Следене на позиция в Гугъл

От: Следене на позиция в Гугъл

Развалиха го Free Monitor-а и със сигурност не е най-добрата free програма. В момента CuteRank и Traffic Travis ми вършат много по-добра работа.
 
Последно редактирано:
От: Следене на позиция в Гугъл

Прочетох темата, и в крайна сметка кой е най-добрия безплатен ??
 
От: От: Следене на позиция в Гугъл

Развалиха го Free Monitor-а и със сигурност не е най-добрата free програма. В момента CuteRank и Traffic Travis ми вършат много по-добра работа.


+1 За CuteRank ... Използвам я за да следя позициите за 40-50 кл.думи , към един нишов блог... Доста добра програмка.. С няколко проксита си работи чудесно.. Ако следите по-малък брой кл.думи, то можете и без проксита. Има и безплатна версия:)!
 
От: Следене на позиция в Гугъл

Здравейте
Аз скоро попаднах на CuteRank http://cuterank.net/screenshots и много ми допада - показва позициите точно, може да се прави през колко секунди да проверява в ГГ за да не изкарва капча и не товари компютъра, но това което не ми харесва е че при free версията може да се добавя само 1 сайт. Въобще има ли известна и читава програма за следене на позициите за колкото си искаш сайта, но да генерира графики, цветове и такива глезотийки ? SEO PowerSuite много пари, а вече от половин година насам SEO SpyGlass много зле работи от сайт с 200 линка да ми покаже най-много 50 и те повечето domain whois сайтове или известни директории. За back links също не не мога нищо на намеря, понякога става така че като напишеш името на някоя фирма или домейна в кавички, намираш повече линкове от колкото с тези програми.
 
От: От: Следене на позиция в Гугъл

Здравейте
Аз скоро попаднах на CuteRank http://cuterank.net/screenshots и много ми допада - показва позициите точно, може да се прави през колко секунди да проверява в ГГ за да не изкарва капча и не товари компютъра, но това което не ми харесва е че при free версията може да се добавя само 1 сайт. Въобще има ли известна и читава програма за следене на позициите за колкото си искаш сайта, но да генерира графики, цветове и такива глезотийки ? SEO PowerSuite много пари, а вече от половин година насам SEO SpyGlass много зле работи от сайт с 200 линка да ми покаже най-много 50 и те повечето domain whois сайтове или известни директории. За back links също не не мога нищо на намеря, понякога става така че като напишеш името на някоя фирма или домейна в кавички, намираш повече линкове от колкото с тези програми.

1. Купи си само Rank Trackerа-а от SEO PowerSuite-а. Доста по-приемливо идва като цена, барабар с ъпдейтите (то без тях не работи де, колкото и да лъжат).
2. Купи си един лиценз, после ми пиши на ЛС да те светна един номер за lifetime rank tracker. ;-)
 
От: Следене на позиция в Гугъл

Мерси но http://www.link-assistant.com/rank-tracker/buy.html като му гледам цената, все още не е за мен. Скоро ще измине 1 година от както се занимавам с мои сайтове и финансовите резултатите не са много хубави
 
От: Следене на позиция в Гугъл

И аз използвам CuteRank. Наскоро попаднах на един инструмент - Keyword Tracker на Digital Point, някой ползвал ли го е и доколко е достоверен?
 

Горе