Скромно питане за ПР8 линк

Akademika

Active Member
Най-внезапно се сдобих с линк от хоум пейджа на БАН покрай една инициатива. Та линкът с ПР8, но е към подсайт, а не основния ми. Та въпросът към експертите е да очаквам ли, че и основния сяйт ще наблажи нещо косвено или ще наблажи грънци?
 
От: Скромно питане за ПР8 линк

между другото имаш още два линка към някакви новини, но водят към 404 page error

Това по някакъв начин отговаря на питането ли? Не разбирам?
 
От: Скромно питане за ПР8 линк

Най-внезапно се сдобих с линк от хоум пейджа на БАН покрай една инициатива. Та линкът с ПР8, но е към подсайт, а не основния ми. Та въпросът към експертите е да очаквам ли, че и основния сяйт ще наблажи нещо косвено или ще наблажи грънци?
По принцип ще намаже, няма спор. Гледай да подсайта (поддомейна) да има връзка с рут домейна. Все пак прехвърлянето на линк джус е най-ефективно, когато има директна връзка между сайтове или страници, без да мина през други - мрежа или дървовино меню. Няма какво да се притесняваш...ще има ефект за целя сайт. Важното е да има добра свързаност между подсайта и главният. Предполагам, че е в поддомейн, а не директория. ;)
 
От: Скромно питане за ПР8 линк

Еми баш си е директория :)
Мерси за инфото Блинки
 
От: Скромно питане за ПР8 линк

Еми баш си е директория :)
Мерси за инфото Блинки
Още по-добре. Ако ми кажеш и че е на една стъпка от хоума и обратното, няма да има грешка системата. :)

Не го играйте с редиректите към хоума, знам, че някои се изкушават, но да не ви е минало през акъла. В този му вариант е добре. ;)
 

Горе