Скоростен BG хостинг за WordPress

Ivan_S

Member
Здравейте,

Кои са българските хостинг компании, които предлагат най-бърза скорост на зареждане за WordPress сайтове?

Благодаря!
 
Аз също съм на NS1 и с изключение на случай от преди два дни, когато имаше атака към сървъра, уърпресс скоростта е екстра. Имайте предвид, че всичко си зависи и от самия сайт и оптимизацията на скоростта: флаш, картинки, хтмл, цсс и така нататък.
 
В момента използвам ICN хостинг. Сайта съм го оптимизирал доста добре и продължавам да работя в тази насока.

Мобилната скорост обаче все още куца доста.
 
Ако използваш адсенс реклами, те също намаляват доста скороста. Един мой сайт без реклами показваше 100/100 в отчета, след като сложих 3 реклами на адсенс падна на 70 в отчета.
 
Ако си мислите, че скоростния индекс на мобилната версия на сайт в google lighthouse зависи от хостинга, направо спрете да се занимавате с уеб сайтове като цяло. Не само с оптимизацията им.
 
Ако си мислите, че скоростния индекс на мобилната версия на сайт в google lighthouse зависи от хостинга, направо спрете да се занимавате с уеб сайтове като цяло. Не само с оптимизацията им.
Ако знаете от какво зависи мобилната скорост на зареждане, споделяйте
 
Ако знаете от какво зависи мобилната скорост на зареждане, споделяйте
От сериозна преработка на дизайна, скопяване на качеството на снимките, компресия на съдържанието, орьзване на външните източници на съдържание, общо взето цялостна front-end преработка
 
24Data - цените са окей, качеството е добро. Имам сайт там и съм доста доволен.
 
24Data - цените са окей, качеството е добро. Имам сайт там и съм доста доволен.
@shawn когато ги препоръчваш слагаш ли си два пръста отзад? Това е възможно най-некадърния и беден хостинг в цяла България.
Собственика на хоста толкова е огладнял че разчита на нулиран cPanel и CloudLinux лиценз... така че сложи си пръстите отзад и си свиркай докато не увисне единствения сървър на който се крепи цялата компания.

@Sky мерси че ме тагна братле :)
 
Здравейте,

Кои са българските хостинг компании, които предлагат най-бърза скорост на зареждане за WordPress сайтове?

Благодаря!
В крайна сметка на какво се спря? Дай информация, че тук изписахме някакви неща, но важното е какво реално се е случило.
 
Ние също сме на ICN доволни сме позлваме и cdn, преди около месец чухме за nitro pack и го сложихме, много подобри скоростта, дългосрочно не знам какви ще са резултатите за този сайт за пътна помощ става въпрос. През google insights го дава на 100, не знам дали не го залъгва плъгина. Иначе на тези сайтове го ползваме, изглежда добре вече 3-ти месец. https://www.roadhelp24.eu/ , http://extracleanbg.com/ и www.usembassy.bg
 
Последно редактирано:
Coolicehost си вземи, няма да съжеляваш. Аз от години държа няколко сайта, съпорта бързо действа, на ниво са, от българските не знам друг на конкурентна цена, може да си сигурен, че няма да те въртят както суперхостинга
 
Последно редактирано:

Горе