Скрипт за малки обяви

drserver

Member
Здравейте,

Можете ли да препоръчате скрипт за малки обяви с бг превод? Не търся нещо аванта, но се надявам все пак да не е и прекалено скъпо.

В codecanyon двата най - продавани скрипта не ми вдъхват особено доверие.

OsClass върши работа, но уви няма наличен БГ превод (или поне не намерих), а нямам техническо време да го превеждам сам. Ако някой има готов превод за него, с удоволствие бих платил някаква сума за това.

Благодаря предварително.
 
Подобна услуга трябва да е много масова, да е предвидена за хиляди и десетки хиляди обяви и много посещения (стотици едновременно).
Това на практика изключва Wordpress. Дори много по-комплексни решения като Magento не са ОК. Целта им е друга и съответно са реализирани по неудачен за подобна дейност начин.
 
Не са ли едно и също?


Имаш ли желание да го споделиш/продадеш?
Не са едно и също., официалния Осклас дев сайт спря преди 2 г. след това съществуват 2 девелопърски версии, едната на оскласпойнт, другата ан едно други ( не се сещам името им как беше ). Тази на оскласпойнът дето е линка за нея е най-стабилна и аз я ползвам нея. Нека да завърша превода и ще ти го дам, аз като съм готов той ще е автоматично добавен и в официалната БД на оскласпойнт версията и дори и от там ще може да се свали.
 
Не са едно и също., официалния Осклас дев сайт спря преди 2 г. след това съществуват 2 девелопърски версии, едната на оскласпойнт, другата ан едно други ( не се сещам името им как беше ). Тази на оскласпойнът дето е линка за нея е най-стабилна и аз я ползвам нея. Нека да завърша превода и ще ти го дам, аз като съм готов той ще е автоматично добавен и в официалната БД на оскласпойнт версията и дори и от там ще може да се свали.
Добре, ако искаш сподели и сегашния. Може да помогна с превода като мога - по добре да има някаква база от колкото от нулата, че са много редове...
 

Горе