Скритият коз за Президент на България!

За #КОЙ ще гласувате за Президент?

  • #КОЙ

    Votes: 2 5.9%
  • Митьо Пищова

    Votes: 7 20.6%
  • Йоло Денев

    Votes: 2 5.9%
  • Орешарски

    Votes: 0 0.0%
  • Хиподил

    Votes: 4 11.8%
  • Баба ми

    Votes: 1 2.9%
  • Сорос

    Votes: 4 11.8%
  • Ильоменатите

    Votes: 3 8.8%
  • Спиндермаан

    Votes: 3 8.8%
  • За мене си

    Votes: 8 23.5%

  • Общо гласове
    34
Аз съм патриот. Винаги съм бил. Още от детската градина ме подготвяха да стана войник.
Подготвях се физически, дълги години. Приеха ме.
С много трепет изрекох клетвата:
Заклевам се в името на Република България да служа честно на народа си, да спазвам Конституцията, законите на страната и военните устави, да изпълнявам безпрекословно заповедите на своите командири и началници, храбро да защитавам целостта и независимостта на моята Родина и ако се наложи, да дам живота си за нея, за воинската чест и за славата на бойното знаме. Заклех се!

Ето ме на парад на жълтите павета. Не на всички се удава тази висока чест. Да скандирам пред самия Главнокомандващ на Въоръжените сили!
Всички са притихнали предусещайки славното събитие. И ето кулминацията на моята подготовка от дете!
Първо се усещат промените в гравитацията, макар и незабележими. Отдалеч го видях без да си въртя главата. Нещо ме стяга в стомаха от вълнение... Ето, че идва.
ТО!
Чудото на бюрокрацията, българската мечта, доказателството че всяка плетачна кука може да се превърне в маршалски жезъл (по Суворов)! Ето, че "последните ще станат първи" (Исус Христос), и ВВС асове - доказани генерали и командващи ВВС ще се изпъват като струна пред баба си!
Горд съм, и обнадежден, че един ден и аз мога да стана Президент. За целта си нося плетачна кука до задължителната игла и конец. Пък войниците нека се скъсват да ме подиграват... като видят генерала да ми козирува - вече няма да им е смешно!
predsedatelyat-na-narodnoto-sabranie-tsetska-tsacheva.jpg
 
Най-смешното е, че до кандидатурата на тетка, тези на пищова и Йоло Денев не изглеждат вече толкова нелепи и съответно забавни. o_O
 
По-известните кандидати за президент:

Светослав Витков - Хиподил
Николай Банев - бизнесмена
Пламен Орешарски - #KОЙ
Трайчо Трайков - беше в ГЕРБ сега е само в РБ
Цецка Цачева - всеки я знае вече
Румен Радев - генерал
Красимир Каракачанов - "войвода"
Веселин Марешки - аптеки и бензиностанции
Димитър Маринов- Пищова
Жорж Ганчев - Български Бизнес Бизнесмен
Татяна Дончева - БСП ->Движение 21
Камен Попов - удари Волен Сидеров пред НАТФИЗ
Велизар Енчев - ВКР по време на комунизма
Александър Томов - Сашо Апашо (фалиращият футболни клубове)
Ивайло Калфин - БСП -> АБВ



:D:D:D:D
 
Скрития коз, се оказа коза!
хахахххаааахахаххахаххаххаххахха :D:D:D
Майката на 7-те милиона козлета.
 
''Работим в интерес на гражданите'' - по-тъп слоган не бях виждала никога. Остава да напишат и имената на гражданите, в чийто интерес работят....
Освен това, аз като чистокръвна селянка се чувствам пренебрегната, така че няма да гласувам за тази двойка. Тамън се бях навила, но сега съм обидена. ;)
 
''Работим в интерес на гражданите'' - по-тъп слоган не бях виждала никога. Остава да напишат и имената на гражданите, в чийто интерес работят....
Освен това, аз като чистокръвна селянка се чувствам пренебрегната, така че няма да гласувам за тази двойка. Тамън се бях навила, но сега съм обидена. ;)
Митю Пищова хареса това :D
 
Бойко Борисов е името на този премиер - дълбоко посредствен, дори тъпоумен интригант-сървайвър, съвсем в политическите традиции на региона. Той излезе за първи път на преден план като бодигард на последния комунистически сатрап в България. Това би трябвало да ви даде представа за качествата му.
Много интересна публикация на Форбс и адски точно описание на прекрасния ни премиер и умните му политически решения:
http://front.bg/world/europe/bylgar...trigant-syrvajvyr-kojto-lichno-provali-bokova
 
Да идва БСП-то по бързо , че тия банки нещо много дръпнаха. Да ударят пак 1 или 2 и тогава да ги свалят :D А и да не забравим задължителните 20 лева за пенсионерите по Коледа и Великден :D
A Нанди я си кажи Бойко ли е по добър премиер или предния - Орешарски ?
 
Да идва БСП-то по бързо , че тия банки нещо много дръпнаха. Да ударят пак 1 или 2 и тогава да ги свалят :D А и да не забравим задължителните 20 лева за пенсионерите по Коледа и Великден :D
A Нанди я си кажи Бойко ли е по добър премиер или предния - Орешарски ?
Бърни, спри да се излагаш вече с опорните точки. И кучето на комшиите е по-добър премиер от тиквоча.
 
Хахахахах повече премиер без орехчета - НЕ. Кучето на комшиите теб да те управлява :)
То ме управлява в момента - най-гадното псе в историята на тая циганска територия със статут на държава. Да ме прощават кучетата.
Не ми се водят повече тия спорове с теб, защото е очевидно, че относно политиката си тежко контузен в главата. Сериозно ли си вярваш на тия мантри - въййй, без боце няма да изгрее слънце и от небето ще завалят жаби? Глупости, всичко ще бъде по-добре без тая гнусна гнида. Да мре по-бързо и да се приключва. ;)
 
То ме управлява в момента - най-гадното псе в историята на тая циганска територия със статут на държава. Да ме прощават кучетата.
Не ми се водят повече тия спорове с теб, защото е очевидно, че относно политиката си тежко контузен в главата. Сериозно ли си вярваш на тия мантри - въййй, без боце няма да изгрее слънце и от небето ще завалят жаби? Глупости, всичко ще бъде по-добре без тая гнусна гнида. Да мре по-бързо и да се приключва. ;)
Иска ти се Пеевски за шеф за Данс ама нямаааа..... :) Вече видяхме без Бойко как е ..... Орешко 1 година влиза през задните входове, айде няма нужда :)
 
Иска ти се Пеевски за шеф за Данс ама нямаааа..... :) Вече видяхме без Бойко как е ..... Орешко 1 година влиза през задните входове, айде няма нужда :)
По принцип не споря с религиозни и всякакви други фанатици, но ми отговори на два въпроса.

1. Защо, когато Орешарски искаше да изтегли 1 милиард заем това беше ужасна драма, а когато Баце ни натресе 16 милиарда е ужасно мъдро политическо решение?
2. След като при Баце България е земен рай, ти чий х&й дириш в чужбина?

PS. За да не бъда обвиняван в пристрстност, резюме за ситуацията у нас. Всички БГ (и не само) политици са боклуци и паразити, но власт имащите в момента са най-големите.
 
Последно редактирано:

Горе