Скритият коз за Президент на България!

За #КОЙ ще гласувате за Президент?

  • #КОЙ

    Votes: 2 5.9%
  • Митьо Пищова

    Votes: 7 20.6%
  • Йоло Денев

    Votes: 2 5.9%
  • Орешарски

    Votes: 0 0.0%
  • Хиподил

    Votes: 4 11.8%
  • Баба ми

    Votes: 1 2.9%
  • Сорос

    Votes: 4 11.8%
  • Ильоменатите

    Votes: 3 8.8%
  • Спиндермаан

    Votes: 3 8.8%
  • За мене си

    Votes: 8 23.5%

  • Общо гласове
    34
Единственото вярно е, че вожда не успя да намери друг по-верен - видя, че дори и льольо започна да се пъне, защото след 1-2 години се усети, че може и чак пък да не му сваля толкова ниско гащоците :D
Кажи ми какво пречеше да номинира пича от Бургас ? Ако не се сещаш - защото гащоците са му доста по-стегнати ахахахах
Тоест тук у бг нещата си продължават да са същите - още от комунизма, който е верен, той става, независимо какъв тапуняк е

Иначе гледайте обезателно довечера Слави какви ще ги сътвори ;)
 
Кажи ми какво пречеше да номинира пича от Бургас ?
Ко речи? Кой е "пича от бургас"? и само един пич ли има у вас?

Единственото вярно е, че вожда не успя да намери друг по-верен
Естествено, че трябва да е верен... нищо, че "верен" може да се замени с "лоялен" което е напълно нормално изискване навсякъде по света за всякакви постове. И друг е въпросът, че да си 'верен" ДАЛЕЧ не стига.. щото и аз мога да бъда верен, но не са ме поканили за президен.. нито теб :eek::D
 
Единственото вярно е, че вожда не успя да намери друг по-верен - видя, че дори и льольо започна да се пъне, защото след 1-2 години се усети, че може и чак пък да не му сваля толкова ниско гащоците :D
Кажи ми какво пречеше да номинира пича от Бургас ? Ако не се сещаш - защото гащоците са му доста по-стегнати ахахахах
Тоест тук у бг нещата си продължават да са същите - още от комунизма, който е верен, той става, независимо какъв тапуняк е

Иначе гледайте обезателно довечера Слави какви ще ги сътвори ;)

ГЕРБ нямат дълга скамейка, колкото и да обича да ни убеждава в обратното Боко. Да не е луд да предизвика шредсрочни избори в голям областен град - Фандъкова и този от Бургас?!?? Да не е луд да сложи БЪчварова и да се чуди какво да прави с МВР?!?!? Да не е луд да сложи ТОмислав ДОнчев - човекът отговорен за Еврокражбите,.... ъъъъ, т.е. Европроектите. Как да го замени, кой друг ще поеме тия функции. Довереник ли ще е? Защото Боко има много голямо доверие в него, че да му повери евро парите.

Tогава #КОЙ???

Напълно съзнателно избра единствения човек, който що-годе се води в ръководството на партията и в Държавата , чиято позиция няма да бъде проиграна на избори, а тактично ще бъде заменена без много шум от някой друг парламентарен мишок. :)
 
Попитан дали, ако кандидатът на ГЕРБ Цецка Цачева спечели, ще е продължение на политиката на президента Росен Плевнелиев, премиерът отговори, че Плевнелиев е получил отлична оценка от всички западни страни.

От мен вие лоша дума не сте чули да кажа, освен че се е справял прекрасно. Ние сме членове на ЕС и НАТО, така че тези оценки ни интересуват много. Грешката му е, че правейки се на ястреб, и аз съм му го казвал в очите и публично до голяма степен, влоши отношенията ни с Русия. Сега мисля, че с добронамереността, която имаме, и аз и президентът Путин и Медведев успяхме да отрегулираме нещата”, каза още той, цитиран от "Фокус".

По думите му Цачева трябва да е умерена - такава, каквато е.

Боко е осъзнал грешката си с Роската. Мисля, че е сигурен, че с цецка няма да допусне същата.
 
Естествено, че трябва да е верен... нищо, че "верен" може да се замени с "лоялен" което е напълно нормално изискване навсякъде по света за всякакви постове. И друг е въпросът, че да си 'верен" ДАЛЕЧ не стига.. щото и аз мога да бъда верен, но не са ме поканили за президен.. нито теб :eek::D

Естествено че можеш :D
 
Норт, съсипа забавната тема с неадекватна си любов към боце и неговата престъпна групировка.
Изобщо не виждам смисъл да коментираме повече тая жалка женица. За мен разлика между нея и пищова няма, освен в това, че тя е по-лесно манипулириема от този, който ѝ издига кандидатурата. Честно казано, Лъчо мозъка имаше повече шансове от нея за президент. Най-малкото, не сме готови като нация жена да заеме поста, па камо ли тая селска тетка, дето може да мине само за майсторка на туршиите.
 
Боко е осъзнал грешката си с Роската. Мисля, че е сигурен, че с цецка няма да допусне същата.

Що?? Той определено беше по-добра майка ахахах а тва чудо сега ще прави всичко, без да мисли ВЪОБЩЕ!
Не мога да повярвам, че дойдоха времена в който ще съжалявам и ще ми липсва льольо :D :D
 
Да върнем фън-а в темата тогава


39-163544-1_wide.jpg


phpmevpmf_559x*.jpg


phpjjmdpi_559x*.jpg




Боко щял да прави нов беге сериал "Как издигнах за кандидат-президент майка ти"
 
Нортрант, наистина не знам платен трол ли си или какво? То не бяха Цецки, то не бяха други изцепки..
Норта е готин. Донякъде го разбирам, понеже и аз обичам да защитавам непопулярни каузи, но човек трябва да бъде и поне малко гнуслив - колкото за принципа. Да говориш за ''професионалния път'' на Тетка Цачева е проява на тежка извратения. :mad:
Норт, извади си главата от крайната точка на отделителната си система, това не е сериозно.
 
Норт, съсипа забавната тема
За съжаление не беше никак трудно да съсипеш тема от 50 поста с 3-4.

Нортрант, наистина не знам платен трол ли си или какво? То не бяха Цецки, то не бяха други изцепки..
Какви изцепки точно от цецка?
Кажи ми колко политици са готови да подадат своята оставка и тази на правителството в случай на неуспех на някакви избори.
Не може да се отрече, че борисов е самоуверен, има самочувствие, има безброй политически спечелени битки. Всичко това му позволява да каже че ще подаде оставка ако цецка не спечели. Дори да я подаде, той няма да върне времето назад и президентския пост няма да е на герб.
Що се отнася до разграничаването на президента от партията която го е издигнала - има два варианта:
1. Това няма как да се случи
2. Ще стане като роската който забрави благодарение на коя партия е на този пост.

И на мен не ми харесва много факта че цялата власт ще е от една партия но като се замислуш това е нормално по две причини
1. Хората гласуватвв поголяма степен за партия и след това за личността която е издигната т.е. доверяват се на решението на партията на която симпатизират.
2. Нормално е издигнатия кандидат да продължи политиката на партията която го е издигнала. Това по някаква причина не се случи с роската и аз мисля че борисов си е взел поука.
 
За съжаление не беше никак трудно да съсипеш тема от 50 поста с 3-4.

А) Се е филмирал яко и няма чувство за хумор
В) Се е взел прекалено на сериозно в Off Topic тема

Какви изцепки точно от цецка?
Кажи ми колко политици са готови да подадат своята оставка и тази на правителството в случай на неуспех на някакви избори. Не може да се отрече, че борисов е самоуверен, има самочувствие, има безброй политически спечелени битки. Всичко това му позволява да каже че ще подаде оставка ако цецка не спечели. Дори да я подаде, той няма да върне времето назад и президентския пост няма да е на герб.

Е) Е започнал работа в централата на ГЕРБ като онлайн трол и заработва надник (Понеделник е все пак, работният ден е започнал, а той има бройка да гони)

И на мен не ми харесва много факта че цялата власт ще е от една партия но като се замислуш това е нормално по две причини
1. Хората гласуватвв поголяма степен за партия и след това за личността която е издигната т.е. доверяват се на решението на партията на която симпатизират.
2. Нормално е издигнатия кандидат да продължи политиката на партията която го е издигнала. Това по някаква причина не се случи с роската и аз мисля че борисов си е взел поука.

Д) Знае всичко по всички въпроси и е дошъл да ни образова
 
Е) Е започнал работа в централата на ГЕРБ като онлайн трол и заработва надник
Още едно доказателство, че масово хората вярват във спуснати им от масс медиите въображаеми оолитически врагове. :D Те не проумяват, че някой друг различен от тях е намерил начин да Успява!
 
Още едно доказателство, че масово хората вярват във спуснати им от масс медиите въображаеми оолитически врагове. :D Те не проумяват, че някой друг различен от тях е намерил начин да Успява!

Г) Има благороднически произход и не се счита за част от простолюдието (масата), за която толкова често говори
 
Г) Има благороднически произход и не се счита за част от простолюдието (масата), за която толкова често говори
А) говори празни приказки прикривайки ги с несъществуващо чувство за хумор
 
Ти сериозно ли? Какво лошо има?
Като невиждал си, честно! Не можеш ли да проумееш че хора на такива постове извън работно време по нищо не се различават от теб?
Ето това се опитвам да обясня като казвам, че когато става въпрос за работа се гледат проф. Качества, а не външния вид който е най-интересен за хора споделящи клипове като този.
 
А) говори празни приказки прикривайки ги с несъществуващо чувство за хумор

Не, не това ще е опция З) и хубаво, че накрая си признаваш :)

@nortrant:
А)
Се е филмирал яко и няма чувство за хумор
Б) Е родственик на Цецка Цачева (Данговска)
В) Се е взел прекалено на сериозно в Off Topic тема
Г) Има благороднически произход и не се счита за част от простолюдието (масата), за която толкова често говори
Д) Знае всичко по всички въпроси и е дошъл да ни образова
Е) Е започнал работа в централата на ГЕРБ като онлайн трол и заработва надник (Понеделник е все пак, работният ден е започнал, а той има бройка да гони)
Ж) Всичко изброено
З) говори празни приказки прикривайки ги с несъществуващо чувство за хумор
 

Горе