Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Смятате ли че кръчмаря е прост?

  • Да

    Votes: 17 37.8%
  • Не

    Votes: 14 31.1%
  • По прост от него не мисля че може да съществува!

    Votes: 14 31.1%

  • Общо гласове
    45
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Четири страници тема за някой, който не заслужава и два реда. Предлагам отсега нататък никой да не пише нищо за психото, да не му отговаря на постовете и да го игнорира. Колко смахнат трябва да си за да смяташ, че магистърската степен е нещо кой знае какво? Много хора тук имаме такава степен и знаем езици, но не пишем за това във всяко второ мнение. Продължавам да твърдя, че не е прост и тъп, а просто природата го е ощетила откъм елементарни умения за общуване и социализация. Жалко, че няма лечение и положението е безнадеждно. Заболяването на този тип е описано тук.
 
От: Re: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Е то е ясно - вторичепик и другите три пъти кръчмаря сам си е гласувал.

Хайде още един клеветник! Що сте толова глупави и не можете да стоплите, че за всеки човек (вкл. и за Гесер Курултаев) има и ще има различни мнения и няма как само да уважават вашата агресивна настройка? Тъпи хорица...
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Аз гласувах че не е прост след като може да накара толкова умници като нас да му се впрягат по темите значи не е прост.

Благодаря ти! Но имайте предвид, че тази анкета аз не исках да я пускам. Това е своеволие на Оли (Тинкфаста). Е, за мене е добре дошла - повече популяризация за Гесер Курултаев и за Кръчма.ком, но...просто не знам какво те печелят от това ;)
Важното е, че Предприемач.ком и Кръчма.ком си се пълнят с уникално съдържание, а хейтърите да "наливат бензин" :)
 
От: Re: От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Или пък значи, че е много прост? Едно е да ни накара да му посещаваме сайта и да си прави що годе кадърна антиреклама, друго е да го храни цял форум не мислиш ли ?

Скорпи, пак си назад с материала, мойто момче, но то да ти се обяснява е "мисията невъзможна" ! Ти виждаш така: дърво, дърво, дърво..., а не можеш да си представиш ГОРАТА...Мисли повече и ще се сетиш за някои неща. Не си толкова прост, макар че си изпусна шанса да заработваш поне по 200 лева на месец от писане на хумор за мене...
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Предлагам отсега нататък никой да не пише нищо за психото, да не му отговаря на постовете и да го игнорира.

Подкрепям! "Човека" май си търси внимание и себеизява, ако го лишим от това, току виж се обесил най-после :)
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Е да де, ама според мен си е нормално хората да се впрягат на простаци. Тези които не се впрягат или не му обръщат внимание или имат по здрави нерви.

Ами аз се появих с мир и постоянно ви приканвам към смирение, към сътрудничество, към разбирателство. А това, че вие изпростявате ПЪРВИ, на което аз се защитавам (законна самозащита), не ме прави простак, а АДЕКВАТЕН на простащината ви. Или ти си мислиш, че вие трябва да ме заяждате, обиждате и пр. (макар, че повечето от вас не са ми нито на годините, нито на образованието, което ако не уважение, поне предпоставя някакво отношение като към равен, каквито сме по Конституция; аз повече и не искам), А АЗ САМО ДА СИ МИРУВАМ? Ами много искате :)
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

А защо няма отговор "Какъв е този Кръчмар?"

Точно това му казах - с тази анкета ми е направил безплатна реклама на мен и на сайта ми - Кръчма.ком, както и на www.devstveni.kry4ma.com Затова и му предлагам също реклама на неговия сайт за диетичното в Кръчма.ком
Т.е., без тази анкета хора като тебе нямаше да знаят за мен. А ето, че се популяризирам повече, отколкото очаквам :)
Евала на Оли! :)
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Варо си личи, че от по-умните, както казах. Писал така:
varro
Разгледай Профил View Forum Posts Лично съобщение Add as Contact

Member
Регистриран от:Jul 2010
Мнения:96Rep Power:1 От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?
Не бих казал че е прост човек. По скоро бих казал че е некомпетентен в тази област, а за съжаление на такива хора трудно им се обеснява че това което си мислят за правилно и редно - Не е! Моите впечатления останаха за него, че не обича да приема съвети и каквото прочете и научи смята за редно и правилно. Именно в случая с неговият алекса ранк който е сметна че е жизнено важно нещо и трудно да му се обесни че алексата е ранк за тарфик, същото и за СЕО-то.
Не съдете неукия или в случая непрочелия правилно, за прост човек. Всички вие които писахте до сега трябва да кажем, че като сте се регистрирали във форума сте биле също прости хора? Всички вие също бяхте неуки да кажем преди 6 - 7 години, но аз и колегите от форума които сме малко повече компетенти от 2000 - 2001 година не ви нарекохме че сте биле прости.
Затова смятам за крайно обидна тази тема, да наречем неправилно прочелия, прост!
Моля администраторите да изтрият тази тема и анкета, за да не позволят на потребителите на форума да показват българина колко добър съдист може да бъде.

Ще му отговоря:
Общо взето е така. За алексата - разберете, че много рекламодатели я ползват при вземане на решенията си за предоставяне на реклами. Четете повече поне на английски и ще видите колко теми има с въпроси как да се оптимизира алекса-ранкът. Дори в предприемач имаше такава тема. Повтарям, че тя е ЕДИН ОТ ФАКТОРИТЕ, нищо повече. А от SEO не разбирам и сам казвам, че без много SEO се казчвам в ранкваниците на Гугъла. Нищо повече от това не твърдя.Иначе както писах на няколко пъти вече Варо си е по-умен човек и по-зрял.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Варо си личи, че от по-умните, както казах. Писал така:


Ще му отговоря:
Общо взето е така. За алексата - разберете, че много рекламодатели я ползват при вземане на решенията си за предоставяне на реклами. Четете повече поне на английски и ще видите колко теми има с въпроси как да се оптимизира алекса-ранкът. Дори в предприемач имаше такава тема. Повтарям, че тя е ЕДИН ОТ ФАКТОРИТЕ, нищо повече. А от SEO не разбирам и сам казвам, че без много SEO се казчвам в ранкваниците на Гугъла. Нищо повече от това не твърдя.Иначе както писах на няколко пъти вече Варо си е по-умен човек и по-зрял.

Кажи ми само един рекламодател, който рекламира в момента при теб и взима резултатите ти от Алекса под внимание и няма да кажа нищо против теб повече.
А впрочем, рекламодатели имаш ли?

Това го написах, именно защото съм чел достатъчно на английски :)
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Абе да ти кажа не е баш така, проследи му форумните изяви на тоя (няколко ника има) и ще видиш, че хранилката не идва само от една тема или алексата. Има си здрава тенденция :)

Само с 3 ника (вкл. този) съм писал и от никой не съм почвал да обиждам пръв. НАложи се да регвам нови никове, защото старите не работят (който ги е спрял знае защо!)
А тенденция има - примерно от ТЕБЕ ДОСТА! Не веднъж и дваж те призовавам да си сътрудничим и да си помагаме, а не да си пречим!
 
От: От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

@varro, майна той те плюе - ти го защитаваш. И малко си противоречиш, хем бил много умен, хем "за съжаление на такива хора трудно им се обеснява". :)

С Варо (и с Кирев вече) имам най-интелигентните и сдържани диалози. Само можете да се учите от тези хора на самоконтрол и възпитан подход!
Това първо. Второ - пише се "обяснява", а не "обеснява". Човек е хубаво първо да си научи собствения език, а после да учи компютърни науки.
Трето - не си противоречи. Според неговата визия аз съм интелигентен в други отношения, а в това проявявам инат. Т.е. човекът мисли нещата на няколко пласта, а не на 1 като пишман-гангстерчетата.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Не знам дали само аз забелязвам тенденцията, ама форума да не е откачил? Втори чепик си имаше доводи да гласува по този начин, но останалите 8 гласа?! Това наистина не ми се струва нормално!

Аз пък викам, че негативните гласове не са нормални. Все пак повечето хора не са сбъркани като тебе, за да си мислят, че човек, който се появява приятелски, в дух на сътрудничество и възпитано, заслужава подобно отношение. Проследи темите и виж, че аз пръв никога не съм си позволявал нападки, Томов!
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Я който е гласувал за него да си каже, ама подозирам че са все нови акаунти :)
Няма да си кажат, защото се опасяват от това, че ще им слагате червени точки, а на тях много им пука в какъв цвят са оцветени...Аз не съм колорист и ми е все тая...
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

gangster : Не може да определяме ние кой колко е умен и кой колко е прост, именно затова съм много разочарован от факта че форума на предприемачите се превърна в тийн проблеми и говорилня. С цел да се повторя ти казвам, че всеки има различни разбирания към определени неща (в случая алекса, СЕО)...
Не е важно кой какво говори зад гърба ти, важно е като се обърнеш да мълчи!
Именно затова написах в коментара си в темата му, че някой от предприемачите би го помислил че е човек с психични отклонения, но не очаквах подобно нещо от вас.
Преди време колега от форума беше написал тема, че самият форум замира и се превръща в правна говорилня. Не искам това да се окаже вярно.
Решението на проблема е да спрем да обръщаме внимание на хората които не искат да се вслушат в нашия съвет.

Прекрасно мнение. Внесох част от него, а именно това: "именно затова съм много разочарован от факта че форума на предприемачите се превърна в тийн проблеми и говорилня" в статията на Кръчмопедия за сайта предприемач.ком: http://kry4ma.com/index.php/topic,317.msg2785.html. Това е положението:
-липса на добра модерация
-избирателно изтриване на линкове
-неадекватност спрямо обиждащите асоциални и антисоциални индивиди тук. Това, в дългосрочен план, би навредило на форума, но младежите, които са го правили си знаят и това не ни засяга толкова, честно казано.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Аз не мисля, че въобще има смисъл от тази анкета. Щом админите са преценили, че той ще продължи да пише тук, нека бъде така. А дали е глупав или просто не разбира от оптимизация, това е друг въпрос. Гласувах с "НЕ".

Браво! Един смел човек, а и обективен! Колкото за оптимизацията - ами да, аз не разбирам, но това не ме прави глупав. Например един професор по математика може да не разбира нищо от медицина, но това не го прави глупав в математиката, нали? Това си е т.нар. "Парадокс на глупавия професор". В някои отношения хората може да са неграмотни, а в други да са добре. Лошото е, ако човек се прави на оптимизатор като Тинкфаст, а в същото време бърка правописа на прости думи. Представяте ли си да оптимизира, както го беше написал, еФтин, вместо еВтин? Неграмотността в този случай би му коствала доста време и/или пари.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Човек! Умолявам те от все сърце! Спри се!

Да бе! Я виж колко си "мил"! Значи те да ме обиждат (барабар с тебе), а аз да се спра. Прилича ми на ситуация като да съм лъв, а вие гладни хиени и да ми викате : "Лъвчо, молим ти се, спри се, да те изядем!"...Това, че си си втълпил, че можеш да нападаш някой, а той да си трае, много си сбъркал. Ако имаш потребност от изливане на агресия - запиши се на бойни изкуства, където разрешават фул-контакт спаринг и/или прави секс повече. Това ще ти занижи малко нездравата агресивност, от която не печелиш нищо.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

КРЕТЕН ТАКЪВ!
Именно поради тази причина прекъснах - казах всичко което имам както на тях, така и на деканката. Трябва ли да разказвам историята на живота ми за да може някой идиот като тебе да разбере нещо?

Така ли, Томов? Затова ли сега си решил да говориш за тях под сурдинка? Идиот не като мене, а като тебе! Прекъснал си, защото си неспособен да научиш нещо и/или защото си с психарски характер и не можеш да се впишеш в студентско-академичната общност. А аз се чудя що пикаеш газ срещу дипломирани като мене, които въпреки трудностите не само, че не са прекъснали, но дори и магистърска степен са получили.
 
От: От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Ахахахахахах не не не абе ти какъв си такъв ненормалник бе, как не се спря :lol::lol::lol:

Незнам каква е тая диагноза, ще взема да пиша на някой от тия онлайн психиатрите да влезне тука да се изкаже, че верно ми е много интересно :)
Неможе просто нормален човек да се държи така :lol:

Докато ме обиждате - няма да се спра! Най-много като преди да си давам отговори в "Свободна трибуна". Вие, гадове, сте тези, които трябва да се спрете да обиждате НЕЗАСЛУЖЕНО ЧОВЕК, КОЙТО ВИ ПРОТЯГА ПОСТОЯННО РЪКА ЗА СЪТРУДНИЧЕСТВО, МИР И БРАТСКО РАЗБИРАТЕЛСТВО! Уви, не става, няколкото психара тука си проектирате психарията върху мене. Да, питай някои психиатри, за да ви обяснят какви сте:
-социопати
-асоциални/антисоциални индивиди (обиждате, защото някой културно не е съгласен с вас; прдлагате хакерски атаки; каните го да се бесел)...
Срам сте за всяко едно общество в днешния цивилизован свят. А и за джунглата не ставате, защото повечето сте едни "виртуални войни", които не им стиска да излезнат на спаринг с фул контакт, камо ли да се сражават в истинска джунгла с дивата природа.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

Човек .. ти си .. whatever ;]
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

:lol: :lol: :lol:

И к'во? Още ли се пробваш да си правиш чекии на мозъчето, сладур. Тъп но упорит. :)
Оценките в училище и алекстата не са критерий по който хората те оценяват. Когато над 50% си мислят че си прост и тъп, значи е така.
Винаги можеш да продължаваш да се доказваш като такъв какъвто те познаваме, както и винаги можеш да положиш старание да научиш нещо от хората тук и да се промениш. Човек винаги има избор, ти си решаваш. Аз вече ти показах какъв си и какво мислят хората за теб. Когато пораснеш ще разбереш някои неща за живота.

ПП: Дано да пораснеш. Сладур! :)

Ами аз не знам какви са тези мозъчни чекии, но съм сигурен, че мога да ги бия, за разлика от тебе, който си мозъчно импотентен и голям го вадиш, ама мек. Упорит съм, но не съм тъп. Например аз не допускам по 2 грешки в едно просто изречение като теб, нито пък правя супер-инфантилно-неграмотната грешка еФфффффффффффтин. Тебе кой те е учил, неграмотен дЗвер :lol:, че евтин се пише еФтин, а?
Оценките в училище (както и тези в университета, но явно то за тебе е ТЕРА ИНКОГНИТА и затова можеш да пишеш само "училище" и "еффффтин") са си оценки, които дават повече в живота, реализацията и самооценката, отколкото оценката, която би ми дал дебилитет като тебе, агресивна, неграмотна и глуповата, душичке. Алексата пък е единствения интернационален измервател на трафика и някои от рекламодателите се съобразяват с нея, барабар с Гугъл аналитикса. Така че - научи се първо на правопис и граматика, а после мисли за Алексите и оптимизациите.
Може и 100 % от хората да си мислят нещо, а то да не е така. Например едно време са мислели, че Земята е плоска и, че на Луната има лунни хора. Това е ARGUMENTUM AD NUMERUM и не върши работа по преценка на истината.Дали 50 или 100 % от разни психаро-недоучили хорица от твоя калибър ще си мислят нещо за мене, НЕ ВЛИЯЕ НА РЕАЛНАТА МИ СЪЩНОСТ.
Аз научавам всеки ден по нещо ново, но от теб научих, че слагаш линк, за да излизал преди моя сайт - хахахаха..., както и, че евтин се пише с Ф ;) хахахааааааа...както и, че в 1 изречение можело да се допуснат и 2 грешки...Идиотизъм на квадрат!
Анкетатата ти не е валидна, защото дава възможност за манипулиране на резултатите.
ОТДЕЛНО, както казах - не е важно какво мислят неграмотници за мене, а какво мислят образованите хора и/или тези от които ми зависи работата, свободата и пр. Така че - не си меродавен. А темата ти ме направи само малко по-популярен, за което, както и преди - благодаря от сърце, даже и да не си имал този добър мотив, когато си я създавал, малък наш Оли!
 

Горе