Спечели с Амазон [ОФЕРТА]

Статус
Not open for further replies.
delete,anti pedali post
 
Последно редактирано:
Като си такъв тарикат, защо не пазаруваш ти (с твои пари) и после да продаваш същата стока?

Заеби морала, то е очевидно че го нямаш, така че какво те спира - бедноста, държавата ...?
 
Тоя пич, иначе, си ползва форума за рекламна платформа. :D

Cp7cGzc.png


Три от темите са с врътки, а в една от останалите се сърди, че го карат да плаща 20% ДДС и мито. :D
 
delete,anti pedali post
 
Последно редактирано:
@- Invincible хайде сега ти помисли. Купуваш стока без значение каква на цена от 0лв. След това ти си определяш печалбата дори и за 10лв. да го продадеш ако си го рекламирам за 5лв. пак си напред. Тоест имаш гарантирана печалба.

Какви митници те гонят? Няма да пазариш от китайци, а от търговеца аmazon, тоест стоката ще идва от ЕС.

С две думи ми казваш, че предпочиташ да мишкуваш вместо да изкарваш хиляди, така ли?
 
Три от темите са с врътки, а в една от останалите се сърди, че го карат да плаща 20% ДДС и мито. :D

Тоя пубер загубен си няма идея от елементарни понятия и процедури, които на повечето хора са ни били ясни и преди 20 години, дори в зората на интернет търговията. Тръгнал малкия идиот да развива престъпната си дейност и го прави по толкова малоумно-наивен начин, че като му тропнат ГДБОП на врата ще гледа тъпо с насрани гащи.
 
Успех момчета,дано един ден да се развиете легално колкото може повече!
И да разберете,че това което правя е 0.01% от това което правят останалите,педали такива...
 
Последно редактирано:
Тоя е типичен комуняга от това, което прочетох, ама и Вие не се научихте да цитирате подобни мнения, а не да отговаряте на тях, защото така се губят, слагайте по един цитат винаги, аз затова винаги цитирам cross-a и другите подобни в предприемач, и да си редактират мнението, оригинала остава.
 
На хлапака не му се е понравила публикацията ми и дори мe e притеснявал на на лично съобщение :D

e3e04f502cc1e4a586df6a8d84f618fd.png
 
Толерансът е на първо място тук. Трябва някой да е убил минимум трима човека, за да се банне. Обидите на майка и другите определения не са достатъчни. :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе