Спам "Отстранете проблемите с използваемостта за мобилни устройства"

От: Спам "Отстранете проблемите с използваемостта за мобилни устройства"

Визуализацията на тест тула е доста далеч от действителността. С други думи при теста показва някак недозаредено, което в действителност не се случва. Дава като причина, че някакви неща не са разрешени в роботс.тхт, js файлове и тн...Може да си прав за 240-те пиксела, ама те подобни телефони са от преди 5 години...Дай сега да пускаме и wap версия, защото все някой ползва сименс Ц62 :)
 
От: Спам "Отстранете проблемите с използваемостта за мобилни устройства"

Визуализацията на тест тула е доста далеч от действителността. С други думи при теста показва някак недозаредено, което в действителност не се случва. Дава като причина, че някакви неща не са разрешени в роботс.тхт, js файлове и тн...Може да си прав за 240-те пиксела, ама те подобни телефони са от преди 5 години...Дай сега да пускаме и wap версия, защото все някой ползва сименс Ц62 :)

И при мен писка, че повечето работи не били разрешени във роботс.тхт, а на телефончето което е изобразено в тула, нито едно от изображенията на сайта не се заражда. Не знам какво точно трябва да значи това, то аз и не съм много на ТИ, но като слагах темите преди около година, изрично гледах да са респонсив и ги пробвах под доста резолюции - работеха си отлично.
 
От: Спам "Отстранете проблемите с използваемостта за мобилни устройства"

Честно, много са смотани! Днес тествам и ми дава, че не е готино за ползвателите на мобилни. По-късно тествам и вади:
Awesome! This page is mobile-friendly

В същото време в уебмастер тулс ми виси съобщението за над 77% проблемни страници. Бахти смешниците! Аз как да знам има или няма проблем след като техния туул не може да му се вярва. Някой с подобни проблеми? Темата 100% е респонсив....
 

Горе