Спечели билет за SEO Конференция 2014

des1slav

Member
Здравейте, колеги и приятели.

Реших да организирам една томбола в моя уеб сайт за SEO състезанието, като наградата в нея е безплатен билет за SEO Конференция 2014.

Всичко, което трябва да направите е да напишете коментар, в който да отговорите "Защо според вас трябва да купим Acer от www.notebook.bg?" на главната страница на сайта: http://www.mgu.bg/acer-notebookbg/

Постарал съм се всичко в томболата да е прозрачно и затова помолих колегите от Оптимизейшън.бг за съдействие. На 14.12.2013 г. в техния офис ще изтеглим печелившия, който ще получи безплатен пропуск за събитието. Ще излъчим и видео, в което се тегли късметлията.

Повече подробности относно правилата, можете да прочетете тук: http://www.mgu.bg/acer-notebookbg/seo-conference/

Предварително се извинявам ако не съм уцелил секцията. :)
 
От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

Имаш 1 бира от мен на следващия meetup заради хубавия коментар. :)
 
Re: От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

Имаш 1 бира от мен на следващия meetup заради хубавия коментар. :)
Дано да ти харесва. Наистина обожавам тази марка. И другите им неща са хубави - телефона, таблета. :)
 
От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

Бахти жалката история.... Нема ли да свършва тоя seo-acer-конкурс, че за тия 2-3К награда цела година си скъсахте задниците от "оптимизации" :D
 
От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

Аз играя за експеримента, а не толкова за победа. :) Така или иначе нямам голям шанс, но поне мога да тествам кое и как работи след колибрито. :)
 
От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

И аз драснах един коментар, ама повече заради носталгията. Ей ква машина беше моя стар лаптоп и закво го продадох един господ знае. И един съвет не си вземайте HP под каквато и форма
Аз играя за експеримента, а не толкова за победа. :) Така или иначе нямам голям шанс, но поне мога да тествам кое и как работи след колибрито. :)
 
От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

И аз драснах един коментар, ама повече заради носталгията. Ей ква машина беше моя стар лаптоп и закво го продадох един господ знае. И един съвет не си вземайте HP под каквато и форма

За HP сме на едно мнение! :)
 
От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

HP ниският клас - да, но високите класове къртят мифки :wink:
 
От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

Не знам какво имаш предвид под нисък клас - дадох 1500 лева за този. Ако това им е ниския клас значи не е за сиромаси
HP ниският клас - да, но високите класове къртят мифки :wink:
 
Re: От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

Не знам какво имаш предвид под нисък клас - дадох 1500 лева за този. Ако това им е ниския клас значи не е за сиромаси

Брат ми взе също HP и след година и половина се почна със сервизите. Нещо вече няма да препоръчвам тази марка. Поне на майка ми Компака още се държи. :)

То няма значение какъв клас е. Acer са в ниския клас лаптопи, преди тях за Toshiba и др, но не мръдват.
 
От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

Не знам за кой си дал 1500... не си споделил :) Реално може да е струвал и 1000, знам ли. Обикновено високите класове са над 2К със сигурност.
Иначе къв яд ти е дал та си толко недоволен?
 
От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

Не мога да намеря кутията да видя модела, иначе ядове бол - звука изчезна (20 дена сервиз), вентилатора се скапа (20 дена сервиз), лятото не може да се ползва даже и с подложка. Абе трагедия си е откъдето и да го погледнеш. Единствения му плюс е удобната клавиатура
Не знам за кой си дал 1500... не си споделил :) Реално може да е струвал и 1000, знам ли. Обикновено високите класове са над 2К със сигурност.
Иначе къв яд ти е дал та си толко недоволен?
 
От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

Аз играя за експеримента, а не толкова за победа. :) Така или иначе нямам голям шанс, но поне мога да тествам кое и как работи след колибрито. :)

:lol:

Баш нямаш голям шанс. Само си в топ 3 - къде е чак първото място... :|

П.П.: Поздравления за поредната инициатива.
 
От: От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

:lol:

Баш нямаш голям шанс. Само си в топ 3 - къде е чак първото място... :|

П.П.: Поздравления за поредната инициатива.

Топ 3 не е Топ 1, а от една позиция до друга може да има доста голямо разстояние. :)
Принципно знам какво трябва да се направи, за да стигна първо място, просто нямам нито времето нито възможността да го направя. :)
Затова я карам на експерименти, които в последствие да ми помогнат за бъдещи проекти.
 
От: От: Спечели билет за SEO Конференция 2014

Топ 3 не е Топ 1, а от една позиция до друга може да има доста голямо разстояние. :)
Принципно знам какво трябва да се направи, за да стигна първо място, просто нямам нито времето нито възможността да го направя. :)
Затова я карам на експерименти, които в последствие да ми помогнат за бъдещи проекти.

:) .
 

Горе