Снимки - човек чието мнение уважавам, ми вкара супер съмнение в трезвата ми преценка

От: Снимки - човек чието мнение уважавам, ми вкара супер съмнение в трезвата ми преце

След като предстои снимане - нито една.
 
От: Снимки - човек чието мнение уважавам, ми вкара супер съмнение в трезвата ми преце

Трябва задължително да са заплени, иначе човек ще се чуди какво е туи нещо и може ли да гори :)
 
От: От: Снимки - човек чието мнение уважавам, ми вкара супер съмнение в трезвата ми п

Трябва задължително да са заплени, иначе човек ще се чуди какво е туи нещо и може ли да гори :)
Това е идеята да си купят, за да проверят - гори ли, топли ли, свети ли - колко вата и т.н. :wink:
Иначе такъв тип свещи се купуват повече за декорация.
 
Последно редактирано:
От: Снимки - човек чието мнение уважавам, ми вкара супер съмнение в трезвата ми преце

Защото????

Дизайн се учи, относително лесно.
Естетиката е нещо друго. За нея трябва вътрешен усет, трябва среда - общуване с подобни, време. Естетиката се обучава и развива. Но трябва да се храни, за да порасне.

Като студент се занимавах 6 години с художествена фотография в Централния Студентски Дом на Културата. Имам някоя и друга награда от конкурси - в България, и участия в Европа. Не станах голям фотограф, но много научих. Средата, за която говоря, срещите всяка седмица, взаимното обсъждане - всеки носеше и всички обсъждаха. Когато дойдеше време за конкурс, по цели дни се обсъждаха снимки. Ръководителя ни беше страхотен човек, сега е известен фотограф, преподавател. Носеше ни страхотни книги от цял свят.

Снимката продава. Азбучна истина. Като се отвори сайта, зрителя трябва да си каже: Ах, искам това!
Да го иска заради вида му. Заради визията, както се казва.
И да стане клиент.

Тази свещ е ужасно сложна като гледка. Фона трябва да е чист, независимо дали тъмен или светъл, независимо колко обекта съдържа. Фона не трябва да носи информация - свещта предлага твърде много информация за окото. Фона трябва да отдели свещта от фона на страницата на сайта, да контрастира с него. Да се получи цъфнала лилия в езеро, заобиколено от ливада.
Семплите свещи от снимката на Test позволяват групиране и се е получила хубава снимка. Докато тази свещ е вакханалия и едва ли ще се намерят много хора, които да успеят да я включат в група. Затова тя трябва да е самотна красавица.
Има една професия във филмопроизводството - цветен четец. При снимане на филм всяка сцена се получава с различна тоналност. Колкото и да се стараят опертор, осветители, асистенти и лаборанти. Цветния четец коригира тоналността на всяка сцена, за да се получи "равен" филм. А не, когато се вижда единият актьор - да е в жълто, а когато се вижда разговарящия с него - да е в зелено.
За това говорят по-горе колегите относно тоналността на снимките и сайта - да има цветно съответствие между снимките и дизайна на сайта. Фона около обекта може да помогне в това отношение - да се получи преливане и съвместимост на цветовете.
 
От: Снимки - човек чието мнение уважавам, ми вкара супер съмнение в трезвата ми преце

е ако съвсем искаш да си провалиш визията на сайта си - ползвай първата :) (шегувам се, разбира се )
 

Горе