОБ едва ли някой фен на БСП ще си смени политическите убеждения само заради Пеевски и то преди да е направил каквото и да е.

На тези избори имаше доста хора, които гласуваха против ГЕРБ и като единствена алтернатива за партия която може да направи нещо гласуваха за БСП, ще загубят ей тези хора, на които им трябва малко.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

На тези избори имаше доста хора, които гласуваха против ГЕРБ и като единствена алтернатива за партия която може да направи нещо гласуваха за БСП, ще загубят ей тези хора, на които им трябва малко.
Да гласуваш за БСП, защото си против ГЕРБ, трябва да си олигофрен.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Е уни уеб уе братле :lol:
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

е тоя си беше чист олигофрен, дори и без да гласува...

на puntaman мога само да кажа че нсбоп и данс са различнi институции от прокуратура и съд и ако не беше зает по цял ден да чисти кенефи щеше да знае, че цецо ще бъде съден от последните 2, а не от пътвите 2, които пеевски ще оглави
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ромбоец а ти наистина ли вярваш че Цветанов е чист като сълза и не трябва да е обект на прокоратурата????

Няма чисти такива. Щом вече е бил на власт не е чист. Точка и без изключения!
Станишев и Ореха, казаха че ще слагат чисти (експерти).
На мен ми стига, че Пеевски фурнаджийска лопата, който сменя партии като носни кърпички само и само за да е в парламента и във властта.
Толкова ли се свършиха истинските експерти (визирам някой безпартиен, скоро пенсиониран кадър на МВР например). Експерт. Човек, който е работил истински (не по политическо назначение) в системата.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Когато един прост физкултурник стана шеф на МВР не ревахте - когато се оказа че е придобил ударно 6 апартамента пак не ревахте

са що ревете ???

Ситуациите са доста различни.


Първо Цветанов тогава беше непознат. Докато за Пеевски не може да се каже същото.

Второ Цветанов беше политическо назначение на партията на ГЕРБ и тя си носи неговата отговорност. Докато в случая с Пеевски това не е така.


Трето колкото и тъпо да ти звучи - Цветанов е доста ефективен (демек върши работа и в партията и в МВР).

Помисли си хубаво и ми кажи друг министър на МВР, който да се е справил по-добре от него.

1. Хвана онези с отвличанията. Преди това имаше 2-ма министри, които не се справиха с тях.
2. Сещам се за някакви магистрални банди - Крокодила, нещо такова - дето ги бяха хванали също. Тъпо е 2009 в страна в ЕС да има магистрални обири.
3. Братя Галеви - факт е, че са осъдени по негово време. Факт е, че избягаха, но поне не тормозят Дупница и Югозапада.
4. Брендо - хванаха го и за по-сигурно го съдят извън БГ.

За съжаление, битовата престъпност не беше приоритет, но тя никога не е била. Да се надяваме, че най-накрая някой ще започне да се бори и с нея.

Към постиженията на Цветанов може да сложиш и камерите по кръстовищата. Макар и с малко по пътищата намаляват броя на убитите при катастрофи - за първи път в нашата най-нова история вместо да се увеличават, намаляват.

Може да добавиш и изпълняване на техническите критерии за влизане в Шенген - всички признават, че гранична полиция отговорна за опазването на границите е оборудвана с най-доброто и технически отговаряме за влизане в Шенген, но не и политически.


Така, че като мрънкаш против Цветанов - да не е идеален, но ми посочи някой, който е заемал този пост и е свършил повече работа.


Относно подслушванията в момента прокуратурата му е повдигнала обвинение за липса на контрол и няма доказателства, че е подслушвал някой незаконно. Т.е. никой не е казал "Да, Цветанов ни нареждаше да подслушваме президента и др. политици".
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

А и да кажа....

Ако се заформи ма-а-алко по голям протест и дойдат водните оръдия и пушките, не си вадете изводи, кой точно ни управлява.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

(визирам някой безпартиен, скоро пенсиониран кадър на МВР например). Експерт. Човек, който е работил истински (не по политическо назначение) в системата.

Ти усети ли какво написа?

Аз се сещам за един достоен, но надали, не е удобен...
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Тук още ли има наивници че БСП ще правят нещо за вас(разбира се ако не се от мангалски етнос или турски) и още ли си мислите, че спахте демокрацията? Oще ли има наивници дето мислят, че всичко зависи от Орешарски и че той ще ни спаси :D :D :D :D :D
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ти усети ли какво написа?

Аз се сещам за един достоен, но надали, не е удобен...

Не говоря за разни трактори, ако това намекваш. А да и да допълня - без досиета в КГБ, Шесто, Шеснайсто и други такива.
 
От: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Тук още ли има наивници че БСП ще правят нещо за вас(разбира се ако не се от мангалски етнос или турски) и още ли си мислите, че спахте демокрацията? Oще ли има наивници дето мислят, че всичко зависи от Орешарски и че той ще ни спаси :D :D :D :D :D

Това им пея от месеци, а те ме обвиниха, че съм гробар, гербер и гепард. :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

само да кажа нещо - Ореха е ГЕЯ
реших да вметна това защото гледам се получават грешки (Орешарски не е Ореха) за да не стават повече грешки - на Орешарски може да му казвате Бадемов или Лешников
:p
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Как беше онзи рефрен, гласуваш за ББ получваш Костов, сега ще перефразирам малко.

Гласуваш за БСП, получваш ДПС
Гласуваш за Атака, получваш ДПС

Чие е това правителство? .............................

И втори въпрос - коя е тази партия с най-много дни в парламента? ........................

Няма ви мъча:

8652_4988748281307_1920251066_n.jpg
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Nort, защо трябва да се вадят застраховки живот, ако протестираш?
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Nort, защо трябва да се вадят застраховки живот, ако протестираш?

Ми ако почнат да взимат опит от Турция, виж колко измряха на протестите .....
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Абе къде са всички фенове на БСП и Болен, нали бяха толкова силни вилни - като им говорих като човек, те като скотове се държаха ...........
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Е атака обвиниха, че заради герб са избрали новата звезда :lol:
Аз чакам алана, да го видим кво ще каже след поредния секс с животни :shock:
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Абе къде са всички фенове на БСП и Болен, нали бяха толкова силни вилни - като им говорих като човек, те като скотове се държаха ...........

Мани, то шок и ужас в парламентарната група, ти за фенове питаш :lol:
 

Горе