Сметка за телефон.

vivamedia

Member
Здравейте,днес ставам от сън и реших да проверя сметката на телефона си и се оказа,че имам 601 лв сметка.Какво ще стане ако не се плати към Глобул съм!
 
От: Сметка за телефон.

Ще ти спрат телефона.
 
От: Сметка за телефон.

Здравейте,днес ставам от сън и реших да проверя сметката на телефона си и се оказа,че имам 601 лв сметка.Какво ще стане ако не се плати към Глобул съм!

Провери,дали не е грешка,че стават такива неща.А иначе за спирането на телефона,това е ясно:).
 
От: Сметка за телефон.

А нещо друго ще ми направят ли? След като спрат телефона какви са процедурите.601 лв е с лихвите.
 
От: Сметка за телефон.

След време ще получиш няколко покани да си платиш, а след още малко време ще получиш и призовка да го направиш.

А лихвите ще си се трупат.
Ако телефона не на твое име няма проблем. Проблеми ще има този на чието име е.
 
От: Сметка за телефон.

Имах подобен случай преди време - като минат няколко месеца, дават данните ти на една фирма и получаваш писмо, в което пише, че ако не платиш задължението си в 7 дневен срок, ще преминат към събиране на парите по съдебен ред. Обаче, във въпросното писмо никъде не пише колко пари дължиш и на кой ги дължиш - има само едни телефони, на които можеш да се обадиш, за да получиш информация. С две думи - трябва да си платиш, рано или късно, иначе ще те осъдят.
 
От: Сметка за телефон.

Имах подобен случай преди време - като минат няколко месеца, дават данните ти на една фирма и получаваш писмо, в което пише, че ако не платиш задължението си в 7 дневен срок, ще преминат към събиране на парите по съдебен ред. Обаче, във въпросното писмо никъде не пише колко пари дължиш и на кой ги дължиш - има само едни телефони, на които можеш да се обадиш, за да получиш информация. С две думи - трябва да си платиш, рано или късно, иначе ще те осъдят.
Явно със spirosi сме писали по едно и също време. :)
 
Ще препродадат дълга на някоя фирма за събиране на дългове. Тя от своя страна ще те четка няколко месеца да си платиш тихо и кротко, а когато запънеш краката, ще те прати на съд. Но това е най-най последната стъпка, тъй като съдебните спорове са скъпо начинание и за фирмата-колектор е по-евтин вариант с дипломация да ти изтискат паричките. В крайна сметка ще платиш... по един или друг начин.
 
От: Сметка за телефон.

аз имам една сметка към мтел от 150 лева от преди 10 години...още не са си я искали:)

От някаква кабелна мизвъняха че преди 5 години съм имал някаква сума да им плащам ама им теглих една майна...
като имсе занимава да ме съдят,аз не помня да съм заебал без да си платя нещо...
само на мтел тогава... ама бях млад и леке... нормално а и 150 лева си бяха огромна сума за тогава...

Ама ти ебати събуждането си си направил де... добро утро имаш да даваш...
 
От: Сметка за телефон.

Глобул са сключили споразумение с тези от Фронтекс.Дават им комисионна ,ако успеят да смукнат некой лев от длъжниците на Глобул през годините,а те не са малко:).Методите им не знам какви са,но се почва с подканващи писма,както си е по технология в дебелите книги :).
 
От: Сметка за телефон.

Ще ти спрат телефона и освен тези 600, ще трябва да си платиш и останалите такси до края на договора. Ако не е грешка и се стигне до там да ти идват на врата разни дебелаци може да ги моташ с разсрочване
 
От: Сметка за телефон.

А от какво е тая сметка? Аз също имах 360лв от глобул, щото съм им използвал интернета. Но това, че имам кредитен лимит 200 лв няма значение за тях... :X Платих си и и пих 1 студена вода...
 
От: Сметка за телефон.

А от какво е тая сметка? Аз също имах 360лв от глобул, щото съм им използвал интернета. Но това, че имам кредитен лимит 200 лв няма значение за тях... :X Платих си и и пих 1 студена вода...
Тези лимити не функционират адекватно,не се подлъгайте като мен:)
 
От: Сметка за телефон.

Тези лимити не функционират адекватно,не се подлъгайте като мен:)

Абе като трябва да говориш спешни разговори функционират, ама като вземеш да се прецакаш с някакъв интернет и видят, че не се усещаш отнасяш пешкира....
 
От: Сметка за телефон.

Аз имам един познат,който преди няколко месеца си изгуби телефона,някой го беше намерил беше навартял около 700 лв.Моят познат беше казал на Глобул,че телефона му е откраднат,след това не съм на ясно какво беше станало.
 
От: Сметка за телефон.

И да кажеш че е откраднат, пак няма да те оставят на мира. Така или иначе ще си платиш, ами гледай да се договориш с тях за някакво разсрочено плащане, че 601 лв не са изобщо малко.
 
От: Сметка за телефон.

Като ти откраднат телефона, звъниш в кол центъра и казваш да го спрат. Или минаваш през най-близкия офис на оператора. Това че не си го обявил за откраднат, никой няма да го признае (дори да е истина). Можеш само да си платиш сметката. Иначе ще губиш повече пари и време в опити да се оправиш, и накрая пак ще си го платиш.
 
От: Сметка за телефон.

Мисля,че намерих къде е проблема в тази сметка.От Глобул са направи много голямо прибавяне към сметката,вижте сами:
137 13/07/2011 04:31:34 191922 Глобул
00:20:28
40.93 лв.
138 13/07/2011 04:31:43 191922 Глобул
00:20:18
40.60 лв.
139 13/07/2011 04:32:00 191922 Глобул
00:20:02
40.07 лв.Оказа се,че се е звъняло в 04:31:34 разговора е продължим 20 мунити и би трябвало да свърши в 04:52:02 ,следващия разговор е бил пак в 04:31:43 и пак е продължил 20 минути,не ми е ясно как за 10 секунди ще изговориш 40 минути!
 
От: Сметка за телефон.

ако говориш по няколко линии не се ли брои?
 

Горе