Специален поздрав за купуващите и продаващите реклама във ФБ

От: Специален поздрав за купуващите и продаващите реклама във ФБ

в момента ми е 11 цтр
пробвам го с два сайта единият дето от начало тръгна е чисто нов и го нема в целата схема на серпа, а вторият по ключовата дума е на 10място и при него въобще и не иска да ме пусне сигурно защото от другият помни за тая дума. За това му дадох 8ст и го пуснах да повърти за да ми вдигне куалитито.
Туко що го погледнах парите са свършили и куалитито е станало 10 утре ще почна пак да го тъним.
 
От: Специален поздрав за купуващите и продаващите реклама във ФБ

Тия от ФБ са ама много застреляни за трети път не ми пускат реклама защото не отговаряла на техните условия, а в същото време същата реклама без проблем се върти в Г.
Нестига че трафика им е пълен траш ами и се правят на велики. С тази си политика няма да стигнат далече и без това май на хората им мина мерака да киснат там.
 
От: Специален поздрав за купуващите и продаващите реклама във ФБ

Тия от ФБ са ама много застреляни за трети път не ми пускат реклама защото не отговаряла на техните условия, а в същото време същата реклама без проблем се върти в Г.

Не съм ползвал СуратТефтера за реклама ама съм чувал подобни митове и легенди, че трябва да напускаш 10-20 реклами, че да имаш късмета да одобрят някоя. :)
 

Горе