След НАПлийкс дойде време за хак и на Лев инс

$INeed$

Well-Known Member
Днес попаднах на много интересна новина, която сигурно няма да видим по медиите, защото тия са донори там:


Някой с повече информация по темата? Ще се радвам да знам малко повече, не че съм клиент или ме интересуват, но да не забравяме кой е там:


Не знам какви са тия специалисти. Като ми каже за някой, че е специалист от държавната администрация ми идва да се прострелям в топките.
 
Днес попаднах на много интересна новина, която сигурно няма да видим по медиите, защото тия са донори там:


Някой с повече информация по темата? Ще се радвам да знам малко повече, не че съм клиент или ме интересуват, но да не забравяме кой е там:


Не знам какви са тия специалисти. Като ми каже за някой, че е специалист от държавната администрация ми идва да се прострелям в топките.
Това е старо от преди година и повече.... Алексей намери кой е хакера и познай дали вече е хакер
 
Това е старо от преди година и повече.... Алексей намери кой е хакера и познай дали вече е хакер
Прав си: Архивите, разпратени към медии, са с дати от декември 2022 г. и януари 2023 г.

Защо сега са решили да напомнят отново. Явно да им се напомни на хората.
 
Прав си: Архивите, разпратени към медии, са с дати от декември 2022 г. и януари 2023 г.

Защо сега са решили да напомнят отново. Явно да им се напомни на хората.
писачите са объркали датите ... архивите са от 21 и 22 година и то средата, немя архиви от декември 22 и януари 23 .
Напомнянето е за да има с какво да си запълнят дневните статии и да трупат трафик
 
И на сайта на Кюлев има писано по въпроса, т.е. изглежда достоверно.
 
М/у другото, Кюлев очевидно е от "наште" :D

kyulev.png
 
Поне сега имам high availability на всичките ми данни, че досега само търговския регистър ги раздаваше на всеки, който поиска :hankey:
 
Поне сега имам high availability на всичките ми данни, че досега само търговския регистър ги раздаваше на всеки, който поиска :hankey:
Да, а ние се притесняваме, че Google и Facebook ни следи и знае повече за нас. Не и ако си в нашата родна страна. Тук вече не само ти знаят данните, но и има голяма вероятност да имаш и някъде кредите, къща, дете. :D

И всеки път като видя в някаква такава администрация / организация държавен служител - бивш или настоящ, ми става доста притеснително. Имал съм малка възможност да се докосна до държавните IT позиции....там е повече работа за драскачи, а не за човек с технически познания.
 

Горе