Смятам, че имам право да.....

От: Смятам, че имам право да.....

Какви батковци сте такива, да не давате на децата да се учат ... и работят и да строят живота нов :)

Норти-то вЕрно разби кухомерите :lol: ама ние си го знаем.
 
От: Смятам, че имам право да.....

Недей така бе батееее... :( ще се депресирам!

И аз реших да му го спестя...

само факта, че пускаш тема за да кажеш, че ще репортваш някой говори достатъчно
чак скрийншоти правил :lol:

Прикачам снимка за да видите сами, а и съм сигурен, че след поста ми статията няма да я има вече.

като гледам още е там
на ГДБОП писа ли?
 
От: Смятам, че имам право да.....

абе норти, май ти е много къса паметта ,а? не беше ли ти оревал орталъка преди година две , че ти копирали една статия? че и у другия форум се беше разтропал :)
израстна нещо напоследък май ,а? или щото тоя път не те касае пряко?
 
От: От: Смятам, че имам право да.....

абе норти, май ти е много къса паметта ,а? на беше ли ти оревал орталъка преди година две , че ти копирали една статия? че и у другия форум се беше разтропал :)
израстна нещо напоследък май ,а? или щото тоя път не те касае пряко?
Какъв е ника на предишния ти акаунт?
 
От: От: Смятам, че имам право да.....

Какъв е ника на предишния ти акаунт?

що така с бутонките напрво? има си лс-та:)
 
От: От: Смятам, че имам право да.....

абе норти, май ти е много къса паметта ,а? не беше ли ти оревал орталъка преди година две , че ти копирали една статия? че и у другия форум се беше разтропал :)
израстна нещо напоследък май ,а? или щото тоя път не те касае пряко?

така е, но кой я беше копирал? :? защото ако беше някое хлапе (каквито сме били всичките) нямаше да правя такъв проблем
 
От: От: Смятам, че имам право да.....

що така с бутонките напрво? има си лс-та:)
Сори, тука си изгубих маниерите малко...
 
От: От: Смятам, че имам право да.....

така е, но кой я беше копирал? :? защото ако беше някое хлапе (каквито сме били всичките) нямаше да правя такъв проблем

остави имаш желание. доколкото мога да сметна тук говорим за пряка загуба от 40% от 190*40усд... не е зле като за хлапак :)
 
От: От: Смятам, че имам право да.....

остави имаш желание. доколкото мога да сметна тук говорим за пряка загуба от 40% от 190*40усд... не е зле като за хлапак :)

ти добре ли си?
дори да бъде изтрита статията, собственика на темата НЯМА да увеличи продажбите си :wink:
който иска да я свали - ще го направи (аз дадох линк за това преди няколко поста, времето което изгубих в търсене беше 10 сек.)
 
От: Смятам, че имам право да.....

играеш адвокат на дявола - добре. но това не те прави прав в този случаи. както се каза по-горе, на хлапака трябва да му се дръпне ухото.
 

Горе