"Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

От: От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

:shock: да не ги намираш на улицата парите ...

сори, ivko1981, но нещо не е у ред .....
за 300 лв супер купон щеше да направиш примерно :)


adi де да беше толкова лесно с парите :( но все пак работя макар и за не много пари. Поех риска, но ще видим. Кой знае... човек все се надява:confused:

Добра идея за купона :-|
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Почти съм сигурен, че този сайт е правен от Апостол Апостолов. Той е един психично болен човек, който мами хората! Той е автор на: http://www.ludipari.com/ , http://otslabni.net/ , http://www.superastro.net/ , http://www.pisaneto.com/ и други подобни сайтове.

http://dreal.net/wiki/index.php/Апостол_Апостолов - статия за него

В същност не е психично болен. Той използва такива хора като теб за да му правят безплатна реклама ;)
 
От: От: От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

adi де да беше толкова лесно с парите :( но все пак работя макар и за не много пари. Поех риска, но ще видим. Кой знае... човек все се надява:confused:

Добра идея за купона :-|


Айде мина една седмица какво стана ? Доставиха ли я ? Струва ли си ? ;D
 
От: От: От: От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Айде мина една седмица какво стана ? Доставиха ли я ? Струва ли си ? ;D


Пристигна още в понеделник , но исках първо да я прочета преди да пиша за да съм обективен. Искам да кажа, че няма нищо от описаното по горе. Човекът наистина си е написал книгата както е описано в сайта. Тъй като съм подписал споразумение за конфиденциалност няма да разказвам какво пише точно, но ще кажа, че става въпрос за направата на Affiliate сайт с добавка и на AdSense. Разбира се и как да го направиш по този начин. Надявам се авторът няма да има против, че казвам това.

Сега преди да ме погнете с мнения, че правя реклама ще кажа само, че прочетох книгата и смятам да пробвам модела който е описан. Звучи обещаващо и логично, но ще видим. Мога да кажа, че човекът явно си е коректен след като му пратих мейл и ми отговори на някои неща по книгата които не ми бяха много ясни.

Пак ще кажа, не правя реклама на никой, всеки решава за себе си, аз казвам само фактите.

Не смятам да отговарям на заядливи и упрекващи мнения, защото не виждам смисъл. Ако има въпроси ще отговоря до толкова до колкото няма да наруша конфиденциалноста. Ще бъда лоялен кам човека защото мисля, че така трябва. :roll:

Сори за дългия пост, но като знам какво може да се излее сега исках да съм обективен. :)
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Сайта е регистриран на
Domain Name: SPECHELIONLINE.COM
Registrar: ENOM, INC.
Whois Server: whois.enom.com
Referral URL: [url]http://www.enom.com[/URL]
Name Server: NS45.SUPERHOSTING.BG
Name Server: NS46.SUPERHOSTING.BG
Status: clientTransferProhibited
Updated Date: 30-nov-2009
Creation Date: 30-nov-2009
Expiration Date: 30-nov-2010
Чудно,ако този човек печели сериозно от нета дали ще избере хостинг в България?
Дали би регистрирал домейн само за 1 година?
Нещо не я видях adwords рекламата в Гугъла-пробвах и "пари онлайн","онлайн бизнес","спечели онлайн","пари от интернет"..няма да продължавам.
Дано няма други излъгали се да дадат 295 лева(сега е толкова цената за книгата).
Да се слагат подобни теми в секция измами(scam).:mad:
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

ivo1017

Значи аз съм излъган! Чудно как ли вече работя по тази книга :(

А пък за българския хостинг, не виждам какъв е проблема. Нали продава в българия!!! В книгата пише за хостинги в чужбина и за сайтове в чужбина. Не знам какво толкова ви пречи това, че някой в българия е направил нещо. Чудно защо някой друг който има книгата (ако я има де) не пише тук :( Трябва и някой друг да напише нещо за да не оставям съмнения в някой, че правя реклама на автора. Пак ще кажа - НЕ СЪМ ЗА НИКОЙ само излагам факти. Айде, който не ми вярва да пише глупостите. Аз знам какво съм получил, тези които имат моята смелост ще видят за какво говоря. Жалко, че за човека се изговориха такива неща.
 
От: От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

ivo1017

Значи аз съм излъган! Чудно как ли вече работя по тази книга :(

А пък за българския хостинг, не виждам какъв е проблема. Нали продава в българия!!! В книгата пише за хостинги в чужбина и за сайтове в чужбина. Не знам какво толкова ви пречи това, че някой в българия е направил нещо. Чудно защо някой друг който има книгата (ако я има де) не пише тук :( Трябва и някой друг да напише нещо за да не оставям съмнения в някой, че правя реклама на автора. Пак ще кажа - НЕ СЪМ ЗА НИКОЙ само излагам факти. Айде, който не ми вярва да пише глупостите. Аз знам какво съм получил, тези които имат моята смелост ще видят за какво говоря. Жалко, че за човека се изговориха такива неща.

Приятел не че се заяждам ама както обичате да се изразявате "ПРОСТО ИЗЛАГАМ ФАКТИ".

Вече съм на 100% сигурен, че Вие сте автора на книгата. Да Ви кажа няма лошо при едно условие - ако ИНФОРМАЦИЯТА, КОЯТО ПРЕДЛАГАТЕ СИ ЗАСЛУЖАВА.

Забравете тия стари стратегии от сорта "новобранец съм и искам да попитам". Щом имате познанията как да реализирате такъв проект сте достатъчно умен. Разбирам защо го правите, но е непрофесионално. Ако искате да продавате правете го легално и открито.

Например : ако бях на Ваше място бих се:

1. представил публично ( кой съм, как се казвам и как изглеждам). Това поне говори, че съм реална личност, че нося отговорност.

2. бих показал, че работата ми е законна, продажбата на информация не е изключение. За целта се регистрираш и получаваш това право.

3. бих оправил правописната грешка в първото изречение :) . Текстовете са наистина важни, все пак те продават товара ти.

4. бих дал повече информация за продукта си ( поне колко страници е книгата);

Не Ви обвинявам, не Ви упреквам. Бих желал да вършите работата си професионално, за да се премахне убеждението, че в интернет има само мошенници. В България онлайн бизнесът трябва да се поощрява, а не замърсява от непрофесионалисти.

Все пак успех в начинанието.

P.S. Ще се радвам да напишете и за моя коментар нещо в сайта си :)
 
От: От: От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Приятелю не че се заяждам ама както обичате да се изразявате "ПРОСТО ИЗЛАГАМ ФАКТИ".

Вече съм на 100% сигурен, че Вие сте автора на книгата. Да Ви кажа няма лошо при едно условие - ако ИНФОРМАЦИЯТА, КОЯТО ПРЕДЛАГАТЕ СИ ЗАСЛУЖАВА.

Забравете тия стари стратегии от сорта "новобранец съм и искам да попитам". Щом имате познанията как да реализирате такъв проект сте достатъчно умен. Разбирам защо го правите, но е непрофесионално. Ако искате да продавате правете го легално и открито.

Например : ако бях на Ваше място бих се:

1. представил публично ( кой съм, как се казвам и как изглеждам). Това поне говори, че съм реална личност, че нося отговорност.

2. бих показал, че работата ми е законна, продажбата на информация не е изключение. За целта се регистрираш и получаваш това право.

3. бих оправил правописната грешка в първото изречение :) . Текстовете са наистина важни, все пак те продават товара ти.

4. бих дал повече информация за продукта си ( поне колко страници е книгата);

Не Ви обвинявам, не Ви упреквам. Ако можете, помагайте. Бих желал да вършите работата си професионално, за да се премахне убеждението, че в интернет има само мошенници. В България онлайн бизнесът трябва да се поощрява, а не замърсява от непрофесионалисти.

Все пак успех в начинанието.

P.S. Ще се радвам да напишете и за моя коментар нещо в сайта си.
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Първо успех ти пожелавам-все пак имаш желанието и хъса да се занимаваш с онлайн бизнес,независимо под каква форма.

Прочети мнения в форума и виж колко човека ползват хостинг в България?Мисля,че процента няма да е повече от 5.Говоря за хора,които голяма част от доходите им идват от Интернет,не за хората,които имат един блог,препълнен с Адсенс реклами или пълен с линкове за уголемяване на члена,хапчета за "вдигане на самолета" и т.н.

Тъй като работя в сферата на търговията(офлайн 6 години,а онлайн-близо от 1) мога да ти кажа,че цената е от основно значение.Колкото си по-конкурентно способен,толкова повече клиенти и продажби,респектвино печалба.

295 лева са приблизително 295 хляба,или средна работна заплата в малките градове на страната.Ако този човек се занимава с успешен онлайн бизнес,мислиш ли дали това е реалната цена,тук в България?

Не се заяждам,просто разсъждавам на глас.
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Е... знаех си, че ще ме обвините че имам връзка с автора. Ок.. всеки има право на мнение. И аз искам да бъде всичко хубаво в нета и след като имам книгата се старая да поощря това начинание, защото видях, че не е измама. След като в сайта на автора има мнения от тук се надявам да се включи и да вземе в предвид казаното в последните два (вече три :) ) поста и да напише за себе си и за книгата си. Само така ще се премахне съмнението, че имам връзка с него! :(
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

ivko1981 наистина си го пуснал в сайта
http://spechelionline.com/tolk.php
Може и по един линк да си плеснете
Код:
http://spechelionline.com/order.php?errmsg=%3Ca%20href=%22http://predpriemach.com%22%3EPredpriemach.com%3C/a%3E
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

еми да продължа в моя стил :)
би трябвало всички коментари да публикува не е коректно така избирателно ...
но все пак очакам в сайта и положителните отзиви от закупилите книгата :)
макар и извлечени от контекст онлайн ...

ivko1981 наистина си го пуснал в сайта
http://spechelionline.com/tolk.php
 
Последно редактирано:
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Здравейте на всички :)

Мисля, че е време да се включа. Аз съм автора на тази книга и искам малко да ви разясня за мен и идеята за тази книга.

Забравих първо да кажа, че ivko1981 е първият който има тази книга. Няма нищо общо с мен :) Даже се изненадах, че така бързо реализирах продажба. Благодаря ти ivko1981 за подкрепата. Надявам се да спечеля доверието и на останалите :( А с този пост напреднах доста, за което пак благодаря на ivko ;)

И така....както сте разбрали се казвам Панайот и по професия не съм нито компютърен специалист, нито икономист или маркетолог. Имам, колкото и да е странно, медицинско образование :mrgreen: От можеби 10тина години като хоби се занимавам с дизайн за интернет. Не се имам за професионалист, но донякъде се справям. Опитите да спечеля от нета, не само като правя сайтове, са от 3 години насам. В началото не вървеше никак (но предполагам много от тук успелите хора са минали през това), но с времето ставаше все по-добре. Прочетох няколко книги, опитах различни техники и от година насам работя по един и същи начин. Идеята за книгата ми дойде спонтанно. Следял сам форума, макар и да не съм бил досега регистриран, но вече се налага след като имам продукт тема на дискусия. Книгата както казвам, не открива топлата вода, но описва начина по който аз работя и по който все пак печеля. Както казвам в сайта към книгата, не обещавам хората да забогатеят от това, но ще бъдат малко или много по уверени в себе си и ще гонят резултат, и да знаят, че нещата си зависят от тях и тяхната мотивация.

Ще отговоря на въпросите да колкото мога и се надявам вече да няма съмнения относно тази книга и мен в частност.

Искам да пожелая на всички весели весела коледа и щастлива нова година. С пожелания за здраве най-вече и успехи през 2010г. :neutral:
 
От: От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Здравейте на всички :)

Мисля, че е време да се включа. Аз съм автора на тази книга и искам малко да ви разясня за мен и идеята за тази книга.

Забравих първо да кажа, че ivko1981 е първият който има тази книга. Няма нищо общо с мен :) Даже се изненадах, че така бързо реализирах продажба. Благодаря ти ivko1981 за подкрепата. Надявам се да спечеля доверието и на останалите :( А с този пост напреднах доста, за което пак благодаря на ivko ;)

И така....както сте разбрали се казвам Панайот и по професия не съм нито компютърен специалист, нито икономист или маркетолог. Имам, колкото и да е странно, медицинско образование :mrgreen: От можеби 10тина години като хоби се занимавам с дизайн за интернет. Не се имам за професионалист, но донякъде се справям. Опитите да спечеля от нета, не само като правя сайтове, са от 3 години насам. В началото не вървеше никак (но предполагам много от тук успелите хора са минали през това), но с времето ставаше все по-добре. Прочетох няколко книги, опитах различни техники и от година насам работя по един и същи начин. Идеята за книгата ми дойде спонтанно. Следял сам форума, макар и да не съм бил досега регистриран, но вече се налага след като имам продукт тема на дискусия. Книгата както казвам, не открива топлата вода, но описва начина по който аз работя и по който все пак печеля. Както казвам в сайта към книгата, не обещавам хората да забогатеят от това, но ще бъдат малко или много по уверени в себе си и ще гонят резултат, и да знаят, че нещата си зависят от тях и тяхната мотивация.

Ще отговоря на въпросите да колкото мога и се надявам вече да няма съмнения относно тази книга и мен в частност.

Искам да пожелая на всички весели весела коледа и щастлива нова година. С пожелания за здраве най-вече и успехи през 2010г. :neutral:
И какво , копира някоя книга и я преведе и стана ГУРУ ?
Ясно учителю!
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Защо трябва да искаш пари на хората за тази книга? Не можеш ли да я пуснеш безплатно. Рано или късно все някой ще я пусне сред хората искаш или не искаш. Така, че по-добре я пускай безплатно от сега, за да можем да се насладим и да обсъдим твоето творение :)
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Не се занимавай с такива... само ще си дадеш парите на вятъра
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Извинявайте колеги, ама не се здържах да повдигна темата, особено след като видях това:
Код:
http://spechelionline.com/order_ok.php

:shock:

Моля автора сам да намекне за какво става дума в книгата, която струва 295лв.

И един съвет и то чисто приятелски - по-атрактивни графики и повече текст, както и някой бонус и по-нормална цена може и да свършат работа.

Поздрави,
Борисов
 
От: От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Борисов, не може то така да се намеква. :) Информацията в книгата е конфединциална!
На четири очи само и то срещу 295 лв.:wink:

п.п. Сори но и аз като я видя не мога да се сдържа. .........
 
Последно редактирано:
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Здравейте,

От известно време не съм влизал, но виждам, че има развитие. Виждам, че и авторът се е включил :)

Не се занимавай с такива... само ще си дадеш парите на вятъра


Да кажа, че следвам стъпките по книгата и засега резултатите са малки, но полека лека напредвам. Не знам още дали съм си дал парите навятъра тъй като в книгата пише, че резултат се постига след 6-тия месец. Ще видим 8)
 
От: "Спечели онлайн" - Някой знае ли нещо повече за това

Все пак предполагам e нещо свързано с
Код:
http://spechelionline.com/capital.php

По-добре една adwords кампания да се пусне с тези пари за нещо.
 

Горе