Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

От: Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

Благодаря на всички колеги, проявили интерес към услугата - всички лични съобщения изпратени през последната седмица трябва да са получили своя отговор своевременно.

Вдигам темата.
 
От: Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

Колеги, благодаря за интереса към услугата, както и за доверието, което ми гласуваха някои от вас.

Във връзка с това трябва да спомена, че до края на месец Септември няма да мога да приемам нови клиенти/поръчки. Работния ми график доста се позапълни, така че ще трябва да внимавам да не поема повече работа, отколкото мога да свърша качествено, така че до края на този месец( Септември) услугата е временно недостъпна за нови клиенти.

Междувременно можете да ми пишете на ЛС с въпроси, относно услугата, когато и ако имате такива, но реална работа по нови проекти за нови клиенти най-вероятно ще мога да започна чак в началото на месец Октомври.

Ще пиша в темата, когато услугата е отново отворена за нови клиенти.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

Като върл противник на SEO и милионите програмисти опитващи се да изнасилят търсещия алгоритъм на гугъл ,поздравявам Mat за начинанието . Дано повече българи се насочат в тая ниша и да докарват парите на западняците при нас.
 
От: Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

Здравейте, колеги

Повторното отваряне на темата се забави малко повече от предвиденото, но е по-добре да имаш много работа и никакво време за нови поръчки, отколкото да имаш малко работа и много време за нови поръчки, нали така?

Та така - мога да поема работа по още един-два проекта в идните месеци, така че ако някой се нуждае от помощ с Facebook платената реклама за онлайн магазина си, може спокойно да ми пише на лично съобщение.

И благодаря на настоящите ми клиенти за проявеното доверие към услугите ми, както и че ме поддържат порядъчно зает. :)

Поздрави!
 
От: Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

На всички лични съобщения получени от колеги от форума през последната седмица им бе отговорено своевременно.

Средата на месец Ноември по принцип е много подходяща за подготовка за Коледните празници и повечкото поръчки, които неминуемо ги съпътстват. Така че ако някои от вас се чудят дали Facebook рекламата е подходяща за вашият бизнес - едва ли има по-подходящ момент това да се провери. :)

И след като изхабих коза с Коледните празници, май май другата седмица доста ще се позачудя как да вдигна темата по не-чак-толкова-натрапчив начин, но проблемите за другата седмица за сега ще ги оставим да си бъдат проблеми за другата седмица.

Поздрави!
 
От: Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

Здравейте отново, колеги

Може да се каже, че имам възможност да поема още един-два нови проекта - може би дори три! Не, шегувам се - няма да са три, просто времето не го позволява, но един-два нови проекта мога да поема със сигурност. При интерес можете какво винаги да ми пишете на ЛС.

Поздрави!
 
Повече говориш отколкото е.беш .........
Ако някой от тук е дал 1000+ лв за реклама на момъка, да напише отзив как е минало.
Имаче и аз изкарвам 1400 лв на ден....
 
От: Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

@Mat През твоят ад акаунт ли рекламираш или през Business Manager?
Цялостно изготвяне на рекламата ли предлагаш(images,headlines,discription...)?
Имам интерес към това което предлагаш, но ми трябва малко повече инфо.
Прати ми ЛС с повече детайли за услугите които предлагаш.
 
От: Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

Здравейте, колеги

@Petar Ivanov - благодаря за проявеният интерес към услугите ми, изпратих ти лично съобщение, като съм се постарал да отговоря максимално изчерпателно на въпросите ти. :) Това, разбира се, важи и за личните съобщения на всички други колеги, които бяха така добри да ми пишат.

Приятен уикенд на всички! И, разбира се, при допълнителни въпроси знаете къде да ме намерите. :)

Поздрави!
 
От: Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

Здравейте,

Петък е. За някои хора това е последния работен ден от седмицата. За други - предпоследния. Но за мен като специалист по Facebook реклама, както и за много собственици на онлайн-магазини - това е само поредния от тридесет и един работни дни всеки месец. Защото да си успешен е работа със седем работни дни, и рекламите и продажбите, и потока на стоки не спира, просто защото за някои е уикенд. Дори напротив. :)

Така че при интерес - можете да ме потърсите не само в петък, а и събота, че дори и в неделя. А ако вземат да измислят и 8-ми ден от седмицата, както е в старата българска народна приказка, няма страшно, и него ще вземем да го прибавим към работните. :p

Поздрави!

И спорна работа на всички, които приемат уикенда като два допълнителни дни, в които могат да продължат да творят!
 
От: Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

Здравейте, колеги

Бих искал да вдигна темата и за да не е с празен пост реших да пусна един цитат от книга, който за мен лично е доста добър:

"Но какво са парите? Материално овеществяване на абстрактната концепция за приложено усилие."

Моята работа разбира се е да се уверя, че рекламните усилия на клиентите ми са приложени по точния начин, на точното място, в правилното време. Така че при интерес можете да се свържете с мен на лично съобщение, като за мен ще бъде удоволствие да ви върна отговор в най-кратки срокове.

Поздрави!
 
От: Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

Здравейте, колеги

През идните месеци мога да поема още един-двама нови клиента.

Последните години все повече български онлайн магазини започват активно да доставят за страни като Румъния, Гърция, някои страни от Западна Европа.Може да се каже, че имам екстензивен опит в маркетирането към чужди пазари, така че ако някой има нужда от помощ с такъв тип реклама - може да заповяда. Става въпрос както за Facebook, така и за Google AdWords платена реклама.

Поздрави!
 
Откога маркетинг отделите на "най-големите магазини" в БГ аутсорсват към такива като теб? Давай някакво портфолио, че така много несериозно, много несериозно поднесена обява, пращали ти от тук поръчки, ами никой не се е обадил, че ти е ползвал услугите, дай го малко по-сериозно - портфолио, проекти и т.н..
 
Надявам се, че офертата е все още активна? Изпратил съм и лично със запитване :)

Благодаря за проявеният интерес! Върнал съм лични съобщения на всички, които са писали тези дни. :)

Поздрави!
 
Здравейте, колеги!

Отговорил съм на всички запитвания от последните дни.

Мога да поема още един-двама нови клиента през идните месеци, така че при интерес можете да ми изпращате лични съобщения, където вече ще преценим дали можем да сме си взаимно полезени.

Поздрави!
 
Привет, ако може информация за това, което предлагаш.
Да кажем искам да рекламирам за 50-100$ дневно, ако има добър резултат и се избиват парите може и много повече.
Достигал съм до над 500$ от няколко различни акаунта, но проблема ми по-скоро не е с подготвянето и пускането на кампания, а с това че на всеки 3-4 дни ми блокират сметката и повече не мога да пускам реклама от акаунта и картата.

Идеи, на какво се дължи това?
 
Привет, ако може информация за това, което предлагаш.
Да кажем искам да рекламирам за 50-100$ дневно, ако има добър резултат и се избиват парите може и много повече.
Достигал съм до над 500$ от няколко различни акаунта, но проблема ми по-скоро не е с подготвянето и пускането на кампания, а с това че на всеки 3-4 дни ми блокират сметката и повече не мога да пускам реклама от акаунта и картата.

Идеи, на какво се дължи това?

Здравейте,

Така е малко трудно да се каже точно, без допълнителна информация и без да знам как са настроени акаунтите, сметките, към къде водят и т.н. Но възможните причини( поне спрямо моят опит, макар че честно казано не съм имал личен опит повечето от долуизброените неща, тъй като внимавам доста за всички тях, но ми се е случвало на няколко пъти да работя с клиенти, които са имали някои от долните проблеми, просто защото не са знаели за потенциалната опасност или че определени неща водят до наказания от Facebook) може да са:

1. Проблеми с метода на плащане - дали има достатъчно пари в банковата сметка, от която FB се опитва да изтегни пари. Шанса да е това е относително малък, тъй като дори да няма пари, би трябвало да имате възможност да поправите проблема като платите ръчно натрупаната сметка към сайта.
2. Към къде сочат линковете на рекламите. Ако рекламирате един и същи линк от няколко различни акаунта може да активирате някакви защитни механизми на Facebook против спамене.
3. Към какви Facebook страници са вързани платените реклами - отново, ако е към една и съща страница, това също би било подозрително поведение спрямо стандартите на Facebook.
4. Ако акаунтите използват един и същ метод на плащане. Една и съща банкова сметка, една и съща карта, един и същ PayPal акаунт. Това би било подозрително за Facebook.
5. Типа реклами, които пускате - дали отговарят на условията на Facebook. Ако системно ги нарушавате, може да решат да спрат да работят с вас и да ви спрат акаунтите.
6. Поведението което е регистрирано в базата данни от личния ви акаунт, рекламният ви акаунт, Facebook страницата ви или уеб-сайта ви. Дали сте ползвали методи за безплатен Facebook трафик преди да преминете на платен такъв, дали тези методи са били спамерски - ако да, може да са ви наказали акаунтите/сайта/Facebook групата и всичко пуснати от тях да води до бан или друг тип наказания.
7. Ако потребителите намират нещо нередно в платените ви реклами и ги репортват, това също може да е проблем.
8. Колко Facebook акаунта ползвате от едно и също IP.

Въобще, за съжаление, причината може да е всяка от тези, или дори да е нещо съвсем различно, за което не се сещам в момента. Ако искате пишете ми на лично с повече информация, така може би ще ви бъда по-полезен, но без да знам доста повече подробности ми е трудно да изключа доста от вариантите като възможни.

Хората, които биха били заинтересовани от услугите ми са както винаги добре дошли да последват също горния съвет и да ми пишат на лично съобщение.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Здравейте,

Мисля, че в следващите няколко месеца ще мога да поема един-двама нови клиента/проекта. Изискване - минимален бюджет за реклама поне 1 000лв. на месец - за предпочитане поне няколко пъти по толкова, всъщност.

Проекти с мултинационална/мултилингвистична насоченост са с предимство.

Поздрави!
 

Горе