Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Смятате ли че кръчмаря е прост?

  • Да

    Votes: 17 37.8%
  • Не

    Votes: 14 31.1%
  • По прост от него не мисля че може да съществува!

    Votes: 14 31.1%

  • Общо гласове
    45
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Не знам дали само аз забелязвам тенденцията, ама форума да не е откачил? Втори чепик си имаше доводи да гласува по този начин, но останалите 8 гласа?! Това наистина не ми се струва нормално!
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Я който е гласувал за него да си каже, ама подозирам че са все нови акаунти :)
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

gangster : Не може да определяме ние кой колко е умен и кой колко е прост, именно затова съм много разочарован от факта че форума на предприемачите се превърна в тийн проблеми и говорилня. С цел да се повторя ти казвам, че всеки има различни разбирания към определени неща (в случая алекса, СЕО)...
Не е важно кой какво говори зад гърба ти, важно е като се обърнеш да мълчи!
Именно затова написах в коментара си в темата му, че някой от предприемачите би го помислил че е човек с психични отклонения, но не очаквах подобно нещо от вас.
Преди време колега от форума беше написал тема, че самият форум замира и се превръща в правна говорилня. Не искам това да се окаже вярно.
Решението на проблема е да спрем да обръщаме внимание на хората които не искат да се вслушат в нашия съвет.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Аз не мисля, че въобще има смисъл от тази анкета. Щом админите са преценили, че той ще продължи да пише тук, нека бъде така. А дали е глупав или просто не разбира от оптимизация, това е друг въпрос. Гласувах с "НЕ".
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Понеже той не пожела да си пусне анкета, аз я пускам от негово име.

Оли, аз не съм пожелал да я пусна, защото няма значение кой как ме преценява. Аз се задоволявам с преценката на 3-ма професора (по танатология и екзистенциализъм, по диалектическа онтология, и по философска антропология), които са ми гласували магистърската степен по философия. Отделно съм доволен и на това как за по-малко от 3 месеца без познания по SEO Гугъл и др. търсачки ме ранкват на 1-ва и 2-ра страница...А АНКЕТА НА ЧОВЕК, КОЙТО ДАЖЕ Е НАПРАВИЛ 2 ГРЕШКИ ВЪВ ВЪПРОСА НА АНКЕТАТА (пропусната запетайка пред "че" и изпуснат пълен член) ми е през пениса...
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Отговорих просто с "Да", защото за съжаление съм виждал и по-лоши случаи.

Томов, аз не съм лош случай. А това, че ти ме привиждаш като лош случай говори зле за тебе.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Оли, аз не съм пожелал да я пусна, защото няма значение кой как ме преценява. Аз се задоволявам с преценката на 3-ма професора (по танатология и екзистенциализъм, по диалектическа онтология, и по философска антропология), които са ми гласували магистърската степен по философия. Отделно съм доволен и на това как за по-малко от 3 месеца без познания по SEO Гугъл и др. търсачки ме ранкват на 1-ва и 2-ра страница...А АНКЕТА НА ЧОВЕК, КОЙТО ДАЖЕ Е НАПРАВИЛ 2 ГРЕШКИ ВЪВ ВЪПРОСА НА АНКЕТАТА (пропусната запетайка пред "че" и изпуснат пълен член) ми е през пениса...
Да бе вярвай си, затова ли гласува 11 пъти за себе си?

Аз пък станах философ за 2 дни без да разбирам много много от китайски и философия. И то с цели 3-ма нафилософствани кретена още на първите 5 минути.
 
Последно редактирано:
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Ама не е ли по-добре анкетата да е публична, че да го видим ако си регва нови акаунти пияницата?

Спокойно, няма да регвам нови акаунти. Ако го баннат и този - давам си отговорите на олигофрениите ви в http://kry4ma.com/index.php/topic,1743.0.html (Специална тема за въпросната анкета на олито).
И не съм пияница. Пия по около бутилка вино на седмица. Твърд алкохол не пия. Дори и да съм пиян, интелектът ми работи по-добре от твоя, доколкото го имаш.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Да бе вярвай си, затова ли гласува 11 пъти за себе си?

Кликнал съм само 1 път за себе си. А онези, негативните резултати, най-вероятно ти си ги гласувал. Аз не играя фалшиво, а и, както ти писах вече, мнението на участващите в тази анкета не може да промени факта, че 3-ма професора от СУ са ми гласували ЗА магистърската степен + че за по-малко от 3 месеца сайтът ми е в ТОП 2 млн на Алекса и на 1-ва страница в Гугъл по много думи и словосъчетания.
А ти си просто едно злобно и глупаво същество, което не иска да си сътрудничи, а само да сее омразата си. Така или иначе - благодаря ти за рекламата :) С такива анкети и теми само спомагаш и малкото неузнали за мен и Кръчма.ком да узнаят :) Без да искаш правиш понякога и добрини! Да си жив и здрав, и дано да поумнееш мъничко. От сърце ти го благопожелавам!
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Спокойно, няма да регвам нови акаунти. Ако го баннат и този - давам си отговорите на олигофрениите ви в http://kry4ma.com/index.php/topic,1743.0.html (Специална тема за въпросната анкета на олито).
И не съм пияница. Пия по около бутилка вино на седмица. Твърд алкохол не пия. Дори и да съм пиян, интелектът ми работи по-добре от твоя, доколкото го имаш.
Що изобщо продължаваш да си правиш чекии на мозъка?
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Човек! Умолявам те от все сърце! Спри се!
 
От: От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Стига бе?
---
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.

Апостолов? В смисъл? (Преди да отговориш си спомни, че аз срещу тебе нищо не съм казвал, нито срещу сайтовете ти.)
 
От: От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

хахаха добро попадение Иво.Всъщност коментара на AGAINST в една от темите на кръчмаря за учителя(водка Сталинская(не Столичная...))изчерпва анкетата напълно:)

Напротив. Сбъркал е много, а ти, ако не осъзнаеш грешката му, значи че бъркаш също.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Не, става дума за габровското ТУ. Имена няма да споменавам, макар че ме съмнява някой от там да посещава този форум. Става дума за периода 2006-2007. Единия "преподавател" бе на 69, а другият около 65 :) Уникална картинка.

И ти им говориш зад гърба, надявайки се да не влезнат и да прочетат. Доблестните хора не би ли трябвало да си мълчат или да си казват истината, без да се притесняват?
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Отговорих с НЕ. Има разлика между прост и умствено възпрепятстван. В първия случай има шанс за оправия, но във втория няма.

Абе Чепи смотан ;) , кое ми е умствено-възпрепятстваното при положение, че :
-владея 7 езика
-преподавател съм
-магистър-философ съм
-бивш журналист, актьор и водещ на предаване съм
-за по-малко от 3 месеца сайтовете ми по кл. думи са на първа страница в Гугъла
-имам за хобита бойните изкуства, алтаистиката, психологията и пр. ?

Ти, ако наистина мислиш за мене, че съм умствено-възпретятстван, значи си много тъпо парче, братче! Заклевам се в костите на починалата си майка!!!
 
От: От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

По непроверени данни от неясен източник е получена непотвърдена информация, че Наполеон от клиника "Луд Пън" в Китай е дал пресконференция пред китайските медии в емнайсет часа местно време, по повод тази тема. В изявлението си той твърди, че кръчмаря не е прост и можел да го потвърди защото го познавал от години от клиниката. :lol:

Хаха, Гангстера, толкова си полудял, че си разказваш халюцинациите от периодите, когато не си вземаш лекарствените средства ли, бре? Психично болничкото ми момченце, то!
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

И ти им говориш зад гърба, надявайки се да не влезнат и да прочетат. Доблестните хора не би ли трябвало да си мълчат или да си казват истината, без да се притесняват?

КРЕТЕН ТАКЪВ!
Именно поради тази причина прекъснах - казах всичко което имам както на тях, така и на деканката. Трябва ли да разказвам историята на живота ми за да може някой идиот като тебе да разбере нещо?
 
От: Re: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Ахах, отворете анкетата да видим кои са гласували,че не е прост де.

Ами да я отворят. Но гадното е, че после ще нацъкате червени точки на разни хора само, защото са ме подкрепили мене - един човек, който никога не напада пръв, който винаги се е появявал с добро и с желание за взаимопомощ, а не за конфликти и конфронтация.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Ахахахахахах не не не абе ти какъв си такъв ненормалник бе, как не се спря :lol::lol::lol:

Незнам каква е тая диагноза, ще взема да пиша на някой от тия онлайн психиатрите да влезне тука да се изкаже, че верно ми е много интересно :)
Неможе просто нормален човек да се държи така :lol:
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Кликнал съм само 1 път за себе си. А онези, негативните резултати, най-вероятно ти си ги гласувал. Аз не играя фалшиво, а и, както ти писах вече, мнението на участващите в тази анкета не може да промени факта, че 3-ма професора от СУ са ми гласували ЗА магистърската степен + че за по-малко от 3 месеца сайтът ми е в ТОП 2 млн на Алекса и на 1-ва страница в Гугъл по много думи и словосъчетания.
А ти си просто едно злобно и глупаво същество, което не иска да си сътрудничи, а само да сее омразата си. Така или иначе - благодаря ти за рекламата :) С такива анкети и теми само спомагаш и малкото неузнали за мен и Кръчма.ком да узнаят :) Без да искаш правиш понякога и добрини! Да си жив и здрав, и дано да поумнееш мъничко. От сърце ти го благопожелавам!
:lol: :lol: :lol:

И к'во? Още ли се пробваш да си правиш чекии на мозъчето, сладур. Тъп но упорит. :)
Оценките в училище и алекстата не са критерий по който хората те оценяват. Когато над 50% си мислят че си прост и тъп, значи е така.
Винаги можеш да продължаваш да се доказваш като такъв какъвто те познаваме, както и винаги можеш да положиш старание да научиш нещо от хората тук и да се промениш. Човек винаги има избор, ти си решаваш. Аз вече ти показах какъв си и какво мислят хората за теб. Когато пораснеш ще разбереш някои неща за живота.

ПП: Дано да пораснеш. Сладур! :)
 

Горе