Снимка с известна личност.

stranen

Member
Как може да се направи снимка на която да има един продукт,човека който го е направил и известна личност?Ако се свържа с някой известен и му предложа пари срещу няколко снимки дали има голяма вероятност да се съгласи? И как да се свържа с известен човек,примерно преценявам ,че някой е подходящ,после какво следва,как да се свържа с него.
 
От: Снимка с известна личност.

Някой сами са си агенти. :) Иначе да, това е начина.
 
С агента и определяте цена. Заедно. Пазарете се, защото си има твърда, но реално може да кажеш какво точно искаш и да съкратиш, за да достигнеш желания резултат на добра цена.

Една сесия няма да наведи за някой готин и вървежен продукт. ;)
 
От: От: Снимка с известна личност.

И следва въпроса-Как да се свържа с агента :)
 
От: Снимка с известна личност.

Още не съм решил.Искам да разбера как стават нещата по принцип.
 
Как да става? Пишеш в гугъл, повечето си имат или сайтове, или фен страници или както се вика поне някъде страница на агенцията, която ги представлява. Виж тук:

7247427s.png


Там си има в About-а всичко. Мога да ти дам примери и с още, по-известни и по-незивестни. ;)
 
От: От: Снимка с известна личност.

Ако агентът е таен, сигурно трудно ще намериш връзка с него. В повечето случаи агентите отговарят на личните емейли, или поне предоставените онлайн за връзка контакти с известната личност. Т.е. всеки един служебен телефон или емейл адрес от официален сайт или фен страница би те свързало директно с търсеният агент под прикритие.
И следва въпроса-Как да се свържа с агента :)
 
Re: От: Снимка с известна личност.

Благодарско.
Ще споделиш по после, че ми е интересно коя е звездата и как става номера. Гледам някакви телевизионни реклами, в които само са използвали колажи - на Шакира с Активия и пастата за зъби, но нищо сериозно. ;) Да, някои звезди са доста големи и трудно се отделя за тях голям бюджет, освен ако не си Pepsi, Coca Cola или друг гигант, но се чудя на локално ниво тук какво може да се получи. Освен, че гледам Лора Караджова и Кристо с Бисквити Тук и мола Перайдайс:

https://www.youtube.com/watch?v=FiQ1H8OqfVY

Ъпсурт с 3 в 1 Нексафе и т.н. ;) Дори последния клип на Венци е добре спонсориран от Кубети.

Или казано с други думи, с пари можеш. Заключение след всеки казус. :)
 
От: Снимка с известна личност.

Да бе, то нашите "звезди" са медийно изнасилвани за някой и друг лев. Сигурен съм, че за подходящата сума могат и песен за дамски превръзки да измислят и да се върти по радиата...
 
Re: От: Снимка с известна личност.

Да бе, то нашите "звезди" са медийно изнасилвани за някой и друг лев. Сигурен съм, че за подходящата сума могат и песен за дамски превръзки да измислят и да се върти по радиата...

За какво да пеят завалийте? Като ни е малък пазара, а музиката не предполага да се случа на маса с ракия, ще има малко интерес и по-скромни инвестиции. :)

Но пък и в други държави е така, като изключим момента, че Пъф Деди, Джей Зи и други големи звезди налагат техните си марки - Шон Джон, Рокауер и т.н. Тук Шамара успе до някъде да го направи, както и Жоро Пентаграма, ако някой е чувал за него въобще. Но пазара е такъв. Ако са умни ще направят и песни за чуждия, както румънката Инна или Антония, Рамщайн, русначките Тату и още много примери. За жалост нямаме от нашата по сцена. И така вече и клиповете ще са на високо ниво и някой ако иска да ги ползва за реклама на продукт - тогава вече горовир за големи суми. Така се измерва и парите, те са правопорпоционални на комерсиалността на даден артист, музикант, певец.

Не знам на кой беше, май на Парис Хилтън бяха дали няколко десетки хиляди да сподели положителен коментар в Туитъра си. Не е зле. :)

И за да сме по по темата, ще ти кажа, че избирайки даден артист или музикант, ти избираш много тясна (или доста широка) аудитория. Не всеки случа Бате Сашо, но всеки почти пубер слуша Дриско. За това имай го в предвид и това. Избирайки личност, ти избираш и конкретна целеа аудитория.
 
От: Снимка с известна личност.

Още не съм решил.Искам да разбера как стават нещата по принцип.

Аз мога да ти дам телефона на една звезда да говориш лично с "нея"-него. Разбира се, като запазиш анонимността на източника си, кой ти е дал телефона и от къде го имаш.
Ако те интересува, на лично ще ти пиша кой е. И после ще почерпиш, ако се получи ;)
 
Re: От: Снимка с известна личност.

Аз мога да ти дам телефона на една звезда да говориш лично с "нея"-него. Разбира се, като запазиш анонимността на източника си, кой ти е дал телефона и от къде го имаш.
Ако те интересува, на лично ще ти пиша кой е. И после ще почерпиш, ако се получи ;)
Бах тези звезди, човек. Кажете някакви имена и какво ще промотират. Гати тайните. :) Поне питайте, дали приемрно Криско може да промотира противопехотни мини. Или нещо такова. :)
 
От: Re: От: Снимка с известна личност.

Бах тези звезди, човек. Кажете някакви имена и какво ще промотират. Гати тайните. :) Поне питайте, дали приемрно Криско може да промотира противопехотни мини. Или нещо такова. :)

Ти сега какво? Завиждаш ми че познавам звезди?
Ми така се случи. А и съм жена ... общителна. Те черпят хората. Приказваме си. Това-онова. После защо да не изкарат някой лев? А и задължително ли трябва да е от "ранга" на Криско! Щото това за мен е малко ... ограничено.
Последно примерно, съвсем случайно. Разбираш ли?! Съвсем случайно- Поли Генова,моля ти се!!! Една мила, готина, денси си мацката- говорехме, пихме си. Какво толкова? И звездите са хора 8)
 
Големи звезди, жива да не бях. :)

Коя е? Азис, ил Шамара? :) Всички познаваме звезди....от 7.5 милиона, все някой познава звезда. Не е нужно да си цар на теорията на вероятостите. ;)

Да, задължително трябва да е от този ранг, защото едно е да те рекламира Азис, друго Брикета, който пее в някоя селска кръчма. Някак единия е по-комерсиален. :)

Поли става, даже наскоро беше в няколко реклами. Но тя се води популярна. Харесвам я, защото винаги е засмяна. За нея няма какво лошо да кажа. Но мога да кажа, че има значение кой е. Аз лично не бих искал продукта ми да се рекламира от:

- Валери Божинов;
- Питьо Пищова;
- Пацо от Биг Брадър;
- Гонзовица (тая дари не и знам името);
- Максим Ставийски;
- Пеньо или Пенка (за мен са един и същ човек);

И т.н. ;)
 

Горе