Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

[video=youtube;HwEi91zewyI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HwEi91zewyI[/video]

"За Пеев исками, защото той ще подкрепи нас - ромити" :lol:

Тоя трансперант спонтанно ли го принтираха? :lol:

31-ва секунда - как се оглежда, да и подскажат името!!!!!!!!!!!!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Е, Пеев де :lol:

Според мен ги е организирал Мантата, като е подел хаштаг акция в туитър. Един ром е ретуитнал на друг, той на трети, те са се организирали на спонтанен митинг в защита на Пеев или Пеевски, все тая. За това е чул и трансперанта, който е решил да се включи спонтанно.
 
Последно редактирано:
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Е това видео трябва да влезе в учебниците по правене на пиар :D :D :D
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Е това видео трябва да влезе в учебниците по правене на пиар :D :D :D


Като пример, какво да НЕ правим при пиара. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

IMG_2960.jpg
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Това, както си мислех преди оттеглянето на Пеевски, бе социален експеримент. За да видят управляващите дали все още народа е така задружен и обединен, когато стане нещо нередно. Аз лично нямам друго логично обяснение. В смисъл, не може да поставиш на такава позиция толкова противоречива личност и да очакваш, че си направил правилен избор. Или е било експерилент или наистина толкова им е сивото вещество. Но смятам, че е първото. Все пак, малко или много, не са такива зеленпуци като миналите.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Блинки, евала!
харесва ти да те пробват, да участваш в експерименти и опити - да не си опитна мишка бе? (не мишок, мишка) поне харесва ли ти?

какво очакваш от хора способни на това?
защо правят такива експерименти? нещо по-голямо ли ти подготвят?
какъв по-голям гаф от това

направиха си опит точно с ДАНС - според мен най-важната държавна агенция

нямам думи
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Не вярвам да е експеримент, те си съсипаха партията с този ход. Просто е трябвало да се разплатят за предизборната подкрепа, според мен
 
От: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!


"Напротив! Ние продължаваме да подкрепяме ценностите на модерната социалдемокрация, но считаме, че сегашното ръководство на БСП не е в състояние да защити основната идея залегнала в преамбюла на устава на партията, а именно: "Най-ценното в дългогодишната история на партията ни е отстояването на интересите на широките народни маси, на принципите на социална справедливост и солидарност, равенство, републиканизъм, патриотизъм и интернационализъм.", посочват в молбата си.

И шизофрения.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

999527_10201582950719046_1704030318_n.jpg
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

10 000 платени боклуци по 20 лева - не са много пари за герб, то толкова може да събира бойко, само малумници и простаци по площадите, пиещи бира и незнаещи нищо.
Пък и е нужно да платят на 1000, те другите са овце - тръгват по тях простаците.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Направена е от Пламен Атанасов и показва ларгото пред Президентството, при оттеглянето на протестиращите!
Както виждате, боклука чинно е събран в и до кошчето!
Това което мога да кажа е, че за пръв път, виждаме протест на младите образовани хора! Виждаме протестиращи, желаещи чиста и подредена държава! Хора изкарващи сами парите си, и желаещи да се нарекат "Средна класа"!

Да в България, средната класа до скоро, отиваше сутрин на работа, с ясното съзнание, че не иска и няма желание да се меси в партийни игри! Нейните членове разбираха, че това което трябва да правят е да работят, защото само така имат възможност да променят нещо! Не правителството, не ЕС или някой друг месия, ще направи живота ни по-добър и щастлив, а здравата, постоянна работа!


В един момент обаче, всички тези млади, интелигентни хора разбраха, че някой май се опитва да ни прави на глупави! Опитва се да ни каже най-нагло, че нашето мнение не се зачита! Че от нас, виждате ли, нищо не зависи, и че те ще си правят каквото искат!

Съжалявам! Няма да стане!

В петък, хората си тръгнаха навреме от работа, но не за да изпият поредната бира с приятели, или да видят децата си, а за да протестират! Да протестират, срещу наглото и безочливо поведение, на едни хора, които си мислят, че владеят съдбата ни!

Не господа, не я владеете! Съдбата е в нашите ръце! Правото да живеем в чиста, спретната и подредена държава е наше! Както виждате, ние можем да го постигнем! Започваме с едно кошче на един площад, и ще го направим с цялата държава!

Ако на вас не ви харесва, пътя към Русия или САЩ е отворен! Това тук е България! Място което искаме да изчистим и подредим, точно както изчистихме и подредихме след протестите!

Уважаеми ДПС - хората не ви мразят защото сте турци, или поне не го правят тези, които бяха на протеста! Мразят ви, защото сте част от една система, която не се вписва в европейските ценности!

Уважаеми БСП, за близо 60 години, вашата партия, не можа да разбере, че с кражба от мандри не може да се живее! Съжалявам, време е да си ходите!

И вие дами и господа от ГЕРБ, ако си мислите, че може да хванете вълната на протеста, много се лъжете! Ние не ви подкрепяме! Този протест не е за вас! Този протест е въпреки вас! Видяхме какво можете! Когато видим Цветан Цветанов, с наказание за 6 апартамента, може и да ви повярваме!

Колкото до платените медии - мисля, че бавно, бавно умирате! Съвсем скоро, вашите вестници, телевизии и онлайн медии няма да имат никакво значение! До такава степен ви липсват знания и умения, че платените ви репортажи изглеждаха като някаква нескопосана сатира! Вие загубихте!

И накрая, да се върна към снимката! Уважаеми политици, сложете си тази снимка в рамка защото, ако вие не правите това което иска народа от вас, то много скоро и бързо ще намерите своето място точно както боклуците на тази снимка!
 
От: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

http://www.mejdudrugoto.com/2013/06/blog-post.html


Не обичам тълпите. Дразни ме шумната им безличност. Властта, обаче, обича тълпите – контролираният гняв отпуска напрежението, а и дава необходимите предпоставки за извършване на нужните смени на марионетките.

Тези дни властта наистина настръхна. Защото по площадите няма тълпи. Има мислещи хора. И това изненада кукловодите.

Тези хора не крещят, че са гладни... защото всъщност не са гладни. Те успяват някак си да постигат собственото си благо в една държава, която ги третира като маловажен процент гласоподователи. Тези хора не смятат, че най-важното е да им свалят цените на тока – те са сред малцината, които си го плащат навреме, каквото им да коства това. Тези хора не крещят да им вдигат заплатите, защото знаят, че това не е автоматично решение, а зависи от множество промени в икономиката. Тези хора не са водени от реваншизъм и не искат да качат на власт определена партия. Нещо повече, тези хора не искат и да влизат в политиката, защото си имат професии, в които се чувстват адекватни. Тези хора имат нещо, което ги отличава от тълпите, които стават за послушна еднократна употреба. Тези хора имат разум.

За пръв път от началото на прехода, властта е истински уплашена. Защото се задава Революция на разума. Революция, която ще говори ясно, директно, възпитано и твърдо. Революция, която трябва да доведе не до смяна, а до промяна. Сега.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Блинки, евала!
харесва ти да те пробват, да участваш в експерименти и опити - да не си опитна мишка бе? (не мишок, мишка) поне харесва ли ти?

какво очакваш от хора способни на това?
защо правят такива експерименти? нещо по-голямо ли ти подготвят?
какъв по-голям гаф от това

направиха си опит точно с ДАНС - според мен най-важната държавна агенция

нямам думи

Предпочитам хора, които имат мозък за експерименти, отколкото тия дето направо си ги правят селениите, а "експеримента" им държи влажно на всички и то доста време. Пич, харесва ли ти или не, всички сме в експеримента. С какво да си направят опита, като все пак искат управляващите да видят наистина за нещо голямо как ще реагира народа. А тои е наясно, че протестите работят.

Не мисля, че ще се оправят тези, защото много пумия има да се чисти, но лично аз смятам, поне ще стъпват много по-леко по леда от миналите убавци, дето грам не им пукаше за когото и да били, освен за своите. Като тръгнат нещата, ще си кажа и мнението лично за тях. За момента, само чистят старите некадърници, това не ми е критерии за успеваемост. Не обичам да храня хора, които реално още не са започанли даже и да работят. Не ми е в стила.
 
От: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

10 000 платени боклуци по 20 лева - не са много пари за герб, то толкова може да събира бойко, само малумници и простаци по площадите, пиещи бира и незнаещи нищо.
Пък и е нужно да платят на 1000, те другите са овце - тръгват по тях простаците.

Ако си извадиш главата от гъза, и си пуснеш някоя телевизия различна от тв7, ще видиш че голяма част от лидерите на БСП вече са против Станишев и искат оставката му.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

След избора на Пеевски в пленарна зала Страхил Ангелов се почуствал като "нищожество": "В личен план се почувствах като нищожество. Въпреки че в рамките на заседанието на групата, което се проведе рано сутринта, аз гласувах против заедно с още 16 други. Осем бяха „въздържали се". И това, което ме шокира, бе че 50 души бяха „за". И съгласно правилата на парламентарната група в зала трябваше да гласуваме „за", защото такова е решението."

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2063464

Снимка%20Владо_25.jpg



(видео) http://www.pernik1.com/г-н-орешарски-хората-обявиха-че-започв.html

тия пък за малко да се пръснат от смях
добре, че Лешников успя да се сдържи...не за друго, но щеше да стане за резил ОТНОВО:


[video=youtube;PQVF2orVDhg]http://www.youtube.com/watch?v=PQVF2orVDhg[/video]


Предпочитам хора, които имат мозък за експерименти, отколкото тия дето направо си ги правят селениите, а "експеримента" им държи влажно на всички и то доста време. Пич, харесва ли ти или не, всички сме в експеримента. С какво да си направят опита, като все пак искат управляващите да видят наистина за нещо голямо как ще реагира народа. А тои е наясно, че протестите работят.

Не мисля, че ще се оправят тези, защото много пумия има да се чисти, но лично аз смятам, поне ще стъпват много по-леко по леда от миналите убавци, дето грам не им пукаше за когото и да били, освен за своите. Като тръгнат нещата, ще си кажа и мнението лично за тях. За момента, само чистят старите некадърници, това не ми е критерии за успеваемост. Не обичам да храня хора, които реално още не са започанли даже и да работят. Не ми е в стила.


ще стъпват по-леко? за шеф на ДАНС избират някаква мутра - по-"тежко" има ли на къде да стъпват?
ти ми говориш, че ще стъпват по-леко..а то няма на къде по-тежко....

Ако това е леко - не мога да си представя какво ще е тежкото!
 
Последно редактирано:
От: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ако си извадиш главата от гъза, и си пуснеш някоя телевизия различна от тв7, ще видиш че голяма част от лидерите на БСП вече са против Станишев и искат оставката му.

Остави той не прави разлика между двете. Всеки негов пост до два реда си е негов - просто му виждаш и нивото. То не става само с цитиране и говорене на учени фрази.
То цялото БСП протестира и иска оставка, Алана пак ББ в глава - така е като минеш през тежките мозъчни промивки .....

След време като има в пъти по-толкова протестиращи ми е чудно какво ще кажат БСП-то/мин. на информацията/ .....
 
Последно редактирано:

Горе