Скрипт за групово пазаруване

От: Скрипт за групово пазаруване

може ли малко инфо на Л.С. за сайта и линк
 
От: Скрипт за групово пазаруване

Колега това е само скрипт няма го качен съответно няма и линк
 
От: Скрипт за групово пазаруване

Права имате ли да го препродавате?
 
От: Скрипт за групово пазаруване

Системата е написана от 0-от нас не мисля че ни трябват права тъй като е авторска. Все едно novlaptop.bg да иска права от конкурента си laptop.bg за дизайна :) .. просто сме максимално близо до тях като дизайн/фунционалност
 
От: Скрипт за групово пазаруване

Просто може да се опишат тези неща в обявата, все пак искаш да го продадеш най вероятно. Забелязах, че и друтите ти 2 теми за продажба са оскъдни от към инфо. Не виждам логиката да искаш да продадеш нещо, а в същото време да не го показваш или опишеш.
 
От: Скрипт за групово пазаруване

Може ли някой да ми предложи достъпен агрегатор на оферти за групово пазаруване?
цената не е от значение.
Подчертавам достъпен, защото съм незрящ и доста от сайтовете за групово пазаруване, както и агрегаторите на оферти са недостъпни.
Не знам дали е от флаш или нещо друго, но когато отворя grabo.bg говорящата ми програма направо замлъква.
Имаше 1 сайт slon.bg той беше достъпен, но сега ме пренасочва към ofertomat.bg, и при него забива.
Извинявам се ако малко съм разводнил темата, но ще съм много благодарен.
Искало ми се е да си закупя ваучер за някоя хубава оферта, но просто това ме спъва и реших, че трябва да се направи нещо, защото не съм само аз единствен активен незрящ интернет потребител.
Благодаря предварително на отзовалите се!
 
От: Скрипт за групово пазаруване

И в двете теми колега който е задал въпрос е получил отговор. Извинявам се ако съм пропуснала нещо но просто не съм гадателка и немога да знам какво точно интересува всеки.
 
От: Скрипт за групово пазаруване

Здравей.
100 % клонинг може да значи много неща, например 100 % клонинг само на дизайна.
Сподели какви са функционалностите на скрипта - поддържани разплащателни системи например.
Също така ще е хубаво ако предложиш някакъв линк с работещо демо за тест.
Ако е възможно, ще съм благодарен, а в крайна сметка може и да се договорим.

Ако проявяваш интерес - ЛС.
 
От: Скрипт за групово пазаруване

11 лева от мен

но ще е хубаво да качиш скрипа и да дадеш демо
така с чужди сайтове не ми става ясно за какво наддавам
 

Горе