Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

Sky

Well-Known Member
Започнах преди време скрипт който записваше ключовите думи по който са ви намерили в Г , записваше и страницата от която цъкнал на линка потребитекя(1,2,..) , статистика за седмица,месец, ..
Ако взема да го довърша дали бихте си го купили?
 
От: Re: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъд

Малко остана и ще ви покажа демо версията
Твърдо, да. Прати лично ако го направиш и решиш да продаваш.
 
От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

Е това не ги ли пуска като статистика аналитикса, а кликаемоста на линковете, ако са афф/нетв ги виждаш от афф/нетворк панела?
 
От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

Нали почна да ги крие като not proided напоследък
Е това не ги ли пуска като статистика аналитикса, а кликаемоста на линковете, ако са афф/нетв ги виждаш от афф/нетворк панела?
 
От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

Нали почна да ги крие като not proided напоследък
Много ми е интересно как, ще се оправиш G secure search, който вече е над 90% ?
 
От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

Щом Гугъл криптира данните, сигурен ли си че можеш да достъпиш тази информация? Не съм запознат с темата много, но мисля че не може да стане.
Тоест, то проблема не е в аналитикса, а в самото Гугъл търсене.
 
От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

Щом има плъгини, които да ти показват кои публикации са ти най-търсени и посещавани от Гугълл същевременно има такива добавки, които показват доста информация за самото посещение, откъде и как, и като се добави още някой фактор за по-сигурно, нещата се омешат в един код.. Що да не се получи..
 
От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

При положение, че Analytics (и почти всеки каунтър) ти дава същата информация, не мисля, че има смисъл от такъв скрипт...
 
От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

Още един каунтър, но ако е добър, защо да не го пусне платен, за да си заслужава труда.. При положение, че вече има желаещи да платят за подобна услуга /инструмент/, не го мисли, ами работи по него :)
 
От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

Получаваш червен картон задето не четеш!
При положение, че Analytics (и почти всеки каунтър) ти дава същата информация, не мисля, че има смисъл от такъв скрипт...
 
От: От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъд

бая зор ще е и не съм още 100% сигурен, че ще стане както съм го замислил
Щом Гугъл криптира данните, сигурен ли си че можеш да достъпиш тази информация? Не съм запознат с темата много, но мисля че не може да стане.
Тоест, то проблема не е в аналитикса, а в самото Гугъл търсене.
 
От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

Получаваш червен картон задето не четеш!

Прочетох го пак, но не разбрах нима искаш да кажеш, че Analytics не ми дава "ключовите думи по който са ви намерили в Г" или не ми "записваше и страницата от която цъкнал на линка" или пък статистиката за седмица, месец, година.?!
 
От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

Да, когато потребителя ползва https://google.com или е влязъл в профила си, не ти показва кл думи, маркира ги като нот провидет
Прочетох го пак, но не разбрах нима искаш да кажеш, че Analytics не ми дава "ключовите думи по който са ви намерили в Г" или не ми "записваше и страницата от която цъкнал на линка" или пък статистиката за седмица, месец, година.?!
 
Скоро всички посещения от Google ще са такива, от които няма да може да се извличат данни за търсената ключова дама. Тоест съвсем скоро твоя труд ще е безсмислен.

(not provided) се показва по същата причина - google analytics не може да извлича думите, тъй като google search (другия екип на същата компания) не дава тези данни. Истината е, че google НЕ желаят тези данни да са достъпни за уеб мастерите. Ако искаха можеха да направят връзка между google search и google analytics и тези данни да останат достъпни.
 
От: Re: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъд

Скоро всички посещения от Google ще са такива, от които няма да може да се извличат данни за търсената ключова дама. Тоест съвсем скоро твоя труд ще е безсмислен.

(not provided) се показва по същата причина - google analytics не може да извлича думите, тъй като google search (другия екип на същата компания) не дава тези данни. Истината е, че google НЕ желаят тези данни да са достъпни за уеб мастерите. Ако искаха можеха да направят връзка между google search и google analytics и тези данни да останат достъпни.

Или - както се изрази един титан на мисълта от тука - "За повече информация - плащайте си".
Казано на гугълски - "Пусни си адуордс, и ще ти кажем кой ти влиза в сайта".

@Ъпхеро интересно ми е докъде ще го докараш от към функционалност тоя скрипт.
 
От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

Интересно инфо по темата..
Напомня ми на старото ми ДВД, когато записвах диск с песни, изписани на кирилица, то ги визуализираше с букви и цифри.
Бях хи написал всички символи на какво отговарят, т.е. си бях направил Азбука и я научих наизуст. Не ми се налагаше вече да се чудя коя песен да пусна и да си кажем Наздраве. :beer:
 
От: Скрипт кой да записва думите по който са ви намерили в Гусъл, дали ще има бъдеще?

Съвет: Ако направиш този скрипт и успееш да "заобиколиш" google secure search-a, по добре се опитай да го продадеш wolrd wide на EN. Пусни тази тема и в warrior foruma и ня други Internet marketing места.

Първо провери дали някой друг не работи вече по въпроса. (че да не се налага да го правиш напразно, ако искаш да печелиш от продажбата му).

Няма невъзможни неща, но въпроса е кое ще излезе по евтино на клиента в този случай - дали скрипта или кампания в Adwords.

;)
 

Горе