Скоро - "Софтуерен университет" в София

От: Скоро - "Софтуерен университет" в София

Малка държава сме, 0.1 % от населението на света, но все пак сме НОМЕР 1 по нещо на тази земя :)
Такова хейтване и злоба не знам да има в друга държава. Не че нещо ама наистина се чудя дали си заслужава да се прави нещо в България...
Някак си свикнах, че в новините и навсякъде другаде положителни неща няма да чуя, уж тук сме се събрали хора по-предприемчиви и искащи да се развиват, ама мъката е същата :(
 
От: Скоро - "Софтуерен университет" в София

Дано наистина се реализира, но ме съмнява. Все пак сме в БГ :(
 
От: Скоро - "Софтуерен университет" в София

Хубава ракия ама грам цвят няма. Пък и то кой не пие, слагам бас, че имаш твои по-страшни снимки с пиянсски изцепки
как кой бе най-пияния с 63-ката
 
От: Скоро - "Софтуерен университет" в София

Аз лично не хейтвам

Просто споделям факти и мисли защо няма да се получи
Иначе стискам палци на всеки с мерак и хъс за правене на добро
 
Re: От: Скоро - "Софтуерен университет" в София

Аз лично не хейтвам

Просто споделям факти и мисли защо няма да се получи

Явно това е разликата между теб и Наков - ти знаеш защо няма да се получи, а той знае защо ще се получи.
 
От: Скоро - "Софтуерен университет" в София

Знае трънки.
Както казах по рано не му е за първи път да пробва, но този път ще му е още по тегаво защото вече излъга фирмите, а сред хората зависещи акредитацията името му не се споменава с добро.
 
От: Скоро - "Софтуерен университет" в София

Това е интересно. Бил съм известно време в Телерик и познавам добре Наков. Учуден съм, че е напуснал? Много дори! Той твърдеше, че е отказал отлично платена работа в чужбина, за да работи за своята кауза тук. Честно казано, не си представям Академията на Нинджите без неговото участие. Преди напусна едно място и то се разтури след него и никой не си го спомня. Изобщо не му правя реклама. Напротив - дори бих го критикувал заради огромното му Его, граничещо с грандомания- Аз, Аз, Аз , Аз това, Аз онова. Ако наистина направи Университет и го кръсти на себе си преживе, то само ще докаже моите твърдения. Иначе е отличен специалист и му е вродено да преподава, затова му желая успех, където и да отиде.:D
 
Последно редактирано:

Горе