Смяна на собственика на уеб сайт - адсенс въпрос

От: Смяна на собственика на уеб сайт - адсенс въпрос

да, баннат е и собственика и сайта
 
От: Смяна на собственика на уеб сайт - адсенс въпрос

сайта се банва отделно според мен, защото на ме са ми банвали няколко сайта и на тях който и да сложи реклами не се виждат, но на сайтове, на които са слагани реклами и акаунта е бил баннат след това съм слагал с друго publisher id и си се показват. Според мен е важно домейна да не е баннат от adsense
 
Последно редактирано:
мен по домейн ми се е случвало да ме баннат - писах доста емайли - няма резултат
 
има тук един пич раздава го лош с адсенса :) каза че две смени на имената на собствениците и на днсите + нов адсенса акунт били перфе и разбоирасе махаш това заради което са ти махнали сайта ...

пп тои има бая акаунти и не му пука ако получи още един бан ако имате само един незнам направете някакаъв на някои роднина...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Смяна на собственика на уеб сайт - адсенс въпрос

Ако сайта е баннат от Г, нищо не помага, но това може да се разбере - иначе при положение че поне 40 - 50% от сайтовете често си сменят собствениците, абсурд е Г да баннват по име, и прочее......банват ти публишера, и правиш нов с различна буква или дума в адреса - мисля че алгоритама им засича съвпаденията, но когато те станат няколко чак......два акаунта са ми с все моето име буква по буква, два са и с това на маминка ми.....само че адреса е тотално различен.....то вече с опция за плащане Уестърн Ю можеш да пишеш каквото си искаш....
БТУ същото горе важи и когато се регваш сефте в Адсенс - просто трябва да пишеш сайт дето няма в момента реклами на себе си......
 
От: Смяна на собственика на уеб сайт - адсенс въпрос

Off само глупости говорите и човека се чуди на кой да вярва...

Слушай сега, Ако домайна ( ситетът ) е баннат от google адсенсе напиши им емейл и им кажи че си купил този domain ( сайт ) и желаеш да промотваш адсесе.

Ше те унбанат 100% стига да знаеш как да го напишеш...
 
От: Смяна на собственика на уеб сайт - адсенс въпрос

Ще те ънбаннат друг път. Мене са ми банвали два домейна и съм писал мейли и тотговора е винаги един и същ : Здравейте,

Благодарим Ви, че се свързахте с нас.

За съжаление, поради откритите нарушения на Програмната политика на AdSense сайтът Ви вече не е подходящ за участие в програмата AdSense и няма да бъдем в състояние да възстановим подаването на реклами към него.

Профилът Ви остава активен и можете да поставяте Google реклами на други сайтове, спазващи политиката на AdSense.

С уважение,

Екипът на Google AdSense

Може да смениш името на саита(домейна) и да редиректнеш стария домейн към новия и рекламите си излизат на новия домейн. Преди няколко дни го направих това и си работи всичко. Няма смисъл да се занимаваш да им пишеш 99% съм сигурен че няма да те огрее.
 
От: Смяна на собственика на уеб сайт - адсенс въпрос

Г не познават тая думичка ънбан......БМВ го бяха отнесли за малко преди години, но все пак това е БМВ, а не някой си Junior Member от Предприемач ком......
И да не ми пишат някой образователни лъсъта, ще поясня че на предното си мнение когато казах че е ъпсурд Г да банват по име, имам впредвид името на домейна, а не името на собственика.....то е логично че като искат да баннат домейн, банват името на домейна, а не собственика или егенето му......
 
Последно редактирано:
От: Re: Смяна на собственика на уеб сайт - адсенс въпрос

каза че две смени на имената на собствениците и на днсите + нов адсенса акунт били перфе и разбоирасе махаш това заради което са ти махнали сайта ...

Това и аз съм го чувал, но не съм го пробвал. Може да пробвам скоро... имам един банат сайт, дето си заслужава да тествам
 

Горе