Скрипт за групово пазаруване

От: Скрипт за групово пазаруване

OffTopic

Абе тука само деца ли са се събрали. За скрипт за групово пазаруване на стойност 150 лв :lol: се прави търг и се надава като в детската градина.... с по 2 лв.
Ако скрипта наистина е писан от 0 и е това което казва автора, никога не бих си оценил на 150 лв... А на 1500 примерно :)
Много се изкушавам да го купя, въпреки, че изобщо не ми трябва такова нещо...
 
Re: От: Скрипт за групово пазаруване

OffTopic

Абе тука само деца ли са се събрали. За скрипт за групово пазаруване на стойност 150 лв :lol: се прави търг и се надава като в детската градина.... с по 2 лв.
Ако скрипта наистина е писан от 0 и е това което казва автора, никога не бих си оценил на 150 лв... А на 1500 примерно :)
Много се изкушавам да го купя, въпреки, че изобщо не ми трябва такова нещо...

Предвид, че не са пуснали дори едно демо, даже са му много 150те лева. И линка в началото на темата да не се брои, те казват, че имат система клонинг на горната. Чак се чудя как хорат наддават за нещо, което не виждат и не знаят :D
 
От: Скрипт за групово пазаруване

..........................
 
Последно редактирано:
От: Скрипт за групово пазаруване

Търг за сайт за групово пазаруване.
Начална цена 1лв.
Стъпка 1лв.
Купи веднага: 150лв.
Крайна дата: 10.03.2012 22:00ч.

Уточнение: Скрипта се продава само веднъж и след продажбата се изтрива при нас така че втори път няма да се пуска да се продава.

100%-тов клонинг на http://doxbox.info/giftbox/



300 лв.

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Скрипт за групово пазаруване

Търга приключен. Печели nortant. Писал съм л.с. Благодаря на Всички участвали!
 
От: Скрипт за групово пазаруване

Търга приключен. Печели nortant. Писал съм л.с. Благодаря на Всички участвали!

ЕБАВАШ ЛИ СЕ ?

Победителят е vkk1
моя пост е СПАМ - виж кога съм го писал - след краят на търга!
 
От: Скрипт за групово пазаруване

Към тия дето въобще сте наддавали: Толкоз отчаяни ли сте? :) Земете се в ръце. Не всичко дет лети се яде.
 
От: Скрипт за групово пазаруване

Страшен търг беше.........супер некоректен продавач.
 

Горе