Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

А герб не е ? :lol:

Станишефче, отговори дали одобряваш Дебелян Беевски за шеф на ДАНС. Стига извърта с Герб, Атака, Сидеров, Цоко и Боко.

P.S. Що си махна аватара? Такъв убавец няма къде да намериш другаде :).
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

е оти ги ручахме жабетата?!?!

Ми ако мине бе. Сега без много шум, ще назначат истинската кукла на конци :).
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

е оти ги ручахме жабетата?!?!

Оказа се, че единствената опозиция в България е улицата. Другия извод е, че всички партии, които в момента са в парламента са СРЕЩУ българския народ! И ЗА корпоративните интереси и олигархията..
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ми ако мине бе. Сега без много шум, ще назначат истинската кукла на конци :).

Да ще си имаме някой мамин сладък ....

2. Създават се проблеми, а след това се предлага начин за решаването им. Този метод е наречен „проблем-реакция-решение.“ Създава се проблем, един вид „ситуация“, разчетена така, че да предизвика реакция сред хората, така че те самите да поискат приемането на мерки, които са необходими на управляващите кръгове. Например, допускане на ескалация на насилие в градските райони или кървави терористични актове, с цел гражданите да изискват приемането на закони, насочени към засилване мерките за сигурност и политики, засягащи гражданските свободи.Или да се предизвика икономическа криза, за да се приеме като необходимо зло нарушението на социалните права и съкращаване на социалните услуги.


10 начина да Ви манипулират


Абе важното, е че "спасихме" демокрацията и свободата - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43032
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Цялата работа яко смърди... Някаква страшно нагла постановка ни въртят тия... за да ни замажат очите..
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Оказа се, че единствената опозиция в България е улицата. Другия извод е, че всички партии, които в момента са в парламента са СРЕЩУ българския народ! И ЗА корпоративните интереси и олигархията..

Аз от колко месеца ви разправям държавата е срещу народа, вие не та не БСП или Атака ще го върне на ББ и ще настани после всенародно веселие и свобода и демокрация ...............
Блажени са вярващите ........
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Те можеха да сложат някой техен подчинен офицер още отначало. Никога нямаше да стане това, което се случи. Или са го предложили умишлено - с цел дестабилизация и смут... или ги е държал с нещо ... последно като вариант ми минава през главата, че от глупост са го назначили.... просто не вярвам..
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Стига с Б.Б, че ми се повръща от него.. той и Атака ако не бяха подкрепили комунистите и бяха истинска опозиция нямаше да го назначат тоя Грухчо.. за шеф на ДАНС ...
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Стига с Б.Б, че ми се повръща от него.. той и Атака ако не бяха подкрепили комунистите и бяха истинска опозиция нямаше да го назначат тоя Грухчо.. за шеф на ДАНС ...

И аз това казвах, но за много хора от форум им беше важно да има правителство ....... Можеше още два избора си спретнем до края на годината но .......

Мисля, си че с това осиране целяха да тествата, прага на народа
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

То и според вестник Монитор (собственост на Пеевски) е имало 20 човека на кръст и всичките от ГЕРБ.

http://www.monitor.bg/article?id=388428

:lol: :lol: :lol: :lol:


А Монитор беше приличен вестник докато го правеше Петьо Блъсков. :mad:
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Те можеха да сложат някой техен подчинен офицер още отначало. Никога нямаше да стане това, което се случи. Или са го предложили умишлено - с цел дестабилизация и смут... или ги е държал с нещо ... последно като вариант ми минава през главата, че от глупост са го назначили.... просто не вярвам..

Нямат техен човек или не поне толкова доверен. То в днешно време да нямаш вяра на никой. А пък момчето е проверено.

А и сделка е имало. Момчето много спомогна с неговите медии за спечелването на изборите. Това анонимните сигнали за подслушване, това фалшивите бюлетини, това негативна кампания.

Пък и тея медии да не мислиш, че работят не печалба. Такъв голям пазарен дял имат, толкова реклама показват, че са зарити от пари. Нали трябва да се издържат. Да не мислиш, че пропагандата е евтина. Пари трябва за нея.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Нямат техен човек или не поне толкова доверен.

Всички офицери от бившото ДС имат деца, които сега са офицери.. , а Пеевски е една фурнаджийска лопата, която подмятат като изтривалка. Той е от хората, които обслужват чужди интереси (бушон)... Тоя дришльо е просто едно подставено лице протеже на Илия Павлов, Сакскобурготски, Борисов, Доган, а сега и на Станишев.. Той е лицето, фасадата, най хубавото от кенефа с ла..ната на корумпираната ни държава. Проучете за КТБ и схемите за източване на България... Там е пресечната точка.. на Станишев, Доган, Пеевски и Бойко Борисов... има и милиони бонуси ... Ако това правителство искаше да върши работа както заяви първото нещо, което трябваше да направи е да извади парите на ЕРП - тата от КТБ... и т. н. не ми се обяснява.. дълго е, който го интересува ще го прочете..
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ето един хубав анализ на протестите и ситуацията като цяло... Макар и написан от млада социалистка "Червени боклуци"
 
Re: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Oзначава, че вече е рисковано да напишеш примерно: Пеевски е свиня

да те тролна ли :) ще те тролна :) означава точно каквото написах като пост пояснение Норти ама съвсем едно към едно :)

Да не пишеш че е време да им се хвърлят няколко гранати! независимо кой управлява такива неща не се пишат защото и казани на майтап може да бъдат изтълкувани сериозно... Ако не ми вярваш пиши ги твоя си сайт дето не ни го казваш и да видим дали ще станеш известен... след това ако продължаваш да не ми вярваш като се смени властта пак пиши и за тях така да видиш че съм прав...

може и с някой западен сайт да го пробваш в коя да е развита демокрация :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Coolice е прав, надявам се, че използва термина "развита демокрация" на майтап :)

Пример:

UK media report that three British men were arrested for “inciting racial or religious hatred” after posting disparaging remarks about Islam on social media.

Превод: След бруталното убийство в Лондон са арестувани 3ма души, защото са си постнали анти-ислямски коментари в туитур или фб профилите. Те това е развита демокрация, свобода на словото и прочее. Точка.
 

Горе