Скоро ще се появят много нови таргетирани домейни

От: Скоро ще се появят много нови таргетирани домейни

Не вярвам :)

И аз не вярвам. Забелязвам, че доста нови домейни имат дълги имена, което не ми харесва, но и доста интересни има. Добри съчетания могат да станат :)
 
От: Скоро ще се появят много нови таргетирани домейни

има много добри
www.buy.car ....
 
От: Скоро ще се появят много нови таргетирани домейни

Доста нови ще има. Въпроса е дали силата на .com ще намалее след тези нови домейни

никой не може да бутне дот ком балона :lol:
 
От: Скоро ще се появят много нови таргетирани домейни

Ами .ком за Бг? Интересно ще стане :)
 
От: Скоро ще се появят много нови таргетирани домейни

не видях да са го предвидили, иначе и аз точно за ком на кирилица се сетих

иначе има .сайт но ми звучи по трудно...
 
От: Скоро ще се появят много нови таргетирани домейни

Те вече има повече заебани, отколкото нови.. небарвани какво се казва :) Поредният балон.....
Едва ли е това начина да събудят интереса (така масов както беше преди) към Уеб инвистирането :)
 
От: Скоро ще се появят много нови таргетирани домейни

няма почти нищо интересно, освен .орг или някой изключително тясно специализиран, а какви ще са им цените има ли информация?
 
От: Скоро ще се появят много нови таргетирани домейни

Защо ли няма .sofia, а има .auto и .autos? :shock:

Как ли ще реагира гошо на ключова дума в разширението? Значи ли това, че ключовите думи в домейна няма да имат тежест?

Май идеята е да се върти бизнес с продажба на домейни...
 
От: Скоро ще се появят много нови таргетирани домейни

Лично аз бих ги ползвал за сателитки към основните ми домейни. Все още не виждам алтернатива на com домейните. Всичко зависи от Гошо каква тежест ще даде на тези домейни.
 
От: Скоро ще се появят много нови таргетирани домейни

Интересно ми е как и дали изобщо ще проверят дали адреса и телефона ми са реални. Много от хората който си купуват домейни не разбират английски език. Това означава ли, че няма да могат да ползват домейни? Съмнява ме.
 

Горе