Сливането на почивните дни

От: От: Сливането на почивните дни

Днес ходих до Созопол със семейството. Времето беше разкошно. Топличко, приятен ветрец, мирише на море... Всички изживяхме страхотен ден, който завърши с пилешки хапки, риба и бира в местно кръчме. Прибрахме се се отпочинали и заредени. По-нататък няма да разказвам, че наистина ще кажеш, че е идилия и сапунен сериал.

В сряда като се метна, пак ще ми се спира тока и пак ще бачкаме и пак ще има заплати на края на месеца. То има достатъчно работни дни в годината. Няма да свърши тая пуста работа бре Беджев. Ще се напечелим пак :beer:

sunstorm , това последно сигурно го казваш на работниците си , когато им даваш заплати :)

А когато стане въпрос за жената и децата това е идилия, която я има само в сапунените сериали.
 
От: Сливането на почивните дни

Голяма безсмислица е това сливане, всичко се обърква
 
От: Сливането на почивните дни

Почивният ден е тогава когато сам решиш. Тоя филм дето е сега почивай 3 дена + ама после 2 съботи бачкай.... е пълна глупост. Българина предпочита повече да мисли как ще лочи няколко почивни дни или събота и неделя, но е и как да спечели пари.


Сънсторм семейната идилия с бира и хапки може да се прави всяка вечер.
 
От: Сливането на почивните дни

Сънсторм семейната идилия с бира и хапки може да се прави всяка вечер.

Така е! Прекалено енергия и нерви изразходвам през работните дни, че едно такова сливане на почивните дни ми идва като мана небесна. Спират да ме тровят по телефона бързащи и спешнинаживотисмърт и успявам да "заредя батериите". При динамична работа с хора понякога 1-2 дена почивка не успяват да махнат тъмните кръгове под очите. :beer:

Честит празник на всички!
 
От: Сливането на почивните дни

Така е! Прекалено енергия и нерви изразходвам през работните дни, че едно такова сливане на почивните дни ми идва като мана небесна. Спират да ме тровят по телефона бързащи и спешнинаживотисмърт и успявам да "заредя батериите". При динамична работа с хора понякога 1-2 дена почивка не успяват да махнат тъмните кръгове под очите. :beer:

Честит празник на всички!

Така е дабачкат маймуните,, а които можи си нареди нешата знае как даси вади парите за удоволствието да си ги пръска,, мементос празникус е важникус
 

Горе