Собственик съм на сайт за футболни прогнози. Бих желал да ви помоля да дадете съвети

bad4o

New Member
Здравейте, колеги. Собственик съм на сайт за футболни прогнози. Бих желал да ви помоля да дадете съвети за структурата за развитието и така нататък. Ще давам iТrader, на всеки дал полезен съвет.

С уважение: Александър Нешев
 
От: Съвети

първото нещо според мен което трябва да промениш е - менюто..много е широко


п.п.
това кърти мивки :D
itrader не може да дадеш, но карай
който ти даде съвет - няма да е заради репа

Ще давам iТrader, на всеки дал полезен съвет.
 
От: Съвети

провери в гугъл, все пак ако не знаеш какво как сменяш - и да ти кажа, няма да си наясно хич и ще оплескаш нещата - прочети някакви seo книги, не може да имаш сайт и да не се образоваш като искаш google присъствие.
 
От: Съвети

Бих желал да ви помоля да дадете съвети за структурата за развитието и така нататък.

Обаче в същото време:

Не знам как става.

Аз ли правилно не разбрах или какво... искаш съвети по въпроси, за които въобще нищо не знаеш... . Поне да беше прочел малко информация, най-малкото да беше отделил един-два дни време и да прочетеш дискусиите в този форум и щеше да разбереш много неща.

Прав е AlanFort, съветвайки те

прочети някакви seo книги, не може да имаш сайт и да не се образоваш като искаш google присъствие.

Но иначе като гледам темите които пускаш, виждам, че май си научил едно нещо - да поставяш линкове.
 
От: Съвети

Опитвам се да не давам съвети като дизайнер, понеже промените които бих направил са доста.

Като цяло, тези 2 sidebar-а в дясно ги събери в един, крайния е почти празен а този до него е пълен с всякакви работи. Така ще се поотвори сайта и няма да изглежда толкова претрупан. Също, както май някой спомена, намали височината на бутоните на менюто.

Поздрави!
 
От: Съвети

Итрадер не можеш да даваш за съвети бре....

Кво има да развиваш...познаваш си мачовете - това ти е единственото развитие :)
 
От: Съвети

Итрадер не можеш да даваш за съвети бре....

Кво има да развиваш...познаваш си мачовете - това ти е единственото развитие :)

Ще се съглася, че понякога най-добрата seo стратегия просто се дъни срещу добрия текст и комюнитито. Има много примери как лошо оптимизирани сайтове и въобще в нашите очи сайтове не приличащи на нищо - дърпат огромен трафик и имат редовни посетители - факт.
 
От: Съвети

Няма сайт за прогнози дет е посещаем ако не си лови поне 30% от прогнозите. Едно е да мъчиш да излъжеш гугал, друго е да ти се наливат натурални пильоци. Примери с успешни сайтове няма да давам...щото просто не са сайтове а форуми :wink: Ако иска да пичели от афилейтититите просто да си намери хора да му познават мачовете...иначе става един от многото, а те верно са си бая
 
От: Съвети

Не знам как става. Ако може да ми обясните. Това е джумла

Ето ти две линкчета като за начало:
http://www.easysiteguide.com/articles/joomla/joomla-seo.html
http://site-reference.com/articles/joomla-seo-friendly/

По-добре това vip-prognozi.in/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=1&Itemid=6 да стане vip-prognozi.in/obosnovani-prognozi
 

Горе