Собствен домейн на Blogspot

azsum

Active Member
Здравейте блогъри

Опитвам се от няколко дена да закача един домейн на blogspot

домейна е eu, взех го от суперхостинг, нещо не се получава не може да сработи

доста статии изчетох тук из форума и из нета , но не мога да разбера какви настройки трябва да направя от страна на Хостинга и на блогспота

някой ако може да помогне :)
 
От: Собствен домейн на Blogspot

Не знам за суперхостинг, аз съм закачала от различни регистратори без проблем. Сега освен chame A records където се пишеше ghs.google.com се поставя и индивидуален код, който го има в контролния панел на блога ти, там откъдето настройваш собствения домейн.
 
От: Собствен домейн на Blogspot

Пробвах общо взето 1000 начина, нищо не се получава, може и да е от съперхостинг нещо да са забранили може защотото са хостинг компания,

някой, ако е взимал домейн суперхостин и го е свързвал с блогър да сподели :)
 
От: Собствен домейн на Blogspot

А защо не се свържеш със съпорта на Суперхостинг и да помолиш за съдействие?
 
От: Собствен домейн на Blogspot

Пиши ми ЛС ако още не си го направил. Аз имам 3 домейна от суперхостинг към blogger и си работят. И аз имах проблеми, тогава ми помогна съпорта за първия. След това просто направих същото за другите два и си работят. За това, ако не си се оправил ми пиши да ти покажа какво да добавиш и готово.
 
От: Собствен домейн на Blogspot

Мерси за съвета с 300 зора стана, при тях не като при другите, домейн регистратори
 
От: Собствен домейн на Blogspot

Ако не те мързи може да споделиш как стоят нещата, защото може да е полезно на форума като цяло.
 
От: Собствен домейн на Blogspot

Навсякъде ми обесняваха най-различни начини, показваха ми грешни примери, след като говорих и със съпорта не ми поясниха точно как седят нещатата точно, но нахалствах докато не ми кажат, ето един скрийншот
blogger.jpg
 
От: Собствен домейн на Blogspot

Това нещо "пренасочване към URL" е тотално грешно. По този начин пренасочваш домейна си към "mysite.blogspot.com". Ако искаш пренасочване от твоядомейн.com към www.твоядомейн.com (където ти е блога), това вече се прави като напише www.твоядомейн.com. А онзи алиас * към ghs.google.com защо го правиш? Да не са дали някакви нови инструкции?
 
От: Собствен домейн на Blogspot

Покажи какъв е правилния начин тогава покажи първо, второ трето или скриншот
 

Горе