Социалката edno23.com Изчезна.

От: Социалката edno23.com Изчезна.

Е кьор файда от това че са и сменили адреса.
Измиват си очите по този начин.

точно можеха да наблегнат на .bg , edno23.bg е свободен но решили да минат тънко с .eu
 
От: Социалката edno23.com Изчезна.

Темата май е доста остаряла но все пак реших да пиша в нея защото надали е удачно да пускам нова. Бях доста голям фен на сайта преди да го прецакат. Успях да се добера до версия която е 1:1 със старото едно23 и искам да ви попитам вас като по-опитни заслужава ли си и удачно ли е да пусна такъв тип сайт. Нека отбележа, че не търся изгода или нещо подобно просто го правя за удоволствие апък и защо не ? Но все пак искам да чуя и вашето мнение.
 
От: Социалката edno23.com Изчезна.

Темата май е доста остаряла но все пак реших да пиша в нея защото надали е удачно да пускам нова. Бях доста голям фен на сайта преди да го прецакат. Успях да се добера до версия която е 1:1 със старото едно23 и искам да ви попитам вас като по-опитни заслужава ли си и удачно ли е да пусна такъв тип сайт. Нека отбележа, че не търся изгода или нещо подобно просто го правя за удоволствие апък и защо не ? Но все пак искам да чуя и вашето мнение.


Системката я им я има в нета месеци след пускането на сайта, та бая стара версиика си е :D а на въпроса ти отговора е че щом е затъркана си е имало причини, помня че дори и по телевизията я даваха тази социалка и пак не просъществува, просто за удоволствие може да си го пуснеш и да си имаш някой потребител месечно, но ако търсиш сериозно развитие ще трябва да се инвестират доста пари в такъв тип сайт.
 
От: Социалката edno23.com Изчезна.

Благодаря danko6 . Не търся някакво сериозно развитие просто съм с идеята за място за разпускане и лаф x) пък каквото стане в крайна сметка. А и се занимавам активно с програмиране, такаче ще е в мой плюс като си играя да пиша нови функции. Съчетавам полезното с приятното . Впрочем аз съм я пуснал но домейна е малко куц и сега мисля за нов. Но като цяло не смятам да правя нещо комерсиално.
 
От: От: Социалката edno23.com Изчезна.

Благодаря danko6 . Не търся някакво сериозно развитие просто съм с идеята за място за разпускане и лаф x) пък каквото стане в крайна сметка. А и се занимавам активно с програмиране, такаче ще е в мой плюс като си играя да пиша нови функции. Съчетавам полезното с приятното . Впрочем аз съм я пуснал но домейна е малко куц и сега мисля за нов. Но като цяло не смятам да правя нещо комерсиално.

Когато е за занимание и за удоволствие + възможност за научаване на нови неща изобщо не се чуди, в повечето случай ще си трошиш доста главата, но всичко си има и положителната страна най-малкото знания и опит, а винаги има възможност и от нищо да излезе нещо ;)
 
От: Социалката edno23.com Изчезна.

Благодаря. Значи все пак ще пробвам. Само остана да измисля и подходящ домейн и всичко е 6.
 
От: Социалката edno23.com Изчезна.

Такъв тип сайтове са вече под път и над път. Мисля, че svejo.net яко подбива пазара, защото може да се каже, че се установиха добре (имат развитие и потребителска база).

Не че ги ползвам често, но в BG пазара мисля, че те са лидерите в момента, а дори не знам дали правят някакви добри пари от цялата работа.
 
От: Социалката edno23.com Изчезна.

Имаше капацитет едно23 (толкова сайтове имаха бутони към него), но беше копие на туйтър който е слабо използван в България.
 
От: Re: Социалката edno23.com Изчезна.

Никой, мислех даже, че имаше нещо друго на този домейн. То било социалка. Абе какво стана с оня мъртвец Svejo? :)
Живурка още ама трафик няма!
 

Горе